Jump to content

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

eB Alin

San Fierro Taxi - Testerii factiunii/Faction tester's.

Recommended Posts

Pentru a obtine functia de tester trebuie sa aplicati si sa respectati cerintele. Ne dorim ca testerii nostrii sa fie activi si seriosi.

Model aplicatie: 

Nick:

Rank:

Ore jucate in luna curenta:

De ce vrei sa devii tester?:

Ce inseamna functia de tester?:

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?:

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?:

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:

Cerințele pentru a aplica:

Folosirea forumului la un nivel mediu.

Să aibă minim 30 post-uri pe forum.

Să nu fi avut sancțiuni grave în facțiune(ex:limbaj, comportament, greșeli ca tester).

Să fie serios în ceea ce face și să nu favorizeze.

Să dețină rank 4+. (obligatoriu)

Când aplicațiile de la facțiune au primit un răspuns să fie ON pe server ca să susțină teste cu candidații (minim o oră).

Edited by Alin Simion

Nick: Adrian.YourSnowPet

Rank: 4

Ore jucate in luna curenta: 50h

De ce vrei sa devii tester?: Vreau sa devin tester pentru a ajuta factiunea.

Ce inseamna functia de tester?: Functia de tester este o funtie foarte importanta prin care tu ajuti factiunea prin teste cu alti jucatori.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, ma cred pregatit.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Da, RPG4 30 days, NICK: Adrian.YourSnowPet

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt un baiat serios, ambitios si amuzant, stiu sa i-au orice este nevoie in serios si imi place foarte mult sa lucrez in colectiv.

Edited by AdrianIonutP

Nick: Andrei_Vladut

Ore jucate in luna curenta: 39h

De ce vrei sa devii tester?: Vreau sa ajut factiunea testand candidatii acceptati de lider si vreau sa incerc ceva nou.

Ce inseamna functia de tester?: Inseamna sa testezi candidatii in cel mai bun mod ajutand factiunea, si pe ei pentru intrarea in factiune.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, ma cred foarte pregatit pentru aceasta functie. 

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu, nu am mai avut, vreau sa incerc ceva nou.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt un baiat destept, ambitios, amuzant, dragut, descurcaret, priceput, si mai ales imi place sa foarte mult lucrul in echipa.

Nick: Ben1000

Ore jucate in luna curenta: 26h

De ce vrei sa devii tester?:  Pentru inceput vreau sa precizez ca  am mai fost de tester de cateva ori. Imi place sa  compar aceasta atributie a unui membru de rank 4+,  cu una din  ocupatiile mele din viata cotidiana, voluntariatul. Fac aceasta comparatie, deoarece a fi voluntar inseamna sa faci anumite servicii fara a fi platit, iar testerul se ocupa de membrii acceptati, fara ca ei sa primeasca ceva in schimb.  Vreau sa fiu tester, deoarece cred ca am toate calitatile necesare pentru o astfel de "functie" si cred ca activitatea mea ar ajuta factiune, intrucat acum ca vine vacanta voi disponibil cam la ce ora din zi sau din noapte. Vreau sa devin tester, deoarece imi place mult sa ajut factiunea, asigurandu-ma ca playerii ce imi vor trece prin mana vor fi de calitate si nu vor face #SFTAXI de rusine.

Ce inseamna functia de tester?: 

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, am mai fost tester si stiu cum sta treaba cu aceasta "functie".

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Da, in Paramedics, cam o luna, in News Reporters 2 saptamani, SFPD- cam 3 luni si in SF TAXI o luna.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt prietenos, ma integrez repede în orice tip de colectiv, stiu să ridic moralul cuiva, am simțul umorului, sunt de cuvânt și îmi place sa îmi fac noi prieteni .

20 hours ago, AdrianIonutP said:

Nick: Adrian.YourSnowPet

Acceptat, ma contactezi in game. Vreau sa te vad acctiv!

18 hours ago, VladEne said:

Nick: Andrei_Vladut

Iti acord sansa de a incerca. O sa te rog sa citesti toate topicurile si sa te pregatesti cat de bine poti.

17 minutes ago, Ben1000 said:

Nick: Ben1000

Acceptat. Nu am nici o indoiala ca nu te descurci. 

Nick: MahonCF

Rank: Rank 4

Ore jucate in luna curenta: Am 44.0 ore. Luna aceasta am fost anactiv deoarece am avut reparatii dar cadeobicei fac pana in 140 de ore pe luna.

De ce vrei sa devii tester?: As dori sa devin tester pentru a ajuta playerii a intrat in factiune.

