Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 5 a început. Te poți înscrie aici

eB Alin

San Fierro Taxi - Testerii factiunii/Faction tester's.

Recommended Posts

Nick: [AT].CiprianIurea.

Rank: Dispatcher(4)

Ore jucate in luna curenta: 65 de ore

De ce vrei sa devii tester?:As dori sa obtin functia de tester, deoarece doresc sa contribui la dezvoltarea factiunii, si anume prin a aduce playeri noi in familia noastra, bine-nteles, daca acestia cunosc indeajuns de mult regulamentul factiunii. In plus, am zis sa-mi incerc norocul, chiar daca activitatea mea de pe forum este la pamant. Am citit cerintele minime pentru a aplica, dar mna, fie ce-o fi, ramane la decizia ta Aline.

Ce inseamna functia de tester?: Pentru mine, functia de tester este o mare responsabilitate, deoarece trebuie sa te implici si sa iei lucrurile in serios, astfel vei dobandi respectul colegilor tai si nu numai, dar in caz contrar, functia de tester va fi pierduta, fie si dintr-o mica greseala.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Eu consider ca sunt pregatit, avand in veder ca am petrecut ceva timp in aceasta factiune si am dat multe teste in alte factiuni. Cam stiu cu ce se mananca.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu am mai dobandit aceasta functie.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Salutare! Sa incep prin a-mi face prezenta. Numele meu este Iurea Ciprian, am 15 ani si locuiesc in orasul Liteni, judetul Suceava. Decat sa umplu randuri cu descrierea orasului meu, mai bine o pun pe a mea. Sunt un baiat mic de statura(1,63m), par saten, ochi verzi, dar cu o forta si o ambitie de neegalat. De asemenea, sunt cunoscut pentru umorul, dar si respectul pe care il acord celor din jurul meu. Tin sa precizez ca am luat aceasta descriere de pe panel. Multa bafta!

@Ciprian Iurea, esti acceptat. Ia legatura cu Sollown sa iti ofere un instructaj, sa iti dea functia si sa te bage in PM-uri. 

Nick: FoSyla

Rank: SF Dispatcher (4)

Ore jucate in luna curenta: 11

De ce vrei sa devii tester?: Doresc sa devin tester deoarece mi se pare o functie importanta pentru un rank 4 in SF Taxi. Vreau sa arat seriozitate, implicare. In acelasi timp doresc si sa ajut liderul sa-si economiseasca din timp dand eu teste si totodata ajut si factiunea.

Ce inseamna functia de tester?: Testerul reprezinta membrul ce poate da testele de intrare in factiune cu candidatii. Este o functie importanta, ca toate celelalte.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, ma simt pregatit. Voi arata seriozitate si implicare!

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu, nu am mai fost.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt un baiat serios, harnic. Urasc oamenii falsi si minciuna. Ma inteleg bine cu persoanele de treaba care imi spun totul in fata indiferent daca imi convine sau nu. Atunci cand mi se impune o regula, eu o voi respecta indiferent de conditii. Cam aceasta a fost pe scurt caracterizarea mea.

Nick: qFelix

Rank: 4

Ore jucate in luna curenta: 5

De ce vrei sa devii tester?: Consider ca am experienta necesara, vreau sa dau si eu teste

Ce inseamna functia de tester?: Functia de tester este o responsabilitate destul de mare, daca voi gresi ceva imi voi asuma

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, desigur

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am mai fost tester in LV Taxi, LS Taxi, SFPD. 

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Pot spune ca sunt un baiat destul de serios, cu capul pe umeri, cu un simt al umorului destul de dezvoltat, ma inteleg bine cu toata lumea

@qFelixesti acceptat insa te rog sa îți mărești  activitatea cat de cat altfel o sa pierzi funcția.

Să mă contactezi in game.

Nick: [eB]Samsung04

Rank: 4

Ore jucate in luna curenta: 64.

De ce vrei sa devii tester?: Deoarece vreau sa sustin teste cu candidatii, consider ca ma pot descurca cu o astfel de functie.

Ce inseamna functia de tester?: O functie importanta in cadrul factiunii.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Desigur.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: News Reporters, o gramada de timp.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt un baiat de treaba, muncitor, pot sa tin secrete, ma inteleg foarte bine cu toata lumea si am simtul umorului.

• Like 2

@eB SaMsUnG04 Esti acceptat, te rog sa ma contactezi in joc sa iti explic niste lucruri. Te rog sa fi foarte atent cu aceasta functie deoarece daca faci greseli este posibil sa faci rau factiunii.

Nick:.AdG.z0R

Rank:5

Ore jucate in luna curenta:70

De ce vrei sa devii tester?:As vrea sa devin tester pentru a ajuta factiunea.

Ce inseamna functia de tester?:Functia de tester este foarte impoartanta, si este un grad de responsabilitate prin care ajut factiunea prin teste cu alti jucatori.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?:Da, sunt pregatit.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?:Nu, nu am mai fost niciodata tester.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:Ma numesc Adelin, am frumoasa varsta de 15 ani, sunt serios, amuzant, de treaba si intelegator.

