Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Mafiotii la war


Note
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Lewoo said:

Aia se numesc idioti profitori. Profita de posibilitatea ca adminu sa nu fii filmat, jegosi.

Da' ce vrei sa insinuezi? :( Eu am rupt v3-ul lui Shanky pe aliati si in Training Room, ma bag in aceeasi oala 4fun pt. ca oricum aveam intentia sa ma las de joc, si na, in ce alt mod sa te lasi decat sa-ti dau ban singur, gen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, O d i o n said:

Da' ce vrei sa insinuezi? :( Eu am rupt v3-ul lui Shanky pe aliati si in Training Room, ma bag in aceeasi oala 4fun pt. ca oricum aveam intentia sa ma las de joc, si na, in ce alt mod sa te lasi decat sa-ti dau ban singur, gen.

nu cred că ai tu admin să dai ban, ținând cont că stai cu o gașcă de preșcolari. a stai, este admin pe rpg3 care are 13 ani, bn bft cu adminu odion

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, caut serpi de omorat said:

nu cred că ai tu admin să dai ban, ținând cont că stai cu o gașcă de preșcolari. a stai, este admin pe rpg3 care are 13 ani, bn bft cu adminu odion

Handicapeișăn! N-am zis ca am admin, esti bulit? =))

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, quit said:

=)))) esti prost man, aia sunt inteligenti care stiu sa prosteasca conducerea

M-am gandit ca trebuie sa fie un dobitoc care sa comenteze zicand ca sunt inteligenti facand asta, profitor nu este similar cu inteligent, este doar o trasatura specifica unui gunoi.

@cedryk1337 da-i quote la baiat pentru a-ti vedea poza de profil.

Edited by Lewoo
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, OppaiLover said:

@DeV RemusSa joci cu v4 la war si cand iei ban sa faci unban cu 'Vreau dovada pt folosire coduri' =))

asa fac toti.

5 hours ago, quit said:

=)))) esti prost man, aia sunt inteligenti care stiu sa prosteasca conducerea

foarte inteligent trebuie sa fii sa crezi ca prostesti conducerea. Mai mare dobitoc ca cel care reuseste sa faca asta n-am vazut. Exact asa e si in viata reala, un incompetent reuseste sa va prosteasca, nu dau nume (*tuse* Liviu) si poc, apoi va revoltati. Fiti dracu cinstiti, nu asteptati ca altii sa fie.

ON: E slaba mema.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lewoo said:

M-am gandit ca trebuie sa fie un dobitoc care sa comenteze zicand ca sunt inteligenti facand asta, profitor nu este similar cu inteligent, este doar o trasatura specifica unui gunoi.

@cedryk1337 da-i quote la baiat pentru a-ti vedea poza de profil.

 

8 hours ago, quit said:

=)))) esti prost man, aia sunt inteligenti care stiu sa prosteasca conducerea

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Clanin3 said:

asa fac toti.

foarte inteligent trebuie sa fii sa crezi ca prostesti conducerea. Mai mare dobitoc ca cel care reuseste sa faca asta n-am vazut. Exact asa e si in viata reala, un incompetent reuseste sa va prosteasca, nu dau nume (*tuse* Liviu) si poc, apoi va revoltati. Fiti dracu cinstiti, nu asteptati ca altii sa fie.

ON: E slaba mema.

ba mortule, am jucat cu cod pe rage, m ai banat si am luat unban, cu o dovada blurata de 3 zile, nu mi mai da quote ca devin mai prost cu 2 neuroni cand iti vad numele bai prostea

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, quit said:

ba mortule, am jucat cu cod pe rage, m ai banat si am luat unban, cu o dovada blurata de 3 zile, nu mi mai da quote ca devin mai prost cu 2 neuroni cand iti vad numele bai prostea

Pai oricum esti, nu vad cum poti sa devii si mai. Ai fost debanat pentru ca mi s-a oprit filmarea, daca esti cel pe care l-am banat atunci ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.