Ce inseamna functia de tester?: Functia de tester inseamna de a fi sincer si drept pentru a face teste.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Ma cred foarte pregatit deoarece imi place aceasta functie si este destul de unica.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Am mai vazut cum sa fii tester de vechiul coleg DeniZ.M eu sunt verisor cu el si am mai vazut cum se dau, si asa ca sunt destul de familiar cu testele.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt o persoana linistita si foarte haioasa, daca imi dai un task de indeplinit il voi indeplini cat de rapid las putea, daca cineva ma roaga de ai face ceva sau sa intru in joc sal ajut ori cand sunt liber sai acord o mana de ajutor, mereu voi fi pregatit sa dau test. Multumesc!

Edited by MahonCF

23 hours ago, MahonCF said:

Nick: MahonCF

Acceptat. Inainte de teste o sa iti dau test-logul prin PM. 

Nick: Jo.

Rank: 5 

Ore jucate in luna curenta: Abia am revenit la joc. Stie Alin am tinut legatura cu el.

De ce vrei sa devii tester?: Vreau sa devin tester al acestei factiuni pentru ca  ador sa testez playeri, si vreau niste testeri foarte corecti. 

Ce inseamna functia de tester?: Aceasta functie inseamna sa testezi playeri care sunt acceptati de catre lider.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, desigur am mai fost tester aici foarte mult timp.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Da am mai fost tester. Aici, pe o perioada de 150+ zile. 

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Eu ca si fire sunt o persona linistita la locu ei, nu ma bag peste alti, am simtul umorului si ma bazez pe aceasta "Respecta si vei fi respectat." Acesta sunt eu. Bafta baietii.

1 hour ago, Duckyyy said:

Nick: Jo.

Acceptat! 

Nick: .lamporo

Ore jucate in luna curenta: 41

De ce vrei sa devii tester?: Deoarece vreau sa ajut factiunea aceasta!

Ce inseamna functia de tester?: O functie importanta, care o detin persoanele de incredere si capabile. 

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Da, nu stiu daca se pune pe rpg4, dar am fost tester in Taxi, PD, si mafii. Peste 2 luni de zile.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt o persoana linistita, capabila si sociabila. Ma numesc Dan Alexandru, am varsta de 16 ani si locuiesc in orasul Iasi, deoarece am varsta de 16 ani, am si multe responsabilitati, si incerc sa le indeplinesc ca sa mi fac mandrii parintii!

Edited by eB lamporo

Nick: IonutV1

Rank:4

Ore jucate in luna curenta: 26

De ce vrei sa devii tester?: Eu vreau sa devin tester pentru ca sa ajut factiune.

Ce inseamna functia de tester?:  Pentru mine functia de tester inseamna o resposabiltate mare ptentru ca trebuie sa nu ai favorizari si multe altele.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, sunt pregati pt aceasta functie.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu am mai fost tester.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt un baiat curajos, amabil cu cei invarsta, nu injur, cu bunele maniere sun sunt un baiat care sare la bataie stau in treaba mea.

Nick: [Mr]Al3xZEW

Ore jucate in luna curenta:44 hours

De ce vrei sa devii tester?:Deoarece imi  e dor sa dau din nou teste

Ce inseamna functia de tester?: Inseamna o responsabilitate oarecum mare deoarece trebuie sa ai grija sa nu gresesti punctajul si sa fi corect si serios

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?:Da

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Sf Taxi cand aveam rank 4 acu mult timp am tinut cateva saptamani sau luni ca sa zic asa si in LVSi 4 luni 

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:Ma numesc Alexandru,si am minunata varsta de 18 ani. Locuiesc in Sibiu. Eu consider ca sunt o persoana amuzata si de gasca,dar sunt si serios cand trebuie. Imi place sa imi petrec timpul liber practicand diverse sporturi,cum ar fi teni,fotball etc si sa ma joc sa-mp pe acest minunat server Sunt o persoana linistita si calma,dar daca sunt calcat pe nervi nu iese bine. Imi place sa ma plimb cu masina(in joc) si sa imi fac multi prieteni.(sunt foarte sociabil) Sunt un om saritor si pregatit sa ajute pe oricine are nevoie. Sunt genul de persoana care spune totul in fata fara sa evite a spune adevarul. NU sunport oameni care se cred superiori sau se dau mari. Nu suport nici oameni nesimtiti care tot ce incearca sa fac sunt bani,si care nu te ajuta nici daca e o urgeta extrema,genul de oameni care vor mereu sa fie ei in frunte. Aceasta este descrierea mea in cateva cuvinte

Nick: Rox..

Ore jucate in luna curenta: 6

De ce vrei sa devii tester?: vreau sa ajut factiunea.

Ce inseamna functia de tester?: inseamna ca pot sa dau teste cu jucatorii pe care tu ii accepti

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, absolut

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: In Fbi si am dat multe teste, cred ca doua luni.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: sunt o fire optimista, ambitioasa, incapatanata chiar, imi place sa glumesc si sa ma simt bine.

Acceptata.

Nick: OlDirtyBastard

Rank: 5

Ore jucate in luna curenta: 112

De ce vrei sa devii tester?: Deoarece doresc sa ajut aceasta factiune.

