Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

eB AnnaSerrano

Las Venturas School Instructors - Aplicatii pentru functia de tester / Applications for the tester function!

Recommended Posts

APLICATII PENTRU FUNCTIA DE TESTER
                                  LAS VENTURAS SCHOOL INSTRUCTORS 

Am creat acest topic pentru membrii de rank4+ ce-si doresc să ajute factiunea si să devină tester.
În acest topic vor posta membrii care iși doresc functia si vor primi un răspuns de la un sub-leader/leader. 

Cerinte: 
*Să stie regulamentul.
*Să nu detină sancțiuni grave. 
*Să prezinte un comportament decent si serios. 
*Să scrie corect gramatical. 
*Și nu în ultimul rând, să dețină rank 4+ în factiune. 

○ Ce trebuie să stiu ca viitor tester? 
*Trebuie să stiu cum să mă port cu jucătorii de nivel mic. 
*Să fiu corect și serios.
*Să verific forumul ori de câte ori este nevoie.
*Să am dovezi atunci când susțin un test cu un candidat.
*Să postez atunci când am terminat de dat un test (
Testul de intrare)
*Când se deschid aplicatiile, iar jucătorii sunt acceptati, am timp la
dispozitie 72 de ore pentru a sustine testul cu un candidat.

MODEL POSTARE
N
ume:
R
ank:
B
ară RPG:
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:
A
i cunostinte de limba engleză?:
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:
A
lte informatii folositoare:

***Vreau să luați în serios această functie și să nu existe alte neclarități. După ce ati fost acceptat, liderul sau sub-liderul va trebui să vă testeze cu un test model pentru a vă ajuta si să fie sigur că vă veti descurca. Orice întrebare, orice nelămurire aveti, nu ezitați să ne contactați. 

Nume:[email protected][4]Ever[ZEW]69
Rank:5
B
ară RPG:C@ly[4]Ever[ZEW]69.png 
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Doresc sa ma alatur in functia de tester deoarece as dori sa ajut factiunea aceasta plus pe lider.
A
i cunostinte de limba engleză?:Yes, I know.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Trebuie sa am un comportament civilizat fata de candidatul cu care dau testule de intrare in factiune.
A
lte informatii folositoare:Multumesc Anna, sper sa ma accepti.

Edited by Caly07

@Caly07 Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Nume: Calogero.    
Rank: Rank 4.
Bară RPG: Calogero.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Vreau sa detin aceasta functie deoarce vreau sa ajut factiune, stiu cu ce se ocupa un tester si pe ce se bazeaza,

Testul de intrare in această factiune minunată.
Ai cunostinte de limba engleză?: Yes, of course.
Ce comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Inteligenta, ca aptitudine generala, este un ansamblu de insusiri psihice care asigura reusita in diferite domeni de activitate, Limbajul mai aparte fara a se folosi de cuvinte vulgare, un comportament adecvat, sa fie intelegator, modest, sa aibe simtul umorului dar cand e vorba de ceva serios, sa fie serios.
Alte informatii folositoare: Multumesc celor care mi-au citit aplicatia, stimă. ❤️

Nume: [RW]OptymuS
R
ank: 4
B
ară RPGOpTyMuS.png
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Pot spune ca mi-am facut un obicei ca in toate factiunile in care am fost rank 4+ sa am aceasta oportunitate si cred ca ma descurc suficient de bine pentru a putea sustine aceste teste. Vechimea ma recomanda, pe server, dar si in factiune, chiar daca am o activitate redusa, fata de altii. Ma pot descurca foarte usor cu aceasta functie si sunt suficient de atent la detalii pentru a nu face greseli.
A
i cunostinte de limba engleză?: Sure. I think I can speak English.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Exemplar, cinstit si fara diferente intre cei cu cere sustii testul.
A
lte informatii folositoare:

@Calogero Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

@RW OptymuSAcceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Nume: .ReeD.
R
B
ară RPG.ReeD..png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Doresc sa ajut aceasta factiune si sa incerc ceva nou in acelasi timp, ma consider potrivit deoarece am experienta si vechime in factiunile de tip SI, in opinia mea, desigur. Cred ca voi deveni si mai activ daca o sa am aceasta oportunitate.
A
i cunostinte de limba engleză?: Yes, I do!
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament cinstit, educat si nu trebuie sa ma cred superior fata de cel testat.
A
lte informatii folositoare: Multumesc!

