Jump to content

SOTW #14


Andrada
 Share

Recommended Posts

  • Signature of the week number: 14
  • Tema: gallery_224760_33_308427.thumb.png.adbef62ce33a503a85cd9b92a36b7abe.png
  • Dimensiuni: Maxim 500x350 si minim 300x100 pentru semnaturi orizontale. Maxim 350x500 si minim 100x300 pentru verticale.
  • Regulament: CLICK AICI
  • Durata: 21.12.2018 ora 11:59.
  • Alte precizari: Succes
Link to comment
Share on other sites

  • Andrada locked and unlocked this topic

Deci.

v1 - E bine facut dar trebuia macar sa incapa tot modelul nu doar sa ii taie din cap.

v2 - Daca tot faci pe rosu fa si ce e pe el rosu, in spate e rosu da in mana lui e verde

v3 - Nu e cine stie ce dar macar tema e constanta.

 

Vot final: v3 (Doar pentru ca tema e constanta)

Edited by V i d i r i c
Link to comment
Share on other sites

O sa aleg lucrarea cu numărul 2, are un stil aparte și ai reușit să ieși în evidență cu acel personaj, așa cum trebuia. Îmi place mult ideea textului din spate și textura care îți dă flacăra unui adevărat „warrior”. Felicitări pentru această lucrare! 

Link to comment
Share on other sites

v1 - ai lucrat bine personajul, dar l-ai redimensionat prost dupa parerea mea, puteai sa faci ceva ca mana acestuia sa iasa in evidenta cu ceva verde. La text puteai incerca ceva mai Bun, dar sunt multumit cu orice ar fi, ai incercat sa fii simplist dupa parerea mea.

v2 - imi place cum ai lucrat textul, chiar ti-a iesit bine, doar ca personajul putea fi integrat mai bine cu background-ul si la fel ca la v1, adica sa incerci sa scoti chiar si cu ceva mic acel verde.

v3 - a iesit ceva, dar ca idee, e prea mult verde, imi place ca ai incercat sa fie ceva mai scazut ca opacitate, dar verdele acela e putin cam excesiv, border ok, opacitate scazuta pentru a fi evidentiat in margini.

 

Votez v2.

 

O zi frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.