Jump to content

Bug Blue Crate


Sider

Recommended Posts

Revino cu o dovadă video din momentul în care mergi după crate și până în momentul în care îl deschizi ca să vedem exact ce faci. Asigură-te că ai car slot liber altfel n-ai cum să primești premiul din crate.

Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2019 at 8:41 AM, Kelton said:

Revino cu o dovadă video din momentul în care mergi după crate și până în momentul în care îl deschizi ca să vedem exact ce faci. Asigură-te că ai car slot liber altfel n-ai cum să primești premiul din crate.

Salut. Am mai incercat sa filmez zilele astea deschizand inca 2 Blue crates dar mi-a picat Tahoma si mi-a dat-o direct. Cu fiecare ocazie pe care o am sa deschid iara cutie, o sa filmez si o sa raportez din nou.

Link to comment
Share on other sites

Veniți cu o dovadă video de la cap la coadă dacă vreți să vă și credem. S-a mai întâmplat să „îți apară” alt premiu decât cel care era selectat din cauză că un jucător abuzau de un bug să deschidă mai repede premiul.

Link to comment
Share on other sites

Din moment ce nu a fost furnizată nicio dovadă clară și nu am putut reproduce acest bug vom arhiva acest topic.

Dacă mai întâmpinați această problemă vă rog reveniți cu dovezi video de preferat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.