Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

eB AnnaSerrano

Las Venturas School Instructors - Aplicatii pentru functia de tester / Applications for the tester function!

Recommended Posts

Posted (edited)

Nume:BogdanKRDulceataTA
R
ankLV Supervisor (4) 
Bară RPG:BogdanKRDulceataTA.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu . Am fost si tester, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuie sa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
A
i cunostinte de limba engleză?:Da.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. Trebuie sa il faci pe candidat sa fie relaxat cu prezenta ta, trebuie sa nu il stresezi si multe altele.
A
lte informatii folositoare: Mersii pentru timpul Acordat.Respect!

Edited by krpopman

On 8/24/2019 at 4:47 PM, krpopman said:

R
ankLV Supervisor (4) 
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu . Am fost si tester, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuie sa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
A
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. Trebuie sa il faci pe candidat sa fie relaxat cu prezenta ta, trebuie sa nu il stresezi si multe altele.
A

Am vorbit cu Anna, nu are nevoie de testeri momentan. 

Nume: Vladut.
Rank:4
B
ară RPG:Rpg2
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu . Am fost si tester, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuiesa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
Ai cunostinte de limba engleză?:Da asa si asa.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Uncomportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. 
A
lte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat. 

@ionut2703 - Am discutat si cu domnisoara Ana; momentan nu sunt locuri si nu putem baga noi testeri.

Dar apreciem aplicatiile si vom tine cont pe viitor.

B
ară RPG:Rpg2
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu . Am fost si tester, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuiesa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Uncomportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. 
A
lte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat. 

@ionut2703 Tocami ce ti-am spus ca nu avem nevoie. Nu mai spama aici.

Zi buna!

Nume: Edison88
R
ank: LV Manager (5)
Bară RPGEdison88.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:  Cred ca pot ajuta mult factiunea Las Venturas School Instructors detinand functia de tester prin sustinerea testelor cand e nevoie, eu ma consider destul de activ in joc chiar daca am o multime de lucruri pe cap, dar datorita faptului ca am un program bine pus la punct pot ajuta factiunea destul de mult detinand functia de tester.
Ce comportament trebuie să ai ca viitor tester?: In primul si in primul rand trebuie sa am multa rabdare, ceea ce in momentul de fata imi aduce un plus, iar mai apoi un comportament foarte ok, si nu cred ca am probleme aici.
A
lte informatii folositoare
: Cred ca am zis tot ce am avut de zis, o seara faina! :D 

@NC Edison Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

B
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu . Am fost si tester, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuiesa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Uncomportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. 
A
lte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat. 

@eB AnnaSerrano - A incercat de atatea ori, propun o sansa pentru el. Daca esti de aceas parere, accepta-l.

EDIT: 

@ionut2703( Fii mai atent cand aplici, ai rank 5, NU 4 ! ) < A 2-a gandire.

Ai dat copy & paste.   RESPINS !                                        <A 3-a gandire.

Rank:5
B
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca sunt destul de  pregatit  pentru aceasta functie de tester .Nu am mai fost testar pana acum asa ca m-am gandit sa incerc sa fiu si eu testar.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Uncomportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau.  Nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu. 
Alte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat si imi cer scuze ca am pus gresit rangul.

Edited by ionut2703

Nume: Alexandru88
R
ank:4
B
ară RPG:Alexandru88.png
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Deoarece am mai fost tester aici si stiu cum sta treaba si in plus as dori sa dau teste si sa ajut factiunea cu tot ce pot eu 
A
i cunostinte de limba engleză?: Yes of course!
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament decent fara un limbaj vulgar sau o atitudine negativa.
A
lte informatii folositoare: Nu am.

Edited by Alexandru88

On 8/24/2019 at 4:47 PM, krpopman said:

R
ank: 5
A
C
A

@Alexandru88 Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

@krpopmanAcceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Nume: DenysAMG_

Rank: 4

Bară RPGDenysAMG_.png

De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Consider ca am experienta necesara pentru a fi tester in aceasta factiune deoarece am acumulat foarte multe noutati din aceasta factiune si stiu aproape totul. Am mai fost in LVSI de vreo 3 ori pe alte conturi mai mari si cred ca ar fi o alegere destul de corecta sa fac parte ca tester in factiunea LVSI.

Ai cunostinte de limba engleză?: Yes.

Ce comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un tester trebuie sa aiba un comportament frumos, sa isi pastreze calmul in toate situatile, rabdarea necesara pe care o si am si sa fie foarte atent.

