Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Prezentare / Presentation] qrubyAdv


qRuby
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: qrubyAdv.
- Prenume: Mihai.
- Varsta: 20 ani / years old.
- Locatia: Deva, Hunedoara.
- Ocupatie: Web Designer & Programmer (in PAWN)

Quote

Te poti numii programator daca folosesti un limbaj de programare ce se compileaza (PAWN)

- Jocul(rile) preferat(e): GTA:SA.
- Hobby-urile tale: Web Developing & Programming (ik pawn, want to learn python)
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Mihai, am varsta frumoasa de 20 ani si imi place sa programez. In timpul liber imi petrec timpul alaturi de prietenii mei, de familia mea sau stau la                                                                                      calculator si programez. Toti incepatorii in web design / pawn pot sa ma contacteze daca vreti ajutor din partea mea.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Am aflat de aceasta comunitate inca de cand aveam 14 ani de la un prieten.
- Alte precizari?: Mult succes cu comunitatea ! @Bobo @Kelton aka (banul ramane) si @FnZ (scripterul meu preferat, developer de buguri ce sa mai..)

Link to comment
Share on other sites

"Își vor face topic de prezentare doar membrii noi. Membrii care revin sau pleacă sunt rugați să o facă în liniște."

 

T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.