Jump to content

AOTW #12


Andrada
 Share

Recommended Posts

v1 - imi plac efectele aplicate, inclusiv efectul aplicat pe text, opacitatea scazuta la cel secundar, doar ca d.p.m.d.v border-ul nu se potriveste pe aceasta lucrare.

v2 - efectele aplicate pe imagine sunt mai mult pe placul meu, fata de v1, iar textul este unul care intra in acest sezon, tema avand tentativa de dragon, textul avand tentativa de alfabet chinezesc, culoarea preferata a zodiacului chinezesc fiind cea rosie, toate astea in preajma zodiacului chinezesc din 2019. De asemenea apreciez ca textul secundar e unul simplist, cu opacitate redusa.

Nu stiu daca ai intentionat sa ajungi chiar aici cu lucrarea asta, dar cam asta fac eu cand particip la concursuri de genul.

v3 - cred ca e un pic cam devreme sa intri in astfel de concursuri, se poate observa ca esti la inceput, de aceea sfatul pe care ti-l dau e sa te afisezi momentan doar intr-un portofoliu in care iti postezi lucrarile, iti astepti niste feedback-uri cu argumente, dupa poti incepe prin battle-uri pentru a face schimb de experienta cu altii, iar mai apoi sa participi la concursuri de genul. 

 

Votez v2.

 

O zi frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Votez v2. Imi place mult ca ai schimbat cromatica stock-ului si cum ai incadrat textul. Un plus il aduce font-ul pe care l-ai folosit, ducand cu gandul la mitologia chinezeasca, care are legatura cu dragonul din fundal. Good job!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.