Jump to content

Spring Marathon [RPG Event]


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, eB Catalyn said:

Nu doar în jocul ăla de homosexuali există așa ceva, repede vii tu și zici că au copiat.

Prefer sa fiu eu ala mai prost care cedeaza... Eu am spus ca e ok marathon-ul. Chiar imi place. Vi tu repede si zgarmi cu nasul. Ai noroc ca nu e altul prietenas, ca te-ar fi luat la carnita.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Senariis said:

@Kelton

@Bobo

 

Aveti o mica problema aici, pe serverul RPG2 scrie ca incepe pe 1 Aprilie iar voi ati precizat ca incepe pe 1 Martie.

 

https://postimg.cc/Sn4NPycp

A doar o greșeală de scriere. Pe 1 Martie începe.

15 hours ago, Lewoo said:

Cei ce intra in departamente ar trebui sa fie constienti de dezavantaje, chestia e ca nu apar asa des asemenea evenimente.

Vad ca o optiune plauzibila oferirea de puncte pentru playeri cu wanted prinsi, cu cat este wanted-ul mai mare, cu atat numarul de puncte primite cresc

Cei din departamente au anumite restricții cum ar fi la rob, escape. Însă pot face puncte făcându-și raportul de activitate (iar faptul că unii vor omorî polițiști o să le dea inclusiv lor de lucru) cât și din restul activităților care există acolo pentru că sunt mai mult decât suficiente.

Link to comment
Share on other sites

Super tare idea, e ceva nou pe aceasta comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa adaugati "Maraton" pentri fiecare anotimp.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.