Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ajutati-ma sa intrun clan


SuperCat

Recommended Posts

am nevoie de ajutor sa intr-u intr-un clan,stiu sa fac spray bine. 2. stiu sa trag mediu-high,si cu un mic ajutor cum ajung sa fiu intr-un clan??

cat_stz4xwjk.gif

Just now, SuperCat said:

am nevoie de ajutor sa intr-u intr-un clan,stiu sa fac spray bine. 2. stiu sa trag mediu-high,si cu un mic ajutor cum ajung sa fiu intr-un clan??

cat_stz4xwjk.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

1) Depinzând de serverul pe care activezi, poți aplica pe website ori să contactezi liderul unui clan de spray pentru a te invita.

2) O astfel de chestie puteai întreba pe [/n] într-un format mai simplu.

3) În regulamentul secțiunii găseşti un model de postare ce trebuie folosit aici.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sper sa iti fie de folos urmatorarele instctiuni.

1) Depinde pe ce Server joci acum, ma refer din cele 4. Poti incepe cu o aplicatie la un Clan de tip Spray sau sa poti ruga pe Lider sa iti de-a invite Direct in el.
2) Poate sa iti mai de-a cateva sfaturi si un Helper, ei te pot indruma spre o cale chiar foarte buna!
3) O data ce intri intr-un Clan, trebuie sa iti dai Interesul daca este de Spray.

Din ce am inteles de la Tipul care ti-a scris mai sus, ai de respectat un Model! Eu ti-am scris cateva Sfaturi, deoarece te-am vazut nerabdtator. O zi faina si mult Succes!

Link to comment
Share on other sites

1. Salut! La început nu este locul pe care trebuie să-l aplici pentru clanuri / facțiuni.

2. Pentru a cere ajutor sau a cere o soluție, trebuie să urmați un format.

3. Pentru o aplicație a unui clan urmați links.

RPG 1 - Click Here

RPG 2 - Click Here

RPG 3 - Click Here

RPG 4 - Click Here

 I Hope I Helped You, Have A Nice Day!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.