Posted (edited)
5 hours ago, Adelin07 said:

Nick:.AdG.z0R

Rank:5

Ore jucate in luna curenta:70

De ce vrei sa devii tester?:As vrea sa devin tester pentru a ajuta factiunea.

Ce inseamna functia de tester?:Functia de tester este foarte impoartanta, si este un grad de responsabilitate prin care ajut factiunea prin teste cu alti jucatori.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?:Da, sunt pregatit.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?:Nu, nu am mai fost niciodata tester.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:Ma numesc Adelin, am frumoasa varsta de 15 ani, sunt serios, amuzant, de treaba si intelegator.

Deoarece esti membru vechi al factunii am decis sa te accept. Te rog sa nu dai teste in primele zile si reciteste regulamentele factiunii .Cand mai am eu timp o sa te mai instruiesc.

Edited by Opak RPG2
  • Like 1

Posted (edited)

Nick:Heets.

Rank:4

Ore jucate in luna curenta: 73

De ce vrei sa devii tester?: Doresc sa fiu tester ca sa ajut factiunea sa creasca rapid si aplicantii sa primeasca un raspuns rapid si sa nu stea dupa tester mult timp.

Ce inseamna functia de tester?: Testerul factiunii sustine testul de intrare intr-o factiune anume

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Desigur

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am mai fost tester in SF Taxi acum ceva luni timp de o luna-doua

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt o persoana obectiva care are o gandire critica si care pune regulile inaintea prieteniilor si relatiilor.

Edited by Heets

45 minutes ago, Heets said:

Heets.

Am procesat aplicatia ta pentru functia de tester si am decis sa te accept. 

Posted (edited)

Nick:Riccardo

Ore jucate in luna curenta:38
De ce vrei sa devii tester?: In primul rand, doresc sa devin tester pentru a ajuta factiunea atat in dezvoltare, cat si in a sustine testele cu candidati accesteia. Imi doresc de

mult aceasta functie, mi-am dorit-o si in SFPD, dar nu am obtinut-o deoarece nu aplicasem la timp. Sa fi tester e atat o functe cat si o responsabilitate uriasa, deoarece trebuie sa ai grija de test log si in nici un caz sa favorize intr-un fel sau altul un jucator.

Ce inseamna functia de tester?: Pentru mine functia de tester insemna o responsabilitate uriasa, dupa cum am spus mai sus, deoarece trebuie sa sti atat cum sa gestionezi situatiile, cat si sa ai un comportament adecvat si sa fi un membru exemplu pentru cei de rank 1 , 2. Astfel eu sunt sigur despre mine ca sunt pregatit pentru acesta functie.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, deoarece consider eu ca sunt un membru destul de ascultator, dedicat si foarte activ fara a face ore pe [/sleep], astfel avand mai mult timp de a da testele. Si am obtinut rezultate destul de bune consider eu la testul de intrare 0/3, 0/4, cat stiu si regulamentu factiunii foarte bine.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu, am mai fost tester dar as dori foarte mult sa ajung aici.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Buna! Ma numesc Riccardo am frumoasa varsta de 16 ani si locuiesc in orasul Sibiu. Sunt un baiat harnic, descurcaret si inteligent imi place sa imi ajut pariniti in treburile casei cat si sa ma joc SA-MP, seara mai ies cu preteni mei la un football, deoarece este un joc de strategie consider eu cat si de munca in echipa ce deonta capcaitatea de a colabora cu ceilatli oameni din jurul meu. Ma intelg foarte bine cu multi jucatori de la noi din factiune cat si cu ceilalti consider ca sunt o persoana sociabila cu un caracter aparte ( cum suntem toti ), dar si cu simtul umorului cand este cazul si tratez cu mare seriozitate subictele care au aceasta nevoie.

Edited by Riccardo

7 hours ago, Riccardo said:

Riccardo

Acceptat. Te rog sa nu dai teste pana nu te instruiesc eu.

Ore jucate in luna curenta:51
De ce vrei sa devii tester?: In primul rand, doresc sa devin tester pentru a ajuta jucatori care au aplicat aici, in SF Taxi sa intre in factiune si pentru a face factiune cat mai activa. In al doilea rand am avut tester aici, dar nu am apucat sa dau teste si nu in ultimul rand deoarece consider eu ca sunt un membru activ.

