Jump to content

Nu merge SAMP-UL!


Xodus

Recommended Posts

Salut,nu stiu daca am postat bine!

Dar am o porblema cu samp-ul server RPG3.

Aseara ma jucam barbut si m-a scos,si de atunci numai imi merge,rpg1,rpg2 si rpg 4,imi merge...

Doar rpg 3 numai imi merge.

Intru si imi spune de fiecare data Server Closed.

Ma poate ajuta cineva?

Link to comment
Share on other sites

Salut! Aceeași problemă o întâmpină majoritatea jucătorilor de pe toate cele 4 servere și de pe toate comunitățile. Problema este la SA:MP, și aceasta este cauzată de un exploit care atacă SA:MP-ul ca program. Prin urmare nu este vina nimănui și tot ce este de făcut este să așteptăm. Sper că te-am ajutat, o seară frumoasă îți doresc!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Nu esti primul care primește așa ceva, sunt multe topicuri făcute recent din pricina asta, cred că ai net de la RDS de asta primești ”server closed”, și să nu mai spun că se dă și flood, la un moment dat o să-și dea drumul, nu te ține mult oricum, încearcă să-ti închizi netul și să-l aprinzi la fel și cu PC-ul. Sigur o să-și revină, curând.

 

O seară plăcută și sărbători fericite.

Link to comment
Share on other sites

Sa asteptam? Si nu putem face nimic?

Just now, NC SalvatoreAROGANTU said:

Salut,

 

Nu esti primul care primește așa ceva, sunt multe topicuri făcute recent din pricina asta, cred că ai net de la RDS de asta primești ”server closed”, la un moment dat o să-și dea drumul, nu te ține mult oricum, încearcă să-ti închizi netul și să-l aprinzi la fel și cu PC-ul. Sigur o să-și revină, curând.

 

O seară plăcută și sărbători fericite.

Pai am facut si chestia asta... Cu internetul si cu pc-ul...dar degeaba!!

Link to comment
Share on other sites

pe mine doar ma scoate, chiar daca netul merge perfect

uneori dau click de mai multe ori pe server pentru a vedea daca se schimba ping-ul/playerii si asa-mi dau seama ca merge, sau intru la internet si dupa la favorites iar, insa nu cred ca-i asta

scoateti netu si baga-l iar, nush

eu acum sunt pe net de la orange, dar si pe cel bun face aceleasi chestii

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.