Ce inseamna functia de tester?: Testerul este acela care testeaza aptitudinile candidatilor care doresc sa se alature factiunii ,prin oferirea  a doua teste, practic si teoretic.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu, dar invat repede si consider ca ma voi descurca.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Invat repede, imi plac provocarile, iubesc muzica, muncitor atat in realitate cat si pe jocuri, comunicativ, creativ, cu simtul umorului.

Edited by OlDirtyBastardTHEREAL

Acceptat!

Nick: [Mr]Alexandru

Ore jucate in luna curenta: 8

De ce vrei sa devii tester?: Vreau sa devin tester pentru a ajuta factiunea.

Ce inseamna functia de tester?: Functia de tester este o funtie foarte importanta prin care tu ajuti factiunea prin teste cu alti jucatori.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Da, ma cred pregatit din toate punctele de vedere.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Nu.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte: Sunt un baiat silitor si glumet, imi plac provocarile , si imi place sa stau pe calculator sau sa ies pe afara cu prieteni mei.

Nick:Sinapse

Ore jucate in luna curenta:5 ore

De ce vrei sa devii tester?:Doresc sa sustin teste in factiune sa ajut factiunea.

Ce inseamna functia de tester?:Functia de tester inseamna:Sa susti testul cu jucatori care au aplicat pentru Functia de taximetrist.

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?:Da eu zic ca ma simt destul de pregatit.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?:Nu nu am mai fost,si doresc sa fac parte din echipa de testeri din Sf Taxi

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:Salut, ma numesc Vlad si am varsta de 16 ani.Sunt elev la licieul National Octavian Goga si ma simt foarte bine acolo.Sunt o persoana sociala si amabila.Materile mele preferate la scoala sunt Biologia si Romana.Sunt pasionat de sportul fotbal pe care il practic in acelasi timp si sunt foarte laudat de asta si apreciat.Majoritatea timpului mi-l petrec pe Pc pe SanAndreasMultiplayer si imi place acest lucru.Indragesc foarte mult caini si sunt foarte iubitor cu ele totodata am si un Ciobanesc German care tin foarte mult la el.Sunt un tip care nu sta pe ganduri,pun in aplicatie tot ceea ce cred ca este potrivit pentru mine.Sunt o persoana creativa si imi place foarte mult domeniul practic

Nick: KinezuTheLEGEND

Ore jucate in luna curenta: 3,am avut inactivitate!

De ce vrei sa devii tester?: Pentru a ajuta factiunea cu sustinerea testelor.

Ce inseamna functia de tester?: Functia de tester inseamna sustinerea testelor cu noi candidati!

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?: Eu zic ca da.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?: Da,FBI de la rank 4 pana la 150 days.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:Sunt un baiat blond cu ochi caprui,sunt o fire calma. Nu sunt genul de persoana care sa intre in probleme sau sa le creeze.

@Digeiul99, acceptat. Te voi baga in PM-uri atunci cand o sa terminam noul Test Log. 

@Vlad1234, acceptat. Te voi baga in PM-uri atunci cand o sa terminam noul Test Log.

@Alexandru2004, respins. Faptul ca vrei sa iti bagi un prieten in factiune nu imi inspira incredere. 

Nick:BellowTheStar

Rank:Rank (4)

Ore jucate in luna curenta:16.2(Orele mele nu sunt de nivel inalt dar,voi creste in ore mult mai mult deoarece am timp mai mare.)

De ce vrei sa devii tester?:Deoarece cred ca sunt in masura sa detin o asa functie,sunt capabil si pot sa imi asum o tot ceea ce fac ca player si inclusiv ca om matur.Vreau sa ofer un sprijin acestei factiunii si sa o ajut cu tot ce imi sta in stare.

Ce inseamna functia de tester?:Functia de tester,pentru mine inseamna in primul rand o RESPONSABILITATE pe care mi-o asum.Este o functie care negesita seriozitate si RESPECT.Nu toti sunt capabili sa dupa pe umeri aceasta functie. (Nu sunt eu mai presus)

Te crezi pregatit pentru a primi aceasta functie?:La acest raspuns,nu stau pe ganduri.Spun si cred ca sunt PREGATIT pentru aceasta functie.Pot purta pe umeri aceasta responsabilitate si imi pot asuma in caz de greseala.

Ai mai fost tester? Unde si cat timp?:Nu,dar sper sa-mi oferi o sansa.

Caracterizeaza-te in 10-15 cuvinte:Pot spune ca sunt o persoana calda cu oricine,un om stabil si care stie ce este acela RESPECT.Am obraz si imi masor puterile si cuvintele inainte de a le folosi.Sunt calm si independent.Nu depind de nimeni si pot spune ca sunt o persoana modesta si cu bune si cu rele    

Edited by BellowTheStar

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.