Jump to content

Curând încep evenimentele lunii Decembrie. Detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

TigerMoon

SF Police Departament - Aplicații Tester / Tester Applications

Recommended Posts

Model postare:
* Nume: Leon
* Rank: Captain (5)
* Bară RPG (cea mică):
Leon.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece am pierdut-o pe nedrept si stiu ca nu sunt vinovat pentru nimic, eram destul de activ in functie si ma descurcam fara probleme, si consider ca pot continua daca si tu consideri asta.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, un nivel destul de ridicat
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, oricand pot, niciodata nu am refuzat sa dau un test daca am avut timp.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu

Discordul tau: Leon.#2262
* Alte precizări: Sper ca ne-am lamurit cu problema anterioare si daca nu ma consideri suficient de incredere pentru a detine functia de tester nu te judec dar greseala nu e a mea, am pierdut-o din vina altcuiva, eram paralel cu situatia.

21 hours ago, SteelHellCat911 said:

* Nume:SHC911
* Rank:Lieutenant 4
* Bară RPG (cea mică):
SHC911.png
* De ce dorești această funcție?:Doresc sa fiu tester din mai multe motive evidente, cel mai principal fiind: Imi place foarte mult sa ajut jucatorii pe server datorita firii mele amabile. Mereu am dorit sa fiu tester inca de la inceputul rank-ului 1, inspiratia cea mai mare fuse luata de la actualii sub-lideri si lider. La fel mai doresc sa fiu tester din motivul ca sunt mereu activ si nu duc lipsa de maniere sau alte lucruri ce ma vor impiedica.Mai pot comenta si ca factiunea are nevoie de inca o mana de ajutor pentru candidatii noi. Promit ca ma voi tine de cuvant si ca voi respecta fiecare regula din cadrul factiunii si a testerilor.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da, cunosc foarte bine limba engleza.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da, sunt mai mult decat sigur. Am toate calitatile unui "invatator" si a unui tester adevarat. La subiectul cu ajutatul candidatilor am un punct forte pentru ca am avut multi prieteni in SFPD ce i-am ajutat sa se ridice impreuna cu mine.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Nu, dar am experienta din alte parti, cele primare fiind de la testerii actuali si de la videouri pe YouTube.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:N-am avut functia si n-am avut sanctiuni. Nici nu planuiesc sa am asemenea sanctiuni pentru ca voi respecta regulamentul

Discordul tau:SHC911#7932
* Alte precizări:Sper sa mi se ofere o sansa!

Buna seara, @SteelHellCat911 ti-am analizat aplicatia cu mare atentie iar raspunsul este unu Negativ.

Dupa cele intamplate azi cu VSY si cele auzite de la cei din factiune ca ar fi intrat pe pile. Am incredere doar in cei de rank 6.

14 hours ago, VIP Utu said:

* Nume:UtuGTI
* Rank: 4
* Bară RPG (cea mică):
UtuGTI.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece imi place sa dau test cu, candidatii factiunii si vreau sa ajut factiunea la nevoie, vreau sa am mai multa activitate in SFPD.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Cam in proportie de 50%.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, daca am aceasta onoare o sa pot ajuta factiunea.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Desigur, am mai detinut aceasta functie.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Nu, Am avut reclamatii la adresa mea, dar totul a decurs perfect pentru ca am avut doveziile.

Discordul tau:Utu#7050
* Alte precizări:Multumesc pentru timpul acordat, Servus!

Buna seara, @VIP Ututi-am analizat aplicatia cu mare atentie iar raspunsul este unu Negativ.

Dupa cele intamplate azi cu VSY si cele auzite de la cei din factiune ca ar fi intrat pe pile. Am incredere doar in cei de rank 6.

9 hours ago, Leon. said:

Model postare:
* Bară RPG (cea mică):
Leon.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece am pierdut-o pe nedrept si stiu ca nu sunt vinovat pentru nimic, eram destul de activ in functie si ma descurcam fara probleme, si consider ca pot continua daca si tu consideri asta.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, oricand pot, niciodata nu am refuzat sa dau un test daca am avut timp.

* Alte precizări: Sper ca ne-am lamurit cu problema anterioare si daca nu ma consideri suficient de incredere pentru a detine functia de tester nu te judec dar greseala nu e a mea, am pierdut-o din vina altcuiva, eram paralel cu situatia.

9 hours ago, Leon. said:

Model postare:
* Bară RPG (cea mică):
Leon.png

Buna seara, @Leon. ti-am analizat aplicatia cu mare atentie iar raspunsul este unu Negativ.

