Jump to content

Bird Box (2018)


Steluta
 Share

Recommended Posts

  • O descriere a filmului: La cinci ani după ce o ființă invizibilă determină o mare parte din omenire să se sinucidă, o supraviețuitoare și copiii ei încearcă cu disperare să ajungă la loc sigur.
  • Trailer: 
  • Poze: 
  • Imagini pentru birdbox
  • Imagini pentru birdbox
  • Imagini pentru birdbox
  • Părere personală: L-am vizionat recent la recomandarea unor prieteni, și pot spune că este un film de calitate care sincer, pe mine m-a lasat uimit.
  • Sursa: https://www.netflix.com/ro/title/80196789
Link to comment
Share on other sites

Mulțumim pentru postare!

L-am văzut acum câteva zile și sincer, am plâns.

Când a venit acel om la ele în cameră când ele nășteau și s-a transformat, Olimpia sărind pe geam.

Cel mai emoționant a fost când a ajuns respectiva cu cei 2 copii la locul sigur, fetei i-a pus numele Olimpia după mamă, zicând că o persoană mai inimoasă și sinceră ca și mama ei nu întâlnise, mama ei fiind Olimpia, și băiatului i-a pus numele Tom, după bărbatul de care se îndrăgostise, ulterior care a fost transformat și el.

Un film excelent.

Edited by Gabita
Link to comment
Share on other sites

Un film care m-a fascinat, desi initial nu am dorit sa il vizionez in ciuda zecilor de meme-uri vazut pe retelele de socializare.

Felicitarile mele pentru postare, consider totusi ca te-ai fi putut stradui mai mult la redactarea parerii personale.

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.