Jump to content

Alta problema... cu samp-ul


Erasmyn100

Recommended Posts

Deci fratilor pe scurt am incercat ieri sa imi instalez sampfuncs doar ca primeam crash-uri si un prieten mi-a zis ca e din cauza ca am r3 si ca sampfuncs merge mai bine cu r1, asa ca mi-am instalat r1. Toate bune si frumoase, ma duc eu sa intru pe samp si se intampla asta 

Bun pana la urma am dezinstalat totul ce avea de a face cu samp-ul si cu gta-ul si am instalat in primul rand gta san andreas si samp default (fara modpack). Iar dupa am instalat si modpackul. Doar ca acum cand intru pe samp chiar daca intru pe deafult chiar daca intru pe ala cu modpack am in jur de 30-50 fps-uri constant, poate mai urca si la 60 in zone mai libere cand eu normal aveam 100+ fps-uri garantat. Am instalat alte 2 modpack-uri si cu alea la fel. Am facut si un video care explic totul si va arat cum merge in joc. 

  

Va rog din suflet sa ma ajutati pentru-ca sunt chiar disperat. Nu poate omul sa se joace samp. Apropo stiu ca nu am respectat modelul, puteti sa imi explicati in ce consta, cum trebuie sa postez? Multumesc frumos!

Link to comment
Share on other sites

Model

 

Iti recomand samp R1 si un gta default in primul rand.

Pentru a-ti mari fps:

1.FpsUnlocker.

2.Vegetation OFF.

3.Modpackuri low, mie sincer imi plac cele de mafii.

Link to comment
Share on other sites

Pai mane aveam un modpack care l-am folosit 3 luni pana acum si e foarte smecher si mergea cu multe fps-uri. Problema asta o am de ieri. Am descarcat inca 2 modpackuri deci in total ala default si inca 3 modpackuri ca sa vad daca e problema doar de la respectivul modpack si cu toate merge exact la fel..... cu 30-60 fps-uri nu e problema ca am pc prea slab, ceva sa intamplat cu fisierele probabil sau nu stiu. Apropo am dezinstalat totul care are treaba cu samp si gta san andreas si l-am instalat din nou. pls help. Mersi de model

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, TheWolf207 said:

Dacă am un cont de rpg2 și vreau ca bani sa i trec pe rpg4 cum fac asta

 

Nu ai cum, si nu aici trebuie sa postezi. Next AV.

 

On 12/26/2018 at 12:12 AM, Erasmyn100 said:

Deci fratilor pe scurt am incercat ieri sa imi instalez sampfuncs doar ca primeam crash-uri si un prieten mi-a zis ca e din cauza ca am r3 si ca sampfuncs merge mai bine cu r1, asa ca mi-am instalat r1. Toate bune si frumoase, ma duc eu sa intru pe samp si se intampla asta 

Bun pana la urma am dezinstalat totul ce avea de a face cu samp-ul si cu gta-ul si am instalat in primul rand gta san andreas si samp default (fara modpack). Iar dupa am instalat si modpackul. Doar ca acum cand intru pe samp chiar daca intru pe deafult chiar daca intru pe ala cu modpack am in jur de 30-50 fps-uri constant, poate mai urca si la 60 in zone mai libere cand eu normal aveam 100+ fps-uri garantat. Am instalat alte 2 modpack-uri si cu alea la fel. Am facut si un video care explic totul si va arat cum merge in joc. 

  

Va rog din suflet sa ma ajutati pentru-ca sunt chiar disperat. Nu poate omul sa se joace samp. Apropo stiu ca nu am respectat modelul, puteti sa imi explicati in ce consta, cum trebuie sa postez? Multumesc frumos!

Daca chiar erai INTERESAT sa respecti modelul, il cautai pana il gaseai.

https://forum.b-zone.ro/topic/131573-regulament-model-de-postare-citește-înainte-de-a-posta/

Uite aici e linkul. Nu stiu cum de nu l-ai gasit, dar in fine.

Data viitoare inainte sa postezi, CITESTE regulamentul.

Topic inchis.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.