Buna seara, am vazut ca multi mi-ati cerut sa deschid aplicatiile, o sa aleg doar 2

Cerințe:
0.1 Să știe să folosească forum-ul.
0.2 Să dețină minim 50 post-uri pe forum.
0.3 Să nu dețină sancțiuni grave.
0.4 Să prezinte un comportament decent și să fie serios.
0.5 Rank 4+ în facțiune.

Model postare:
* Nume:
* Rank:
* Bară RPG (cea mică):
* De ce dorești această funcție?:
* Ai cunoștințe de limba engleză?:
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:

Discordul tau:
* Alte precizări:

OBSERVATII! 1) Cine streseaza liderul penru corectare este declarat Picat!

Posted (edited)

* Bară RPG (cea mică):
SHC911.png
* De ce dorești această funcție?:Doresc sa fiu tester din mai multe motive evidente, cel mai principal fiind: Imi place foarte mult sa ajut jucatorii pe server datorita firii mele amabile. Mereu am dorit sa fiu tester inca de la inceputul rank-ului 1, inspiratia cea mai mare fuse luata de la actualii sub-lideri si lider. La fel mai doresc sa fiu tester din motivul ca sunt mereu activ si nu duc lipsa de maniere sau alte lucruri ce ma vor impiedica.Mai pot comenta si ca factiunea are nevoie de inca o mana de ajutor pentru candidatii noi. Promit ca ma voi tine de cuvant si ca voi respecta fiecare regula din cadrul factiunii si a testerilor.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da, sunt mai mult decat sigur. Am toate calitatile unui "invatator" si a unui tester adevarat. La subiectul cu ajutatul candidatilor am un punct forte pentru ca am avut multi prieteni in SFPD ce i-am ajutat sa se ridice impreuna cu mine.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Nu, dar am experienta din alte parti, cele primare fiind de la testerii actuali si de la videouri pe YouTube.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:N-am avut functia si n-am avut sanctiuni. Nici nu planuiesc sa am asemenea sanctiuni pentru ca voi respecta regulamentul

* Alte precizări:Sper sa mi se ofere o sansa! Am aplicat si inainte, dar erau problemele cu membrul precedent, dar acum ca s-au rezolvat, aplic din nou.

Edited by SteelHellCat911
Informatie suplimentara

Posted (edited)

* Nume: ZakeNN
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică):ZakeNN.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece am cateva zile in aceasta factiune si de mult timp nu am mai facut parte din echipa de testeri. Si doresc in primul rand sa dau teste si sa facem o treaba buna cu testele sa facem o munca corecta si sigura! 
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, nu am nici o treaba pot ajuta cu siguranta.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, de vreo cateva luni.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit nimic, doar ca am fost scosi atunci pentru ca pe vremea aceea doar liderul si subliderii mai acordau teste, dupa din nou am mai aplicat, am fost acceptat si din nou s-au scos testerii :) Iar data trecuta mi-am retras cererea de tester deoarece am spus ca fac cei acceptati o treaba buna, bineinteles ca si numarul jucatorilor era scazut, acum ca a crescut am zis sa imi incerc din nou norocul.

Discordul tau: oC ZakeNN#8304

* Alte precizari: Mersi, fie ce o fi daca voi avea sansa e bine! Daca nu data viitoare mai incercam! :)) Spor.

Edited by oC ZakeNN

Posted (edited)

* Nume: D[a]N
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică): 
D[a]N.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie pentru a ajuta factiunea si pentru a face munca mai usoara conducerii.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, am foarte multa rabdare care zic eu ca ma ajuta si nu ii induc in panica pe candidati.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, de vreo 2-3 ori.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu,
Discordul tau: D[a]N#7932
 Alte precizări: Nu am, bafta!

Edited by D a n

Posted (edited)

* Nume: Florin.HYENA
* Rank: Capitan 5
* Bară RPG (cea mică):
image.png.effa2738b07b5acdb62df9bb6eec3f2a.png
* De ce dorești această funcție?: Imi place sa ajut factiune cu noi membri ca  sa stie cu ce se mananca acest departament.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, cu uni bine pregatiti.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da am detinut-o.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit vre-o sanctiune in legatura cu testele pentru ca stiu ce fac. .Discordul tau:FLORIN LUCIAN#7632
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat, Multumesc.

