Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

maraton


Ficus.
 Share

Recommended Posts

:)):)) e bun :))

 

Da btw, nu-i okay sa folosesti termenu' "rivale". Nu stiu, da' nici o comunitate nu e rivala, toate's la fel. Jucatorii fac "ura" asta :)).

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, George said:

explicati-mi si mie ca nu inteleg

RO: Salut, a avut loc un update care include un maraton de primăvară, adică un fel de calendar în care fiecare zi este premiată cu ceva secret şi special în funcţie de punctele necesare acumulate. Update unic fiind, acest ?"meme"? subliniază mentalitatea îngustă a unora care consideră că dacă o comunitate aduce un update unic şi/sau o idee unică automat au "dărăpănat" celelalte comunităţi şi servere.

 

EN: Hi, there was an update which includes a spring marathon, that means this is like a calendar where everyday gets prizewinning with something secret and special calculated by the necessarily accumulated points. The update is unique, so this ?"meme"? pinpoints the raw mind of someone who consider that when a community brings an unique update or/and an unique idea, automatically they "destroy" the other communities and servers.

 

aştept pin şi + că m-am chinuit, da' memeu tot e slab din mai multe puncte de vedere.

Edited by akyy
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, akyy said:

RO: Salut, a avut loc un update care include un maraton de primăvară, adică un fel de calendar în care fiecare zi este premiată cu ceva secret şi special în funcţie de punctele necesare acumulate. Update unic fiind, acest ?"meme"? subliniază mentalitatea îngustă a unora care consideră că dacă o comunitate aduce un update unic şi/sau o idee unică automat au "dărăpănat" celelalte comunităţi şi servere.

 

EN: Hi, there was an update which includes a spring marathon, that means this is like a calendar where everyday gets prizewinning with something secret and special calculated by the necessarily accumulated points. The update is unique, so this ?"meme"? pinpoints the raw mind of someone who consider that when a community brings an unique update or/and an unique idea, automatically they "destroy" the other communities and servers.

 

aştept pin şi + că m-am chinuit, da' memeu tot e slab din mai multe puncte de vedere.

Eu sunt îngust la minte da tu ai stat sa scrii asta intr o nota umoristica de nota 20 hahaha, cine a zis ca daca am facut meme u asta si cred ca printr un update au distrus celelalte comunitati, 250 iq ai baiatu meu re

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ficus FANTASTIK said:

Eu sunt îngust la minte da tu ai stat sa scrii asta intr o nota umoristica de nota 20 hahaha, cine a zis ca daca am facut meme u asta si cred ca printr un update au distrus celelalte comunitati, 250 iq ai baiatu meu re

nu-i vina mea că te-ai simţit

prost e cel care cere, nu cel care dă. ;) 

Lasă ironiile şi învaţă să accepţi o critică constructivă de orice manieră ar fi aceasta. 

Link to comment
Share on other sites

??

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, cedryk1337 said:

si ce face maratonu asta asa special? măcar pe jade nu mi e frica de tyca ciota care imi da de la hq avispa direct in lv

ho ma boss ce te ataci asa? fiecare joaca pe ce vrea el chiar daca sunt unii ratati care se cred tari daca fac rau unei comunitati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.