Jump to content

San Fierro Taxi - Funcția de tester / Tester function

eB Alin
 Share

Recommended Posts

Nick: MR.Adrian

Rank: 4

Ore jucate in luna curenta: 12.8 Nu prea am avut timp 2luni dar revin in forta

De ce vrei sa devi tester: Mereu miam dorit sa fiu tester intr-o factiune, iar acum ca am rank4 am decis sa aplic 

Ce inseamna functia de tester: Functia de tester este o responsabilitate foarte mare pentru care trb sa fi activ si foarte serios deoarece nu este o joaca

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie? : Da

Ai mai fost tester? Unde si cat timp? : Din pacate nu am mai fost tester..

Caracterizeazate in 10-15 cuvinte: Ma numesc Adrian, am varsta de 17 ani, sunt o persoana foarte intelegatoare si responsabil

@ ..AdrianZEW..

Respins, aplicația ta este una bună, comportamentul tau este unul bun, însă activitatea ta este una slabă și nu ai cele 30 de posturi pe forumPoți reveni cu o altă aplicație

după ce pui la punct aceste aspecte.

Statistica a fost făcută în funcție de:

-orele jucate pe luna curentă + cea anterioară

- istoricul vostru in facțiune (Atât sancțiunile în SF Taxi cât și istoricul vostru din ultimele 18 luni)

-Comportamentul vostru in facțiune

-Structura aplicației

-Motivele aplicației

Statistica este facută de mine și discutată cu [oC]OriginalCastor și [B4L]TrifanN iar acesta este răspunsul final, pentru nelămuriri așteptăm mesaj pe discord.

Edited by OriginalCastor
Greseala

Nick: [x].Ionut

Ore jucate in luna curenta: 0 e începutul luni si nu am putut  sa intru  in weekendul  acesta.

De ce vrei sa devi tester: Deoarece vreau sa ajut factiunea aceasta!

Ce inseamna functia de tester: Inseamna o responsabilitate mare deoarece trebuie sa fi corect si serios

Ai mai fost tester? Unde si cat timp? : Da, am avut  tester  paramedic  timp de o luna,ttc 2 luni, o luna sf taxi, in prezent  sunt tester  elc(name:ozzn.silent)

Caracterizeazate in 10-15 cuvint

Ma numesc  Ionut, am varsta  de 17 ani, sunt o persoana  serioasa, cu bun simt si responsabil 

On 10/2/2022 at 4:34 PM, .Ionut. said:

Nick: [x].Ionut

Ore jucate in luna curenta: 0 e începutul luni si nu am putut  sa intru  in weekendul  acesta.

De ce vrei sa devi tester: Deoarece vreau sa ajut factiunea aceasta!

Ce inseamna functia de tester: Inseamna o responsabilitate mare deoarece trebuie sa fi corect si serios

Ai mai fost tester? Unde si cat timp? : Da, am avut  tester  paramedic  timp de o luna,ttc 2 luni, o luna sf taxi, in prezent  sunt tester  elc(name:ozzn.silent)

Ma numesc  Ionut, am varsta  de 17 ani, sunt o persoana  serioasa, cu bun simt si responsabil 

retrag aplicatia mea la functia de tester

Nick: Dima.RkT

Ore jucate in luna curenta: Goldaward 3.7 / Sleep 5.3

De ce vrei sa devii tester?: Pentru a ajuta factiunea intr-un mod direct nu doar ca membru dar si pentru ca e o functie ce iti poate creste reputatia in ochii celorlalti.

Ce inseamna functia de tester?: Cei ce detin aceasta functie au sansa de a supune candidatii ce au o aplicatie acceptata la testele de intrare.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Desigur!

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am mai fost, in LS Taxi si am detinut functia in jur de 64 de zile.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt o persoana vesela dar si perseverenta cand este nevoie, uneori actionez pe plan nervos fara sa ma gandesc prea mult, asta foate fi cel mai mare defect al meu, prefer activitatile in aer liber desi cel mai mult timp mil petrec in casa, iubesc oamenii cu cap-ul pe umeri carora nu trebuie sa le explici de doua ori.

Nick: MR.Adrian

Rank: 5

Ore jucate in luna curenta: 19.3

De ce vrei sa devi tester: Mereu miam dorit sa fiu tester intr-o factiune, iar acum ca am rank4 am decis sa aplic 

Ce inseamna functia de tester: Functia de tester este o responsabilitate foarte mare pentru care trb sa fi activ si foarte serios deoarece nu este o joaca

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie? : Da

Ai mai fost tester? Unde si cat timp? : Din pacate nu am mai fost tester..

