Jump to content

Spring Marathon [RPG Event]


Kelton
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, oPANARAMA said:

Cei din departamente sunt umpic in dezavantaj, ceilalti au rob, escape, omorare politist, job ilegal, etc, de unde se vor lua ceva puncte in plus.

Cei ce intra in departamente ar trebui sa fie constienti de dezavantaje, chestia e ca nu apar asa des asemenea evenimente.

Vad ca o optiune plauzibila oferirea de puncte pentru playeri cu wanted prinsi, cu cat este wanted-ul mai mare, cu atat numarul de puncte primite cresc

Edited by Lewoo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lewoo said:

Cei ce intra in departamente ar trebui sa fie constienti de dezavantaje, chestia e ca nu apar asa des asemenea evenimente.

Vad ca o optiune plauzibila oferirea de puncte pentru playeri cu wanted prinsi, cu cat este wanted-ul mai mare, cu atat numarul de puncte primite cresc

ămda, si cei din NR ce avatanje au?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NGB said:

ămda, si cei din NR ce avatanje au?

Ai avantajul ca poti da rob, poti da escape, bail, poti sa omori politisti, poti face job illegal precum car jacker care ofera 10 puncte.

Link to comment
Share on other sites

No aia e nu va plangeti ca o sa fie mai  multe rob-uri automat si primiti puncte si daca faceti raport. Plus ca nu sunt asa de multe puncte la bail si cop kill, asa ca nu prea inteleg nemultumirea.

Edited by MosPana
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MosPana said:

No aia e nu va plangeti ca o sa fie mai  multe rob-uri automat si primiti puncte si daca faceti raport. Plus ca nu sunt asa de multe puncte la bail si cop kill, asa ca nu prea inteleg nemultumirea.

Asa pot da incontinuu apel nefondat, dau bail, si tot asa, deci se fac foarte usor acele puncte, iar la cop kill, daca ma straduiesc omor singur cel putin 10 inainte sa fiu omorat eu, bine inteles, fiind intr-un loc bun.

Punctele de raport vor fi limitate, cum a zis Kelton in videoclip, 100 sau 100 si ceva de puncte, deci asta inseamna 25 de acțiuni in factiune maxim pe zi, nu mi se pare asa mult.

Totusi, tot consider ca departamentele sunt in dezavantaj.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oPANARAMA said:

Asa pot da incontinuu apel nefondat, dau bail, si tot asa, deci se fac foarte usor acele puncte, iar la cop kill, daca ma straduiesc omor singur cel putin 10 inainte sa fiu omorat eu, bine inteles, fiind intr-un loc bun.

Punctele de raport vor fi limitate, cum a zis Kelton in videoclip, 100 sau 100 si ceva de puncte, deci asta inseamna 25 de acțiuni in factiune maxim pe zi, nu mi se pare asa mult.

Totusi, tot consider ca departamentele sunt in dezavantaj.

E parerea ta, ei s-au straduit sa fie bine pentru toti si trebuie sa apreciem asta, e o idee interesanta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MosPana said:

E parerea ta, ei s-au straduit sa fie bine pentru toti si trebuie sa apreciem asta, e o idee interesanta.

Asta nu inseamna ca nu apreciez efortul si acest "eveniment", sa zic asa, ideea e geniala, dar ar fi fost de preferat sa fie egalitate.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oPANARAMA said:

Asta nu inseamna ca nu apreciez efortul si acest "eveniment", sa zic asa, ideea e geniala, dar ar fi fost de preferat sa fie egalitate.

E cam greu sa fie egalitate cand iei 2 parti pratic opuse politistii versus restul playerilor cu/fara factiune trebuie sa intelegeti ca majoritatea e la playerii care nu sunt din departamente si ca nu e neaparat o nedreptate ca cei din PD nu au acces la anumite "task-uri" sau ce sunt astea.

Link to comment
Share on other sites

Imi place ca incercati sa copiati Battle Pass de pe Fortnite. :)) Dar macar o faceti in stilul vostru. Apreciez asta! Poate, poate bag si gold sa il upgradez. Desi e mai scump ca pe Fortnite. ?

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare ca suntem luati de prosti, doar ca avem bani pe care ei ii doresc. Rezolvati lagu de pe server aparut in urma cu 1-2 saptamani si poate imi fac mila sa vars si eu din traista mea in a voastra. 

Ala de ziceai ca departamentele nu sunt dezavantajate mai intra si tu pe joc si pune-te sa realizezi si tu ceva in niste factiuni ca dupa stilu tau de vorbit si nonsalanta imi mirosi a civil parlit de isi pierdea vremea pe forum raspunzand la fiecare comentariu in parte.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, iKairen said:

Imi place ca incercati sa copiati Battle Pass de pe Fortnite. :)) Dar macar o faceti in stilul vostru. Apreciez asta! Poate, poate bag si gold sa il upgradez. Desi e mai scump ca pe Fortnite. ?

Nu doar în jocul ăla de homosexuali există așa ceva, repede vii tu și zici că au copiat.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.