Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

What would you do? / Ce vei face?


Metalblooo
 Share

Recommended Posts

Haha, bun asa :))) dar daca alegi sa iti dai bunurile pentru un post de la un om de rahat, nu mi se pare ok :)❤️         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by North Vendetta
Link to comment
Share on other sites

true :D

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, North Vendetta said:

Haha, bun asa :))) dar daca alegi sa iti dai bunurile pentru un post de la un om de rahat, nu mi se pare ok :)❤️         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stii ce nu mi se pare ok? Sa scrii textul cu o culoare ce mi-a obosit ochii de la primele 2 cuvinte.

La ce drq scrii cu culori in primul rand, iar in al doilea la ce drq scrii cu culori ca asta. Intreb si eu asa ca un nestiutor.

Edited by Lewoo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lewoo said:

Stii ce nu mi se pare ok? Sa scrii textul cu o culoare ce mi-a obosit ochii de la primele 2 cuvinte.

La ce drq scrii cu culori in primul rand, iar in al doilea la ce drq scrii cu culori ca asta. Intreb si eu asa ca un nestiutor.

 

mai usor, fiecare cu preferintele lui

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lewoo said:

Stii ce nu mi se pare ok? Sa scrii textul cu o culoare ce mi-a obosit ochii de la primele 2 cuvinte.

La ce drq scrii cu culori in primul rand, iar in al doilea la ce drq scrii cu culori ca asta. Intreb si eu asa ca un nestiutor.

Nu te pune nimeni sa citesti ce scriu eu, de ce nu mi dai un PM daca te deranjeaza si te descarci aici pentru un post? Nu e treaba mea ca te dor pe tine ochii, atat timp cat la edit sunt culori pot scrie cu ce culoare vreau eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.