Jump to content
Elena

Paramedics - Cerere avansare în rang / Rank-UP requests.

Recommended Posts

(♦) Nume: Cosmiina88

(♦) Rangul actual: 1

(♦) Câte zile ai în facțiune?: Am 14 zile.

(♦) Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Nu am o altă promovare decât  cand am intrat in factiune (11.02.2019).

(♦) Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Deoarece vreau să ajung cât mai mare in rank.

(♦) Alte precizări:  Multumesc mult!

• Like 1

@CosMiinaCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

(♦) Nume: Poseidon55
(♦) Câte zile ai în facțiune?: Am 14 zile.
(♦) Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Nu am o altă promovare decât  cand am intrat in  factiune (11.02.2019).
(♦) Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Deoarece vreau să ajung cât mai mare in rank.
(♦) Alte precizări:  Multumesc mult !

@NC Poseidon55Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume: Sir.Marius

() Rangul actual: 2

() Câte zile ai în facțiune?: 28 de zile

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 14 zile ( 14.02.2019 )

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Vreau sa ating un rang cat mai mare

() Alte precizări: Succes !

Edited by MariuZz

@MariuZzCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic in Charge (3). Felicitari!

() Nume: [ViP]Sensei_DucKy

() Rangul actual: 4

() Câte zile ai în facțiune?: 79 zile.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 30 zile, 28.01.2019, 13:44

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Mi-am propus sa ajung la acest rang de cand am intrat in factiune.

() Alte precizări: ❤️ :* 

@DaNiKowsKyCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic Field Chief (5). Felicitari!

😑(♦Nume: Rayan

() Rangul actual: 3

() Câte zile ai în facțiune?: 49 de zile.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 21 zile, 07.02.2019, 12:14

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Inca de cand am intrat in Paramedics mi-am propus sa devin un membru de baza, momentan am ajuns la Rank 4, dar umpic si vine si 5-ul.

() Alte precizări: Yeahhh booooy!

Edited by WG Rayan

@WG RayanCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic Ambulance Commander (4).

(♦) Nume: SkyDen98

() Rangul actual: 1

() Câte zile ai în facțiune?: Astazi se fac 14.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Nu am avut pana acum, am rank 1.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Vreau sa obtin un rank cat mai mare in aceasta factiune pentru a o ajuta.

() Alte precizări: Multumesc!

@SkyDen98 Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume: lRomeo

() Rangul actual: 1.

() Câte zile ai în facțiune?: 15.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): N-am avut.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Doresc să promovez fiindcă consider că merit și am dreptul ăsta.

() Alte precizări: Nimic din ce nu se știe.

@lRomeo Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

Posted (edited)

(♦) Nume: .Andrei.Camataru.

(♦) Rangul actual:1

(♦) Câte zile ai în facțiune? 14

(♦) Când ai avut ultima promovare?

(data exactă + zile): N-am

(♦) Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:Doresc sa am un rank mai mare deoarece vreau sa detin un rank cat de mare in aceasta factiune

(♦) Alte precizări: Salut,o seara/zi frumoasa 

Edited by AndreiCamataru

@AndreiCamataruCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere in asteptare! O sa primesti un raspuns zilele urmatoare!

() Nume: [email protected]

() Câte zile ai în facțiune?:14

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):Nu am avut.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Doresc sa am un rank cat mai mare in aceasta factiune.

() Alte precizări: Seara placuta

@AlexFTW02Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

(♦) Nume: DauPtOnly[1]

(♦) Câte zile ai în facțiune?: 14 

(♦) Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Nu am fost promovat, doar am intrat in factiune pe 17.02.2019

(♦) Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Sa ajung cat mai aproape de rand 4 eventual 5.

(♦) Alte precizări: Multumesc.

@SweepesCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume: Kosovo.

() Rangul actual: 3

() Câte zile ai în facțiune?: 123 11.02.2019, 21 zile.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 11.02.2019, 21 zile.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?Doresc sa am un rank cat mai mare in aceasta factiune.

() Alte precizări: ❤️

@Reid Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic Ambulance Commander (4).

Posted (edited)

() Nume:luk_regele

() Rangul actual:Candidate Paramedic (1)

() Câte zile ai în facțiune?:14

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):20.02.2019 20:22, 14 zile

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:Imi doresc sa am un FH bun, eventual un rank 5 aici.

() Alte precizări: Stiu ca nu am fost prea activ, dar joc pe doua conturi si voi incerca sa fiu mai activ pe asta acum ca am luat rank 5 pe celalalt.

Edited by LuKREGELE

() Nume: Daniel.LEGEND

() Câte zile ai în facțiune?: 14 zile.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Acum 14 zile cand am primit rank 1 (20.02.2019 - 20:21)

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Doresc sa ajung un rank cat mai mare.

() Alte precizări: Multumesc frumos!

@LuKREGELECererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

@Daniel iPOSTCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!