Jump to content

Black Friday 2018 [RPG & Forum Discounts]


Bobo
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Bobo said:

rtYLnP2.png

 

Pregateste-te de Black Friday!

Black Friday este singura ocazie din an in care se poate achizitiona Gold la pret redus! Majoritatea reducerilor pe care noi le facem se aplica direct produselor din joc, insa doar de Black Friday poti fi cu un pas inainte. De ce este aceasta promotie inedita? pentru ca se poate combina cu viitoarele reduceri ce vor avea loc pe serverele RPG. Poti achizitiona acum Gold la un pret redus si sa-l folosesti in aceeasi zi sau sa-l pastrezi pana la urmatoarele reduceri ale produselor din joc.

Pregateste-te din timp pentru a fi primul care prinde reducerea cea mai mare!

 

Start la reduceri

Spunem start reducerilor la prima ora a diminetii de vineri, mai exact 23.11.2018 00:00. Codurile promotionale vor putea fi folosite pana duminica, 25.11.2018 23:59, in limita stocului disponibil.

 

Cum comand de Black Friday

1. Adauga-ti credit in contul tau din Shop din timp.

2. Adauga in cos produsele dorite cu cateva minute inainte de ora 00:00.

3. Introdu unul din codurile de reducere de mai jos. Nu uita sa apesi pe butonul "GO"!

4. Verifica totalul comenzii si asigura-te ca ai primit reducerea.
5. Finalizeaza comanda apasand pe butonul "Complete order".


Exemplu: video

Atentie: Nu se pot oferi bonusuri pentru cei care comanda fara sa foloseasca un cod promotional.

 

Codurile de reducere
Codurile de reducere de mai jos pot fi aplicate pentru oricare din produsele din categoriile B-Zone Forum si B-Zone RPG. Acestea au un numar limitat de utilizari. In cazul in care primesti eroarea "The promotion code entered has already been used" va trebui sa folosesti un alt cod. Cel pe care l-ai folosit tu a fost deja epuizat.

BF201870 - 70% reducere - 20 utilizari
BF201860 - 60% reducere - 40 utilizari
BF201850 - 50% reducere - 60 utilizari
BF201840 - 40% reducere - 100 utilizari
BF201830 - 30% reducere - 300 utilizari


Un utilizator poate utiliza un cod de reducere de mai multe ori pentru comenzi diferite. Nu se poate aplica mai mult de 1 cod pe comanda.

 

Pot comanda si sa platesc mai tarziu?

Da, poti plasa o comanda la pret redus si sa o platesti pana pe 30.11.2018. Comenzile neachitate pana atunci vor fi anulate.

Produsele vor fi livrate abia dupa ce comanda este achitata.

 

Ai nevoie de ajutor?

Poti raspunde la acest topic, sa deschizi un ticket sau sa ne contactezi prin serviciul LiveSupport.

 

pacat ca n am pistari

Link to comment
Share on other sites

Anul acesta am decis sa fac cumparaturile de Black Friday pe eMAG, de unde mi-am luat telefon si altele prin casa. Din pacate nu mai e si pentru B-Zone :)) poate la anul faceti si voi mai repede (sa furati startul ca eMAG).

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
  • Kelton unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.