Jump to content

"El spune adevărul". Edi Iordănescu a dat cărțile pe față după problemele transferului lui Fortes la FCSB


S e b i
 Share

Recommended Posts

colaj edi

 

Transferul lui Carlos Fortes de la Gaz Metan Mediaș la FCSB a intrat în impas, după ce impresarii atacantului au blocat mutarea, cel puțin pentru moment. Gigi Becali susține că reprezentanții lui Fortes vor o sumă de bani, cu care finanțatorul de fapt al roș-albaștrilor nu e de acord.

 

Edi Iordănescu, numit în această iarnă antrenor la Gaz Metan Mediaș, a lămurit această problemă.

 

''Gigi Becali spune adevărul. S-a făcut o ofertă oficială, iar Gaz Metan a acceptat-o. Eu personal am vorbit, iar după aceea, am prezentat oferta factorilor de decizie, care și-au dat acordul. Problema este că jucătorul este deținut în coproprietate și depinde de mai multe surse. În plus, agenții negociază în numele jucătorului. Eu am autoritate totală la selecție, dar nu au drept de semnătură. Nu pot lua deciziile singur'', a declarat Edward Iordănescu pentru Gazetă.

 

Sursa

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.