Edited by Florin Lucian

* Nume: IULIAN69

* Bară RPG (cea mică): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/IULIAN69

* De ce dorești această funcție?: Îmi place sa dau teste, sunt un om capabil de aceasta functie, nu îmi plac "pilele", am întâlnit cazuri în facțiune și nu vreau sa se mai repete astfel de situații, îmi place corectitudinea. 

* Ai cunoștințe de limba engleză?: yes, i have. 

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: desigur. 

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: da, 200 zile. 

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: nu. 

Discordul tau: Iulian69#1233

* Alte precizări: respect. 

On 4/10/2020 at 8:23 PM, SteelHellCat911 said:

* Bară RPG (cea mică):
SHC911.png

* Alte precizări:Sper sa mi se ofere o sansa! Am aplicat si inainte, dar erau problemele cu membrul precedent, dar acum ca s-au rezolvat, aplic din nou.

On 4/10/2020 at 8:30 PM, TLG Florin.HYENA said:

* Nume: Florin.HYENA
* Rank: Capitan 5
* Bară RPG (cea mică):
image.png.effa2738b07b5acdb62df9bb6eec3f2a.png
* De ce dorești această funcție?: Imi place sa ajut factiune cu noi membri ca  sa stie cu ce se mananca acest departament.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, cu uni bine pregatiti.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da am detinut-o.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit vre-o sanctiune in legatura cu testele pentru ca stiu ce fac. .Discordul tau:FLORIN LUCIAN#7632
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat, Multumesc.

Activitatea voastra de pe Forum va trage in jos. RESPINSI

On 4/10/2020 at 8:24 PM, oC ZakeNN said:

* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică):ZakeNN.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece am cateva zile in aceasta factiune si de mult timp nu am mai facut parte din echipa de testeri. Si doresc in primul rand sa dau teste si sa facem o treaba buna cu testele sa facem o munca corecta si sigura! 
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, nu am nici o treaba pot ajuta cu siguranta.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, de vreo cateva luni.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit nimic, doar ca am fost scosi atunci pentru ca pe vremea aceea doar liderul si subliderii mai acordau teste, dupa din nou am mai aplicat, am fost acceptat si din nou s-au scos testerii :) Iar data trecuta mi-am retras cererea de tester deoarece am spus ca fac cei acceptati o treaba buna, bineinteles ca si numarul jucatorilor era scazut, acum ca a crescut am zis sa imi incerc din nou norocul.

* Alte precizari: Mersi, fie ce o fi daca voi avea sansa e bine! Daca nu data viitoare mai incercam! :)) Spor.

Ai devenit foarte activ in ultimul timp. ACCEPTAT!

On 4/10/2020 at 8:26 PM, D a n said:

* Nume: D[a]N
* Bară RPG (cea mică): 
D[a]N.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie pentru a ajuta factiunea si pentru a face munca mai usoara conducerii.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, am foarte multa rabdare care zic eu ca ma ajuta si nu ii induc in panica pe candidati.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, de vreo 2-3 ori.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu,
Discordul tau: D[a]N#7932
 Alte precizări: Nu am, bafta!

Ai devenit foarte activ in ultimul timp. ACCEPTAT!

On 4/10/2020 at 8:33 PM, TLG IULIAN69 said:

* Nume: IULIAN69

* Bară RPG (cea mică): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/IULIAN69

* De ce dorești această funcție?: Îmi place sa dau teste, sunt un om capabil de aceasta functie, nu îmi plac "pilele", am întâlnit cazuri în facțiune și nu vreau sa se mai repete astfel de situații, îmi place corectitudinea. 

* Ai cunoștințe de limba engleză?: yes, i have. 

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: desigur. 

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: da, 200 zile. 

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: nu. 

Discordul tau: Iulian69#1233

* Alte precizări: respect. 

Activitate la raport foarte mare  ACCEPTAT!

Buna seara, am vazut ca multi mi-ati cerut sa deschid aplicatiile, o sa aleg doar 1.

Cerințe:
0.1 Să știe să folosească forum-ul.
0.5 Rank 4+ în facțiune.

Model postare:
* Nume:
* Rank:
* Bară RPG (cea mică):
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:

Discordul tau:
* Alte precizări:

* Nume: TobiasQQ14.Emblema
* Bară RPG (cea mică): TobiasQQ14.Emblema.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece consider ca am timpul necesar pentru a-mi indeplini cu brio atributiile.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, altfel nu mai aplicam.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, in SFSI (aprox 630 zile)

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu, niciodata. Mi-ar fi rusine sa patesc asa ceva, nu este ok.

*Discordul tau: Alexhtz#4416
* Alte precizări: Sper ca raspunsul sa fie pozitiv. Seara frumoasa!