Caracterizeazate in 10-15 cuvinte: Ma numesc Adrian, am varsta de 17 ani, sunt o persoana foarte intelegatoare si responsabil

Nick: Spx

Rank: 4

Ore jucate in luna curenta: Momentan 15 fara sleep

De ce vrei sa devii tester?: Doresc aceasta functiedeoarece am mai detinut si in trecut aceasta functie sidoresc sa aduc un plus acestei factiuni cu calitatilemele si aptitudinile mele dobandinte in aceasti ani de cand ma joc SA:MP si sa fiu cat se poate de serios cu candidatii fara a face discriminari sau ilegalitati.

Ce inseamna functia de tester?:  Functia de tester inseamna ca ai o resposabilitate in factiune. Ca tester trebuie sa fi foarte serios in ceea ce priveste testul de intrat in factiune, sa ai grija sa nu fraudeze testul de intrare, sa ai radbare cu candidatul si sa-i explici undegreseste.

Te crezi pregatit pentru a primi aceastafunctie?:  Consider ca's foarte pregatit pentru aceastafunctie, deoarece am mai avut aceasta functie si in altefactiuni si am adus peste tot un plus factiuniirespective.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Desigur, in LSSI am fost tester de la rank 4 pana la functia de lider (ca lider am dat cele mai multe teste), in TTB tot de la r4  pana am iesit, in VDT am fost tester doarcateva zile, deoarece nu mi-a placut atosfera si pot spune cand in SFPD mi-am facut cel mai bine treabaca tester/membru, deoarece am reusit sa obtin functiade lider.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte Sunt o persoanacu simtul umorului dezvoltat insa sunt si foarte seriosatunci cand e cazul. Nu-mi place prea mult scoala insama straduiesc din greu sa iau note bune, asta deoarecemi-am dat seama ca trebuie sa depun efort daca vreausa ajung undeva sus. Nu obisnuiesc sa ma dau batutprea usor, incerc sa-mi ating mereu obiectivele. Tin la familia si prietenii mei si incerc sa fac tot posibilul sa-i ajut atunci cand este cazul.

Nick: .xXDeYuXx 

Rank: 4

Ore jucate in luna curenta: 51 cu tot cu sleep 35 ore reale.

De ce vrei sa devii tester ? : Doresc sa obtin functia de tester deoarece vreau sa ajut aceasta factiune si sa o susțin pe toate planurile , simt ca este esențial să obtin aceasta functie. Sunt pregatit sa susțin cat mai multe teste și sa fiu cat mai activ pentru a le susține.

Ce inseamna functia de tester?:  Functia de tester este o provocare pentru unii iar pentru alții este este normal sa o obțină, trebuie sa susții testele factiunii sa fi cat se poate de atent atunci când o faci pentru a nu se produce o greșeală , trebuie sa ai un comportament bum și o cunoaștere destul de vastă a regulamentului.

Te crezi pregatit pentru a primi aceastafunctie?:  Da din toate punctele de vedere deoarece am o experienta vastă în acest domeniu am făcut acest lucru destul de mult timp , știu cu ce se mănâncă.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Sigur , am mai avut ocazia de a fi tester tot intr-o factiune de tip taxi mai exact Los Santos Taxi Company și am deținut funcția de r6 și tester undeva la 300 de zile.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte Sunt o persoana seriosă dar cu simtiul umorului foarte dezvoltat , ador sa discut cu oamenii și să interacționez cu cât de mulți se poate sunt o persoana deschisa și sincera.

Mulțumesc pentru timpul acordat citirii ! Cheers🍻

Nick: Rinnezeu.exe

Ore jucate in luna curenta: 47.1

De ce vrei sa devi tester: Deoarece vreau sa ajut factiunea aceasta si sa ma implic!

Ce inseamna functia de tester: Inseamna o responsabilitate mare deoarece trebuie sa fi corect si serios.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp? : Da, am avut tester in factiune tot de tip taxi,ci anume in Los Santos Taxi.

Ma numesc Flavi, am varsta de 16 ani, sunt o persoana serioasa, cu bun simt si responsabil 

• KOPPEN changed the title to San Fierro Taxi - Funcția de tester / Tester function
  • KOPPEN pinned this topic