@ReeD, respins. Activitatea trebuie sa fie un punct forte al unui tester. Încearcă să fii mai activ luna aceasta și aplică peste o lună. 

Nume:BlackSea
R
ank:Rank 4.
B
ară RPG:BlackSea.png
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Deoarece vreau sa ajut factiunea,si sunt sigur ca sunt pregatit pentru aceasta functie si cu siguranta ma voi descurca cu aceasta functie.
A
i cunostinte de limba engleză?:Yes,of course.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Un comportament destul de ok,si nu trebuie sa fiu mai presus ca restul testerilor.
A
lte informatii folositoare:Multumesc frumos.

@BlackSea, respins. Nu ești suficient de activ pentru această funcție, iar în momentul de față avem testeri ce ne pot ajuta. Încearcă data viitoare.

Nume: MrDarkness462
R
B
ară RPGMrDarkness462.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Deoarce sunt activ, am invatat multe in aceasta factiune si vreau sa imi las o amprenta in acesti jucatori. Cum si eu am fost invatat si eu vreau sa invat la randul meu. Promit ca voi respecta aceatsa functie si o sa imi dedic tot timp-ul disponibil pentru a ajuta factiunea.
A
i cunostinte de limba engleză?: Yes of course
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Calm, Rabdator si responsabil.
A
lte informatii folositoare: Multumesc pentru atentie!

Posted (edited)

Nume:CocoLyNo
R
ank:LV Supervisor (4)
B
ară RPGCocoLyNo.png
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Vreau să ajut facțiunea, consider că sunt destul de activ, de când am reintrat în LVSI  învățat foarte multe lucruri pe care la rândul meu pot să le dau mai departe. Îmi doresc foarte mult să am această șansă deoarece sunt pregătit pentru această funcție.
A
i cunostinte de limba engleză?: Yes, of course.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Să fie cinstit, educat, calm, respectuos, inteligent și foarte, foarte atent.
A
lte informatii folositoare: Mulțumesc frumos pentru timpul acordat.

Edited by CocoLyNo

@Gutter @CocoLyNo momentan nu avem nevoie de testeri. Reveniti cu alte aplicatii în scurt timp. 

Posted (edited)

Nume:[eB]AdeliNN
R
ank:4
B
ară RPG:AdeliNN.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:In primul rand imi doresc funcția de tester deoarece am cunostintele necesara pentru acordarea unui test, sunt pregătit sa fiu tester fiindcă am fost rank 5 SFPD si tester, rank 4 NR si tester, rank 5 LVPD  unde am detinut o prerioada buna de timp functia de tester acolo am fost cel mai activ tester, rank 5 Paramedics unde am detinut iar functia de tester, consider ca sunt destul de pregatit pentru aceasta functie.
Ai cunostinte de limba engleză?:Yes, of course.
Ce comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Un tester trebuie sa fie in primul rand foarte activ, in al doilea rand trebuie sa avem rabdare cu candidatul care sustine testul deoarece poate fi primul lui test intr-o factiune si este emotionat, in al treilea rand trebuie sa aiba un comportament decent.
A
lte informatii folositoare:Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by eB AdeliNN

@eB AdeliNN Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Posted (edited)

Nume: Jo.
R
ank: 5
B
ară RPGJo..png 
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Doresc să fac parte din echipa de testeri a factiuni deoarece stiu cu ce se mananca această functie  deoarece am fost tester in SF Taxi pe o perioadă foarte mare de timp, aproximativ 247 zile,  imi place să ajut factiune  si tot odata lider-ul. 
A
i cunostinte de limba engleză?: Desigur.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament adecvat, trebuie să ai răbdare cand sustii un test si tot odata trebuie sa fii si activ.
A
lte informatii folositoare: Nu am.

