Jump to content

Wanted primit in SafeZone


VTFFLORYN69

Recommended Posts

Salut, am intampinat si eu o problema. Se pare ca am putut sa iau wanted in safezone in prisma faptului ca in safezone nu se ia damage, plus de asta primesti freeze pentru 5 secunde. 

Sunt in dubii si cum parte in care mi se spune ca un politist este la o apropiere de "x" metrii fata de mine, aparand cu culoarea galbena al acelui text, dar defapt acel text este albastru.

Astept un raspuns.

sa-mp-014.png

sa-mp-015.png

Link to comment
Share on other sites

Se intampla oriunde in safezone si e normal ca daca il lovesti de mai multe ori (cu toate ca iei freeze 5 secunde) sa iei si wanted daca acela da /emergency. Trebuie sa fii batut in cap sa stai sa dai atatia pumni in safezone totusi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AIM Kazuto said:

Se intampla oriunde in safezone si e normal ca daca il lovesti de mai multe ori (cu toate ca iei freeze 5 secunde) sa iei si wanted daca acela da /emergency. Trebuie sa fii batut in cap sa stai sa dai atatia pumni in safezone totusi.

Se vede clar ca a fost doar de 3 ori, plus de asta, a 3-a oara a fost dupa cateva secunde, circa 3 4, deci, nustiu ce sa zic. Nu mi s-a mai întâmplat asa ceva, de cate ori tot am dat in alții dar nu s a întâmplat sa iau wanted in safezone. Si uite, de ambițios ce sunt am încercat inca o data treaba asta ce mi s-a întâmplat cu un prieten si, nu, nu am primit wanted, nici măcar nu i a aparatut sa de a /emergency având in vedere ca am dat cam de vreo 5-6 ori in continuu. 

4 hours ago, AIM Kazuto said:

Se intampla oriunde in safezone si e normal ca daca il lovesti de mai multe ori (cu toate ca iei freeze 5 secunde) sa iei si wanted daca acela da /emergency. Trebuie sa fii batut in cap sa stai sa dai atatia pumni in safezone totusi.

Am observat ca de exemplu daca tragi cy arma in safezone într-un civil, tot nu iei wanted. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.