Alte informatii folositoare: Multumesc pentru timpul acordat, o seara buna!

@Denys Acceptat; contacteaz-o pe Ana sa rezolvati, si sa te bage in PM. Spune-i sa ma bage si pe mine daca e, ca a uitat. 

Mersi. Seara placuta ! :)

Rank:5
B
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu . Am fost si tester, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuiesa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Uncomportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. 
A
lte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat si imi cer scuze ca am pus gresit rangul.

@ionut2703 Ai aceas propozitii la " Ce comportament trebuie să ai ca viitor tester?".

Esti respins permanent din partea mea, si nu ai cum sa iei tester la LVSI pentru ca nu te descurci, copiezi aplicatiile, nu e bine.

Am sa te rog sa nu mai postezi aici. Mersi mult. Iti doresc toate cele bunee !!

Nume: [K]eNzU
R
ank: 5
B
ară RPG[K]eNzU.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*Imi doresc aceasta functie deoarece este ceva nou pentru mine, esti un lucru destul de important prin care ajut factiunea de as alege membri capabili pentru ea, imi ajut colegii care detin deja functia de tester cu membri acceptati prin sustinerea testului de intrate in Los Santos School Instructors.
Ai cunostinte de limba engleză?: Yes.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?Cinstit, comportament adecvat, punctual, promt, rabdator, sa nu te enervezi cu candidatii, intelegator dar totusi putin dur, calm. Trebuie sa ai vibe relaxant pentru a relaxa candidatiisa nu fie stresati si aiba mintea limpede.
A
lte informatii folositoareMultumesc pentru timpul acordat.

@[K]eNzU Respins! Nu avem acum nevoie de tester, incearcă data viitoare. 

Nume:TogOwn
R
ank:5
B
ară RPG:TogOwn.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri:In primul rand vreau sa experimentez ceva nou, nu am mai fost niciodată tester și vreau sa vad cum este!(îmi place sa experimentez lucruri noi) În al doilea rand vreau sa ajut cei doi lideri și jucătorii! 
Ai cunostinte de limba engleză?:Da. 
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Trebuie sa am un comportament adecvat și în primul rand trebuie sa fiu civilizat, înțelegător cu jucătorii de level mai mic, sau poate chiar și mai mare, bun, foarte atent, rapid și normal ca și îndemânatic! 
A
lte informatii folositoare:Vreau sa va mulțumesc pentru șansă acordata! Va pwp pe amândoi și va promit ca o să-mi măresc activitatea lunara deoarece am demisionat din nr de pe celalalt cont și acuma ma bazez mai mult pe acesta! Bafta și mult succes! 

Edited by togvlad

@togvlad Acceptat. Contactează un sublider sau unul dintre lideri pentru a susține testul și pentru a intra în grupul testerilor. Succes!

Nume:Cata.MihaiJR
R
 B
ară RPG:Cata.MihaiJR.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Imi doresc aceasta functie deoarece este ceva foarte important intr-o factiune. In plus stiu foarte bine regulamentul si sunt sigur ca ma voi descurca foarte bine. De asemenea voi ajuta si pe ceilalti testeri in caz de nelamuriri. 
A
i cunostinte de limba engleză?:Da am 
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Un viitor tester trebuie sa aiba un comportament exemplar ,sa fie cinstit ,sa fie rational ,rabdator mai ales cu candidati ,intelegator si calm .Si foarte important trebuie sa fie ,,prietenul" candidatului , sa nu il faca pe candidat sa se simta stresat pe tot timpul testului.
A
lte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat .LVSI FAMILY!

@CatalinMihai27   Acceptat. Contactează un sublider sau unul dintre lideri pentru a susține testul și pentru a intra în grupul testerilor. Succes!

Nume:Silviu88
R
 B
ară RPG:Silviu88.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Doresc aceasta functie deoarece imi place sa fiu folositor factiunii prin ceva si nu doar sa stau sa fac raport trecand nebservat pe acolo, totodata imi doresc aceasta functie deoarece am mai fost tester prin alte factiuni si mi- a placut mult. :) 
Ai cunostinte de limba engleză?:Am.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament care sa induca candidatului ca acel test nu va fi unul imposibil, sa fie mereu pozitiv si sa incerce sa ofere o impresie cat mai buna viitorilor membrii.
Alte informatii folositoare:Nimic, sper ca ma vei accepta sa imi pot mari si eu activitatea atunci cand recrutezi. ❤️