Edited by Joo

@Joo  Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Nume:Gab1op
R
B
ară RPGGab1op.png
D
e ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Doresc sa fac parte din aceasta echipa pentru a ajuta factiunea. Vreau ca sa contribui si eu, intr-un fel  sau altul la recrutarea candidatilor. Nu imi place sa stau degeaba. Am am o experienta bogata in spate ca si tester. Consider ca ma voi descurca foarte bine.
A
i cunostinte de limba engleză?: Bineinteles.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un tester trebuie sa aiba un comportament foarte exemplar. Acesta trebuie sa dea o impresie buna inca de la primul contact cu candidatul. La teste, el trebuie sa fie intelegator. Totusi, suntem oameni, si fiecare dintre noi, avem stari psihice diferite. Fie emotii, fie nervi, insa acestea trebuiesc gestionate in asa fel incat sa se evite orice greseala.
A
lte informatii folositoare: O zi buna. #NABAmica

@eB Gab1op Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Nume: Vlad
R
ank: LV Supervisor (4) 
Bară RPG:Vlad.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Consider ca am destula experienta pentru aceasta functie de tester avand in vedere FH-ul meu si functiile mele. Am fost si lider, deci stiu ce inseamna sa fii tester, ce trebuie sa faci, cum trebuie sa o faci, chiar si ce nu trebuie sa faci. 
A
i cunostinte de limba engleză?:Da.
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Un comportament decent si rabdator, cand dai un test trebuie sa nu te enervezi si sa iti pastrezi calmul cu candidatul tau, nu trebuie sa te razbuni pe el daca scrie mai greu sau alte chestii de astea. Trebuie sa il faci pe candidat sa fie relaxat cu prezenta ta, trebuie sa nu il stresezi si multe altele.
A
lte informatii folositoare: #LV School Instrucors Family❤️ 

@eB Vlad Acceptat pentru functia de tester. Contactează-mă în joc pentru a sustine testul model. 

Nume: .Florentina
R
ank: 5
B
ară RPG:.florentina.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*: Doresc sa ma alatur acestei echipe deoarece consider ca am acumulat destula experienta in tot acest timp si sunt sigura ca pot face fata plus ca doresc sa ajut aceasta factiune cum pot eu cel mai bine. 
A
i cunostinte de limba engleză?: Yes, sure! 
C
e comportament trebuie să ai ca viitor tester?: Ca si tester trebuie sa te comporti exemplar, sa fi rabdator sa nu te enervezi in preajma candidatului tau. Trebuie sa il faci pe candidat sa fie relaxat in prezenta ta, trebuie sa nu il stresezi sa il faci sa se panicheze sau alte chestii. 
A
lte informatii folositoare: Merci! 

Posted (edited)

@IoneLLa momentan nu avem nevoie de testeri. Te asteptam cu o alta aplicatie pe parcurs.

Aplicatiile pentru functia de tester sunt inchise, va vom anunta cand vom deschide aplicatiile pentru aceasta functie!

Edited by eB AdeliNN

Nume:[K]eNzU
R
ank:4
B
ară RPG:[K]eNzU.png
De ce doresti să faci parte din această echipă?*Minim 2 rânduri*:Imi doresc aceasta functie deoarece este ceva nou pentru mine, esti un lucru destul de important prin care ajut factiunea de as alege membri capabili pentru ea, imi ajut colegii care detin deja functia de tester cu membri acceptati prin sustinerea testului de intrate in Los Santos School Instructors.
Ai cunostinte de limba engleză?:

Ce comportament trebuie să ai ca viitor tester?:Cinstit, comportament adecvat, punctual, promt, rabdator, sa nu te enervezi cu candidatii, intelegator dar totusi putin dur, calm. Trebuie sa ai vibe relaxant pentru a relaxa candidatiisa nu fie stresati si aiba mintea limpede.
A
lte informatii folositoare: Multumesc pentru timpul acordat.

Posted (edited)

@[K]eNzU Respins! Nu avem acum nevoie de tester, incearcă data viitoare. 

Edited by eB AnnaSerrano