Buna seara, am vazut ca multi mi-ati cerut sa deschid aplicatiile, o sa aleg doar 2

Cerințe:
0.1 Să știe să folosească forum-ul.
0.5 Rank 4+ în facțiune.

Model postare:
* Nume:

Activitatea ta pe ultimele 2 luni:
* Rank:
* Bară RPG (cea mică):

Discordul tau:
* Alte precizări:

OBSERVATII! 1) Cine streseaza liderul penru corectare este declarat Picat!

Posted (edited)

* Nume:._.Florin._.
* Rank:4
* Bară RPG (cea mică):
image.png.b502ad10f5d668e7d1ec4ce20d861d8e.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece vreau sa ajut liderul cu candidații si ca imi place sa dau teste.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:desigur, dacă nu puteam nu mai ocupam locul altui coleg care dorește această funcție

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da, în Ls Taxi

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Sancțiune nu, însă mi-a fost scos testerul deoarece nu aveam un program bun de filmat.

Discordul tau: LCN ._.Florin._.#1578

* Alte precizări:Mulțumesc pentru timpul acordat citirii aplicației, sper sa fiu acceptat.!Zi faina!

Edited by AT Florin

* Nume:ZenKo
* Bară RPG (cea mică):ZenKo.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut factiunea, sa fac munca conducerii mai usoara, si vreau sa repet aceasta experienta de tester.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da!
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur!

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da, in SF Taxi si Paramedics.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit.

Discordul tau:[F4L] ZenKo#7719
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat.

• Nume: OriginalCastor
  • Rank: 4.
  • Bară RPG (cea mică):OriginalCastor.png
  • De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin aceasta functie deoarece vreau sa ajut factiunea cu ce pot.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur!
  • Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:  Da, in SFSI si  Paramedics
  • Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit.
  • Discordul tau: OriginalCastor#0089
  • Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat! O zi frumoasa!

13 hours ago, OriginalCastor said:
  • Nume: OriginalCastor
  • Rank: 4.
  • Bară RPG (cea mică):OriginalCastor.png
  • De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin aceasta functie deoarece vreau sa ajut factiunea cu ce pot.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur!
  • Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:  Da, in SFSI si  Paramedics
  • Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit.
  • Discordul tau: OriginalCastor#0089
  • Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat! O zi frumoasa!

On 8/31/2020 at 11:37 AM, F4L ZenKo said:

* Nume:ZenKo
* Bară RPG (cea mică):ZenKo.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut factiunea, sa fac munca conducerii mai usoara, si vreau sa repet aceasta experienta de tester.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da!
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur!

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da, in SF Taxi si Paramedics.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit.

Discordul tau:[F4L] ZenKo#7719
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat.

On 8/31/2020 at 11:35 AM, AT Florin said:

* Bară RPG (cea mică):
image.png.b502ad10f5d668e7d1ec4ce20d861d8e.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece vreau sa ajut liderul cu candidații si ca imi place sa dau teste.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:desigur, dacă nu puteam nu mai ocupam locul altui coleg care dorește această funcție

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da, în Ls Taxi

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Sancțiune nu, însă mi-a fost scos testerul deoarece nu aveam un program bun de filmat.

Discordul tau: LCN ._.Florin._.#1578

* Alte precizări:Mulțumesc pentru timpul acordat citirii aplicației, sper sa fiu acceptat.!Zi faina!

salutare. In urma verificatii aplicatie voastre am realizat ca ati aplicat in graba.

Modelul trimis de mine pentru aplicare: 

Model postare:
* Nume:

* Rank:
* Bară RPG (cea mică):

Discordul tau:
* Alte precizări:

Salut, am nevoie de 1 tester maxim 2 astept sa aplicati, 12 ore stau deschise!

Model postare:
* Nume:

* Rank:
* Bară RPG (cea mică):

Discordul tau:
* Alte precizări:

INFO: Cine da edit e direct respins!

Activitatea ta pe ultimele 2 luni:Pe luna septembrie am 235 ore iar pe luna octombie am momentan 53 ore.
* Rank:5
* Bară RPG (cea mică):
._.Florin._..png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece imi place si imi doresc de mult sa dau test cu candidatii.De multe ori nu sunt testeri on iar daca sunt eu vreau sa ii ajut pe candidati sa dea cat mai repede test, iar pe langa asta sa usurez munca liderului.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Desigur, daca nu puteam nu mai ocupam locul altuia degeaba.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Nu, mi-a fost scoasa functia deoarece nu aveam un program optim pentru filmat.

