Jump to content

BUG sau LAG la OG Loc


DauHDvezi3D

Recommended Posts

Nick-ul tau: .Sp1Ke
Server: RPG2
Descrierea bugului: Intru in misiune, in primele secunde merge incet, apoi dintr-o data merge foarte repede si nu mai pot face nimic! Am mai intrebat si discutat si cu alti jucatori si ei mi-au spus la fel! Am intrebat un admin level 3 si mi-a spus ca este lag din cauza jucatorilor! ce puteti face in legatura cu asta? de ce mai este aceasta misiune pe server daca nu poate fi facuta de catre toti jucatorii?
Screenshot(s): Nu este nevoie, puteti testa!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shanker Nebunul said:

Se poate face cu un mod ce ti-o automatizeaza ?

Am si eu bugu asta, nu poti face cu un mod, ca in acelasi timp, tu iei desync. Gen, cum a descris el, cand merge incet ti se blocheaza ceasul, iar cand merge rapid misiunea, ti se recupereaza ceasul si la misiune punctul se duce unde normal ar trebuie sa fii. Gen, daca tu ai avut 10 secunde bugul, iti da fast forward la punctul de 10 secunde al misiunii si la ceas.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, RomanN said:

Am si eu bugu asta, nu poti face cu un mod, ca in acelasi timp, tu iei desync. Gen, cum a descris el, cand merge incet ti se blocheaza ceasul, iar cand merge rapid misiunea, ti se recupereaza ceasul si la misiune punctul se duce unde normal ar trebuie sa fii. Gen, daca tu ai avut 10 secunde bugul, iti da fast forward la punctul de 10 secunde al misiunii si la ceas.

Ai aici o dovada unde am scos pe putin 150%

 

 

 

Iar aici alta unde am scos 100% cu 5 secunde lag

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Din păcate nu prea avem ce să facem la această misiune. Lagul ține de server în anumite momente sau de calculatoarele voastre. Încercați să faceți misiunea când sunt mai puțini jucători pe server și nu la ore de vârf.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.