Jump to content

IAlyxor19

Recommended Posts

Salut! Inca sunt cateva inimi invizibile si am venit sa fac din nou un topic deoarece mai sunt 4 zile si questul se incheie si m-as simti groaznic sa nu pot termina questul din cauza unui bug nenorocit . Este vorba de 2 inimi din SF . Am mai intampinat acelasi fel de problema si pe 11 cand am inceput sa fac din quest si am dat de o inima tot din SF care era invizibila pe site imi arata cum ca acea inima nu era luata dar cand am folosit /questhelp in joc inima aceea nu era pusa . Pt o poza cu inimile problema contactati-ma pe discord (#4456,IAlyxor,poza cu jester tunat SAMP)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am verificat personal toate inimile amplasate pe hartă și nu sunt invizibile. S-ar putea ca inimile care-ți figurează pe website în SF să fie de fapt în apropierea LS-ului din cauza poziționării.

Link to comment
Share on other sites

Salut, este posibil ca harta de pe web să nu fie exactă, așadar Îți recomand să te folosești și de [/radar] in game.

Îți recomand de asemenea să te învârți prin zona respectivă pentru că se poate să nu se genereze instant.

Eu am terminat questul fără probleme de genul, îți doresc baftă și un joc plăcut în continuare!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.