Jump to content
Sign in to follow this  
South Ragnar47

Mayor # Ajutor pentru incepatori

Recommended Posts

Despre proiect

În ultima perioadă am observat tot mai mulţi jucători nou veniţi care nu sunt susţinuţi deloc iar în scurt timp decid să renunţe la acest joc.

Trebuie să ne gândim la faptul că aceştia sunt viitoarea generaţie B-Zone şi trebuie să-i îndrumăm spre drumul cel bun..

Pentru a putea obţine un bun financiar, trebuie să indepliniţi anumite criterii precum:

• Trebuie să aveţi level între 5 şi 10, cei care au level mai mare de 15 nu vor fi băgaţi în seamă.

Dacă faceţi parte dintr-o facţiune, bonusul din partea noastră va creşte datorită implicării de care aţi dat dovadă.

Cei cu level mai mare de 15 sunt consideraţi oameni cu experienţă şi trebuie să se menţină pe propriile puteri.

Comportamentul adecvat este foarte important, acest lucru ne face să vă respectăm şi să vă ajutăm cu mare plăcere.

Orice sancţiune primită la level mic pentru comportament nefiresc este un lucru negativ şi ne face să evităm astfel de persoane.

Fiecare donaţie din partea membriilor cu experienţă este binevenită, toate fondurile adunate vor fi redirecţionate către jucătorii de level mic.

Jucătorii care vor încerca să ne mintă sau care vor încerca să-şi creeze mai multe conturi pentru a primi bani vor fi sancţionaţi conform regulamentului.

Jucătorii ce deţin mai mult de 200.000$ nu vor fi ajutaţi. Sunt consideraţi deja oameni cu un buget stabil.

Skill la joburi

De asemenea jucătorii de level 5-10 care vor obţine skill-uri la joburile secundare vor beneficia de o sumă de bani pentru munca şi efortul depus. Ne axăm pe joburile la care necesită muncă, joburi precum Farm, Quarry, Arms Dealer, Drugs Dealer, Tăietor de lemne, Miner etc, deoarece skill-ul nu se poate obţine trişând ci doar prin muncă. Apreciem foarte mult oamenii care îşi dau interesul şi odată cu munca prestată, vor avea doar de câştigat. Avem mai multe bonusuri pentru jucătorii serioşi, tocmai de aceea dorim să promovăm munca cinstită.

Lista bonsuuri:

Level 4 - 50,000$

Level 5 – 60.000$

Level 6 – 50.000$

ș.a.m.d.

Suma scade cu 10.000$ la fiecare level în plus pentru faptul că cei cu level mai mic au mai multă nevoie de bani. Pe timp ce crești în level capeți mai multă experiență și îți este mai ușor să te stabilizezi d.p.d.v. financiar.

Joburi

Skill 2 – 20.000$

Skill 3 – 30.000$

ș.a.m.d.

Suma crește cu 10.000$ pentru fiecare skill.

Facțiune:

Rank 1 – 10.000$

Rank 2 – 20.000$

ș.a.m.d.

Suma crește cu 10.000$ pentru fiecare rank.

ATENȚIE!!!

Sumele se adună: dacă ai level 7, skill 2 la Farmer și rank 1 într-o facțiune primești 100.000$.

Acum că toate sunt puse în ordine, nu putem decât să le urăm un călduros bun venit celor care vor fi viitoarea generaţie B-Zone.

Modelul cerere ajutor:

• Nume:
  • Level (5-15):
  • Facţiunea din care fac parte este( + rank):
  • Poza cu [/stats]:
  • În ce doresc să investesc banii?:
  • Am să respect toate cerinţele:

Modelul pentru prezentarea skill-ului obţinut.

• Nume:
  • Level (5-15):
  • Poză cu [/stats]:
  • Poză cu [/skills]:
  • Alte precizări?:

Suntem mereu aici pentru a da o mână de ajutor celor nou veniţi şi sperăm să vă putem ajuta oricând şi la orice oră.

Ţin să menţionez că NU dorim să promovam cerşetoria, vom ajuta doar persoanele care merită iar cei care cer bani de pomană vor fi excluşi din liste.

Sperăm sa ne susţineţi şi împreună să-i putem ajuta pe cei de level mic, mulţumim pentru tot!

Edited by South Ragnar47

Nume: Killer_Boy...

Level: 3.

Poza cu [/stats]: https://imgur.com/a/aoELPXG

Poza cu [/skills]: https://imgur.com/a/mwK03cV

Alte precizari: Am o dorinta, si aceea de a avea un vehicul de tip "Infernus". Mi se pare o masina dorita de multi playeri. De aceea imi doresc sa fiu ajutat de dumneavoastra!

Multumesc pentru timpul acordat! O zi buna.

Nume: Roland97

Level (5-10): 8

Poză cu [/stats]: https://imgur.com/a/XFqyoey

Poză cu [/skills]: https://imgur.com/a/EQQX29F

Alte precizări?: Imi doresc foarte mult sa imi inlocuiesc Landstalkerul de incepator si sa imi cumpar un Premier sau un Pheonix, deoarece Landstalkerul se rastoarna in curbe aproape de fiecare data la viteze mari si imi este aproape impostibil sa fac joburi rapid. Multumesc pentru sprijin! O zi buna.

@Kenzorregal am analizat cererea ta. Din pacate, nu iti pot oferi nimic pentru ca nu ai muncit la joburile de pe server.

@Roland97 vei primi suma de 20,000$  (datorita skiill-uluii tau la Arms dealer) + 10,000$ bonus din partea primariei! (https://imgur.com/a/JQbQAMi)