Jump to content

Sezonul 2 de Maraton a început. Detalii aici

Elena

Paramedics - Cerere avansare în rang / Rank-UP requests.

Recommended Posts

ksenR5l.png

mL5ntmF.png

Cerere avansare în rang / Rank-up requests

Care este scopul acestui topic?

Acest topic este destinat membrilor facțiunii Paramedics, care doresc să avanseze în rang. Pentru a avansa, ai nevoie de o cerere care poate fi completată după modelul impus de către conducere.

MODEL DE POSTARE:

() Nume:

() Rangul actual:

() Câte zile ai în facțiune?:

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:

() Alte precizări: 

Notă:

Ca să aflați câte zile aveți în facțiune, puteți întreba un Assistant Chief Paramedic (6) + sau să verificați pe acest site - click. (la dată finală puneți data din ziua în care doriți să faceți cererea de avansare).

Completarea tuturor câmpurilor este strict obligatorie, drept urmare trebuie să tratați această cerere cu mai multă seriozitate.

După ce ați făcut această cerere, nu stresați liderul sau subliderii ca să o verifice, după ce ați completat pur și simplu așteptați, deoarece liderul știe cel mai bine ce are de făcut.

mL5ntmF.png

What is the purpose of this topic?
This topic is intended for members of the Paramedics faction who want to advance in rank. To advance, you need an application that can be complemented by the model imposed by the management.

POINT MODEL:
()Name:
()Current rank:
()How many days do you have in the faction ?:
()When did you last? (exact date + days):
()What is the reason you want to promote ?:
()Other specifications

Note:
 To find out how many days you have in the faction, you can ask an Assistant Chief Paramedic (6) + or check this out click(at the final date you put the date of the day you want to make the promotion).

Completing all fields is strictly mandatory, so you must treat this request more seriously. After you have done the East request, do not stress the le ader or sub-country to check it out, after completing simply wait, because the leader knows best what he has to do.

Edited by Elena
  • Upvote 1

() Nume:NoMore

() Rangul actual:1

() Câte zile ai în facțiune?:14 

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):Nu am mai avut o alta promovare.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Doresc sa am un rank cat mai mare.

() Alte precizări: Multumesc mult.

@NoMore Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

) Nume: MrBean1 

() Rangul actual: 1

() Câte zile ai în facțiune?: 14

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Nu am o altă promovare decât  cand am intrat in factiune (10.11.2018).

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Deoarece vreau sa ajung cat mai mare in rank.

() Alte precizări:  Multumesc!

@MrBean1 Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume:AnthonyGalante

() Rangul actual:2

() Câte zile ai în facțiune?:28

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):11.11.2018 ora 14:46

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:Vreau să ajut factiunea Paramedics din toate punctele de vedere.

() Alte precizări: Multumesc.

Nume: Anisha

() Rangul actual: 1 

() Câte zile ai în facțiune?: 14 zile 

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Nu am mai avut alta promovare.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Doresc sa obtin un rank cat mai mare in respectiva factiune.

() Alte precizări: Sa aveti o zi/seara buna.

@AnthonyGalante Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic in Charge (3). Felicitari!

@Anisha Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

• Like 1

() Nume:ControlGaming1

() Câte zile ai în facțiune?:17

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):Nu am mai avut.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:Vreau sa am un rank cat mai mare.

() Alte precizări: Iti Multumesc!

@kroky1 Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume: Belzebub

() Rangul actual: 1

() Câte zile ai în facțiune?: 14

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): Cand am intrat in factiune. 

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Vreau sa ajung la un rank cat mai mare si sa am raport mai mic.

() Alte precizări: Multumesc!

@Belzebub Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume: BuzatuCODK 

() Rangul actual: 1

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile)16.11.2018 17:44 (atunci am intrat in factiune)

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Puncte mai putine la raport.

() Alte precizări: Nu am.

@BuzatuCODKCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere respinsă, nu mai faci parte din factiune.

(♦) Nume: raresw0w[NR1]

(♦) Rangul actual: 3

(♦) Câte zile ai în facțiune?: 50

(♦) Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 11.11.2018 21 zile.

(♦) Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Pentru a ajuta in continuare factiunea.

(♦) Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

@RaresAndrei10Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic Ambulance Commander (4)

Dacă doresti să devii tester astept să mă contactezi in privat după ce ai primit rank-ul.

Edited by Daniel BAHAOS

) Nume: Geangu.Swiftarul.

() Rangul actual: 2.

() Câte zile ai în facțiune?: 31 de zile.

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): pe 16.11.2008 16 zile.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Deoarece vreau sa ajung cat mai sus in aceasta factiune.

() Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

@Geangu Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic in Charge (3). Felicitari!

() Nume:Shnitel 

() Rangul actual:3

() Câte zile ai în facțiune?: 52

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 21

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Îmi doresc să ajung Testat.

() Alte precizări: Mulțumesc anticipat!

@COPILPCHDCererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic Ambulance Commander (4)

Dacă doresti să devii tester astept să mă contactezi in privat după ce ai primit rank-ul.

Nume: Mefx.TANCRUSESC

Rangul actual:2.

Câte zile ai în facțiune?: 34.

Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile): 20.10.2018 (49 de zile in factiune).

Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:Vreau sa am un rank cat mai mare.

Alte precizări: Multumesc mult!

() Nume:Coco_2003

() Câte zile ai în facțiune?:14

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile):Nu am mai avut.

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?:Vreau sa am un rank cat mai mare.

() Alte precizări: Iti Multumesc!

@kroky1 Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

() Nume: ChicagoFD

() Rangul actual: Candidate Paramedic(1)

() Când ai avut ultima promovare? (data exactă + zile)19.11.2018 20:59 (atunci am intrat in factiune)

() Care este motivul pentru care dorești să promovezi?: Deoarece doresc sa cresc cat mai mare in rang

() Alte precizări: Multumesc pentru atentie

@MattCasey Cererea ta a fost procesata, iar raspunsul final este: cerere acceptata, vei primi rang-ul de Paramedic(2). Felicitari!

@Raull Raull Din păcate ai luat rank inainte să-ti fie verificată cererea, de la server.