Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Blank Gamemode (from new.pwn)


qRuby
 Share

Recommended Posts

codA7Aq.png

 

De ce fac acest lucru?

Doresc sa ofer o experienta cat mai unica si frumoasa unui jucator de SA-MP. Chiar daca acest joc este atat de vechi,

la noi in Romania, SA-MP-ul este popular, vreau sa fac un gamemode cu sisteme cat mai unice, exact ca la rusi. 

 

De ce ma intereseaza pe mine chestia asta?

Exact cum am spus si mai sus, acest gamemode v-a fi unic din punct de vedere vizual, cat si tehnic.

Doresc ca gamemode-ul sa fie foarte optimizat si sisteme care sunt interesante, care ofera jucatorului o experienta de neuitat.

 

Gamemode Versions

BLANK V1.0
A fost creata o legatura cu baza de date.
Creat un sistem simplu de login & register. *criptare prin whirlpool*
BLANK V1.2
Sistemul de login & register are acum etapele de *Varsta, Sex, E-mail, Limba vorbita*.
Sistemul de login & register a suferit cateva schimbari, parolele sunt criptate acum prin SHA256 cu Salt.

Gamemode Developer

Gamemode-ul este si o sa fie facut in totalitate de qRuby.

Edited by qRuby
Link to comment
Share on other sites

Interesant. Eu iti urez bafta si sper sa-ti iasa ce vrei, esti motivat. Bafta!

 

1 hour ago, qRuby said:

Cer T/C din lipsa de interes, nimeni nu da reply sau ceva.

Asteapta mai mult timp.

Edited by MiHaY111
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2019 at 8:43 PM, qRuby said:

 


BLANK V1.2
Sistemul de login & register are acum etapele de *Varsta, Sex, E-mail, Limba vorbita*.

 

 

Sincer, nu ii vad rosul casutei "Limba vorbita" atata timp cat ai spus ca vrei sa faci treaba asta pentru romani, sau cel putin, asa am inteles :)

Suna genial, dar pana acum nu sunt sisteme unice, sa speram ca pe viitor sa devina un gamemode unic.

 

:topic_closed: 

Topic inactiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.