Discordul tau: ._.Florin._.#1578
* Alte precizări:Multumesc frumos pentru timpul acordat.Seara/Zi faina Cosmin!

Activitatea ta pe ultimele 2 luni: Septembrie - 75 ore, august - 63 ore.
* Bară RPG (cea mică):
ZakeNN.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece am mai facut parte din echipa de testeri si doresc sa revin sa fac o treaba excelenta, sa ajutam pe ceilalti testeri deoarece numarul candidatilor a tot crescut din aplicatii in aplicatii si m-am gandit sa revin sa va ajut cu cate ceva + avand experienta din trecut. 
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur, nu este nici o problema in acest caz.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Cum am mai spus si mai inainte, tocmai de asta doresc sa revin in echipa de testeri pentru a ajuta testerii cei actuali pentru teste, am observat din aplicatii in aplicatii sunt tester multe + testeri nu prea sunt.. si va spun sincer ca va pot ajuta de acum incolo, bineinteles daca voi fi acceptat.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Desigur.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu, nu cred sa fi avut vreo sanctiune cat timp am detinut tester nu prea am avut ce sanctiuni sa primesc GRAVE, sa nu va mint ultima data cand am parasit aceasta functie am fost dat afara din cauza activitatii scazute, in momentele respective vara nu prea aveam timp si cu tester si cu alte treburi pe samp. In fine sa trecem la subiect sanctiuni grave nu am avut doar ultima data pentru activitate scazuta. 

* Alte precizări: Stiu ca am avut in trecut activitate scazuta dar acum mi-am actualizat programul :) si zic ca pot sa trec peste toate problemele :D Acum sa vedem daca e sa fiu acceptat daca nu poate data viitoare :) Succes boys!

Salut, am nevoie de 1 tester maxim 2 astept sa aplicati, 12 ore stau deschise!

Model postare:
* Nume:

* Rank:
* Bară RPG (cea mică):

Discordul tau:
* Alte precizări:

* Nume: Flavius25

Activitatea ta pe ultimele 2 luni: 61 de ore in octombrie, 60 de ore in septembrie, iar luna asta am 29 in acest moment. 
* Bară RPG (cea mică): Flavius25.png
* De ce dorești această funcție?: Mi s-a parut mereu foarte fain sa fii tester intr-o factiune de tip PD, in plus, consider ca odata ce devii tester intr-o factiune automat ajuti si foarte mult la dezvoltarea acesteia, lucru pe care mi-l doresc foarte mult.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, mereu cand vor fi aplicatiile deschise voi incerca sa stau cat mai mult online pentru a fi sigur ca niciun candidat nu va astepta prea mult un tester atunci cand va vrea sa sustina testele.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, am detinut-o in majoritatea factiunilor in care am fost, detin in prezent tester si pe contul meu principal, cel din Hitmen Agency, unde detin rank 6.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu, nu am primit niciodata o sanctiune in legatura cu testele.

Discordul tau: Flavius#4137
* Alte precizări: Multumesc pentru atentie!

* Nume:TheDasher

Activitatea ta pe ultimele 2 luni:Luna asta:7h

October 2020 21 hours
September 2020 21 hours

* Rank:5
* Bară RPG (cea mică):
TheDasher.png
* De ce dorești această funcție?:De mult vreau să obtin această functie, dar nu am reusit să aplic. Vreau această functie deoarece sunt de ceva timp în SFPD si vreau să fac cât de cât parte din conducere. Am mai dat teste în SFPD acum mult timp când nu era sistemul de testeri si mi-a plăcut.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Desigur.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Am functia de tester în SP pe contul TheDasher.xD, după cum am mai spus mai sus, am mai dat teste, dar atunci nu era sistemul de testeri.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Nu.

Discordul tau:TheDasher#1608
* Alte precizări:Multumesc !

* Nume: rchsgotitonme

Activitatea ta pe ultimele 2 luni: In luna  septembrie am avut in jur de 100 de ore, iar in luna octobrie 66. In aceasta luna am doar 15 ore jucate.
* Bară RPG (cea mică):rchsGOTITONME.png
* De ce dorești această funcție?:Imi place sa acord sanse fiecarui player ce doreste sa faca parte din aceasta factiune. Imi place sa stiu ca eu l-am introdus in aceasta factiune.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Am mai fost tester, dar nu pe acest cont.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit.

Discordul tau:skarraosky-#6558
* Alte precizări:Multumesc!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.