Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

bug poker


Thorpila

Recommended Posts

Nick-ul tau: i2Lei
Server: rpg3
Descrierea bugului: Nu stiu daca e bug sau daca sistemul nu este facut oke. Am pierdut banii aiurea si vreau sa imi fie returnati. Descrierea se vede clar in poza:
Screenshot(s): KAT1IrG.png

 

Aveam 2 perechi formate de cartile mele din mana, ceilalti avea doar o pereche din cartile lor si una dupa masa, desii eu ar fii trebuit sa castig au castigat ei. Imi vreau banii inapoi!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Poschina TSA Wannabe said:

Care este bugul? Au avut Asi cu, tu Popi cu, Asii castiga indiferenta de cea de a doua pereche.

Esti paralel, ei au avut o pereche formata de mana lor, eu 2, daca stam sa calculam si ce e la masa eu ama vut 3 perechi. Daca nu sti poker lasa'te.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, i2Lei said:

Esti paralel, ei au avut o pereche formata de mana lor, eu 2, daca stam sa calculam si ce e la masa eu ama vut 3 perechi. Daca nu sti poker lasa'te.

Copile, mana se formeaza din 5 carti, nu din 6, ca făci tu 3-4 perechi =)))) 5 CARTI VERE, ATAT! Respectiv la ei AA22K, la tine KK66A, taci tu ca esti paralel=))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Poschina TSA Wannabe said:

Copile, mana se formeaza din 5 carti, nu din 6, ca făci tu 3-4 perechi =)))) 5 CARTI VERE, ATAT! Respectiv la ei AA22K, la tine KK66A, taci tu ca esti paralel=))

Am doat doar un exemplu. Nu ma complic sa iti explic regulile poker, vad ca nu ai nici cea mai mica idee ce am vrut sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.