Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

What would you do? / Ce vei face?


Metalblooo
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, North Vendetta said:

Nu te pune nimeni sa citesti ce scriu eu, de ce nu mi dai un PM daca te deranjeaza si te descarci aici pentru un post? Nu e treaba mea ca te dor pe tine ochii, atat timp cat la edit sunt culori pot scrie cu ce culoare vreau eu.

Chiar n-am zis-o in nume de rau, in ciuda faptului ca am sunat ofensiv =))

Sunt sigur ca nu-s singurul care ar avea o problema cu asta, in plus n-ai scris mesajul  pentru ca altii sau macar cel ce a postat meme-ul sa-l citeasca? 

Iar atata timp cat ai vrea ca cineva sa-ti citeasca mesajul, ar trebui sa o faci intr-un mod cat mai usor pentru a fi citit, nu mai greu 

de ce nu l-ai scris si asa daca tot l-ai scris cu coloarea aia =))

Totusi hai sa nu fac o discutie aspra din asta, daca vrei sa discutam frumos despre acest lucru poti sa-mi dai PM, cum ai spus tu, sau sa nu mai scriem nimic ca ne inchid baietii accesu de a comenta la meme =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.