Jump to content

[Prezentare]BlackSword


Ultras North Diaconescu'
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: BlackSword 
- Prenume: Codrut
- Varsta: 15
- Locatia: Iasi
- Ocupatie: Elev
- Jocul(rile) preferat(e): De obicei joc SA:MP, CS:GO, ETS2, ATS, Gta V
- Hobby-urile tale: Imi place foarte mult sa merg la sala si sa ma plimb cu prietenii cu bicicleta.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Sunt un baiat din Iasi. Cu colegii mei ma inteleg foarte bine, asta insemnand ca o sa ma inteleg cu viitori colegi de factiune. Sunt glumet la momente potrivite, sunt desigur si ambitios. Mereu cand am un obiectiv trebuie sa-l duc pana la capat. Sunt fan Game of Thrones. Ma regasesc in Tyrion Lannister, Jon Snow si putin in Sandor Clegane. Imi place hip hop-ul romanesc. Sunt fan Parazitii, BUG Mafia, Codu Penal, La Familia, Grasu XXL si multi alti rapperi romani. Eu ma cred unic fata de majoritatea playerilor prin sinceritatea mea. Sunt foarte sincer, rareori mint. Sunt o fire optimista. Sunt o fire calma si ambitioasa. Imi place sa mi duc la bun sfârșit orice lucru care mi l am propus! Nu suport minciuna odata ce mai mintit nu voi mai avea incredere in acea persoana. Respect, dar am pretenția că și eu să fiu la rândul meu respectat. Programul meu zi-de-zi este unul foarte incarcat dar si frumos. Merg la scoala, la sala si cand ajung acasa fac un live pe YouTube. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii prin oras, sa ma plimb cu bicicleta sau sa ma joc la calculator.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Am aflat de B-Zone Community de la Bobo.
- Alte precizari?: Subscribe la canalul BlackSword Gaming xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.