Ce inseamna functia de tester?Functia de tester insemna o responsabilitate uriasa cat si  functia cu care bagi in factiune candidati acesteia ( daca cunosc regulamentul factiuni cat si locatiile pentru testul practic ). Pentru mine aceasta functie este una foarte importanta cat si una foarte frumoasa.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, deoarece consider eu ca sunt un membru activ care isi dedica timpul pentru aceasta factiune, cat se si implica in activitati si in discutiile cu membrii, inca un fapt in plus este ca stiu regulamentul foarte bine si ma consider pregatit pentru aceasta functie.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Da, am mai fost aici aproximativ o luna.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Buna! Ma numesc Riccardo am frumoasa varsta de 17 ani si locuiesc in orasul Sibiu. Sunt un baiat harnic, descurcaret, inteligent si de treba imi recunosc greselile cand am facut o "prostie" si sunt mereu deschis la a invata ceva. In timpul liber imi place sa-mi petrec timpul pe SA-MP cu prieteni mei cat si cu membri factiunii. Nu ma inteleg bine cu toti, de ce sa mint, dar in viitor as vrea asta. Sunt pasionat de calculator cat si foarte mult de motociclete, detin permisul A1 ceea ce ma face un om responsabil si cu capul pe umeri. Stiu ca comportamentul meu uneori este un pic vulcanic si sunt constient ca saptamana aceasta am avut un conflict, dar promit ca am sa ma indrept. Toate cele bune.

Edited by Riccardo

Nick: sKyz

Rank: 5

Ore jucate in luna curenta: 26

De ce vrei sa devii tester?: Deoarece doresc sa ajut factiunea intr-un mod sau altul.

Ce inseamna functia de tester?: Functia de tester este una dintre cele mai importante functii care arata cine poate fii sau nu membru al acestei factiuni.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Desigur.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am avut functia de tester pe RPG4 un timp indelungat unde dadeam absolut toate testele cu candidatii.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt o persoana repectuasa, amuzanta si calma indiferent de situatie. Incerc sa fiu de ajutor atunci cand pot si sa ma inteleg bine cu majoritatea oamenilor.

Ore jucate in luna curenta: 24

De ce vrei sa devii tester?: Doresc sa fiu tester ca sa ajut factiunea sa creasca rapid si aplicantii sa primeasca un raspuns rapid si sa nu stea dupa tester mult timp.

Ce inseamna functia de tester?: Testerul factiunii sustine testul de intrare intr-o factiune anume

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Desigur

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am mai fost tester in SF Taxi acum ceva luni timp de o luna-doua

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt o persoana obectiva care are o gandire critica si care pune regulile inaintea prieteniilor si relatiilor.

Nick:DxB.VULCANIZARE

Ore jucate in luna curenta: 19

De ce vrei sa devii tester?: Imi doresc sa redevin tester, pentru a-mi repara greseala de acum cateva luni si pentru a da o mana de ajutor factiunii.

Ce inseamna functia de tester?: Testerul factiunii este cel care decide daca un candidat merita cu adevarat sa faca parte din factiune sau nu.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da,

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am mai fost tester in SF Taxi acum cateva luni, dar a aparut o problema, pe care tu o cunosti Alin si am fost retrogradat din functia de tester, greseala fiind a mea si recunoscuta. Am mai avut tester si in Paramedics.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt unul din oamenii in care chiar poti avea incredere, sunt foarte sincer si imi spun punctul de vedere in orice situatie. Nu sunt o persoana care se supara repede si din orice, tin la glume, iar in momentul in care ma respecti, te respect indiferent de caz.

Nick: .AdG.z0R 

Rank: 5

Ore jucate în luna curenta: 15

De ce vrei sa devii tester?: Vreau sa devin tester pentru a ajuta factiunea.

Ce înseamnă funcția de tester?:Functia de tester este foarte impoartanta, si este un grad de responsabilitate prin care ajut factiunea prin teste cu alti jucatori.

Te crezi pregătit pentru a primi aceasta funcție?: Da. 

Ai mai fost tester? Unde și cat timp?: Da, am mai fost tester fix aici, cam 2 saptamani sau 3.

Caracterizeaza-te în 10-15 cuvinte: Sunt o persoana amabila, cu cei 7 ani de acasă, stiu cum sa mă comport intr-un colectiv, îmi place sa glumesc și totodată sa mă distrez. Îmi place seriozitatea, ci nu minciuna.

Edited by AdGz0R

On 9/8/2019 at 11:19 AM, Riccardo said:

Acceptat.

On 9/8/2019 at 11:34 AM, Rafaellu AKA sKyz said:

Nick: sKyz

Acceptat.

On 9/8/2019 at 11:53 AM, uS Heets said:

Acceptat.

On 9/8/2019 at 2:24 PM, DxBoSS said:

Nick:DxB.VULCANIZARE

Acceptat.

On 9/8/2019 at 11:13 PM, AdGz0R said:

Nick: .AdG.z0R 

Acceptat.

Toti o sa primiti sansa de a ne arata ce puteti. Atentie! Nu vreau sa va furati testele, incercati sa va lasati candidati intre voi. Nu ma intereseaza ca un tester sa dea 10 teste, conteaza sa o faceti bine. O sa fiu foarte atent la dovezi si modul in care dati testele. Faceti in asa fel in cat sa fati fiecare minim 2-3 teste.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.