Jump to content
Sign in to follow this  
uS VARUL iPOST

Problema SA:MP Error.

Recommended Posts

• Nickname pe mix.b-zone.ro:VARUL.IpOST
  • Descrierea problemei: Am mai multe conturi si acum am luat un modpack de pe net imi place foarte mult nu vreau sa il schimb, dar nu merge sa deschid mai multe samp-uri, deschid unu si daca mai deschid unu imi da aceasta eroare, am incercat sa bag si deloc, acelasi rezultat doar unu singur merge.
  • Imagini/Video:https://postimg.cc/yW6WFQyy
  • Alte precizari:Multumesc chiar astept sa ma ajute cineva care chiar stie cum as putea rezolva.

22 minutes ago, uS VARUL iPOST said:
  • Nickname pe mix.b-zone.ro:VARUL.IpOST
  • Descrierea problemei: Am mai multe conturi si acum am luat un modpack de pe net imi place foarte mult nu vreau sa il schimb, dar nu merge sa deschid mai multe samp-uri, deschid unu si daca mai deschid unu imi da aceasta eroare, am incercat sa bag si deloc, acelasi rezultat doar unu singur merge.
  • Imagini/Video:https://postimg.cc/yW6WFQyy
  • Alte precizari:Multumesc chiar astept sa ma ajute cineva care chiar stie cum as putea rezolva.

Iei aici's img editor, ai Modloader, fixes.asi nu merge cu moadloader, bagi tot ce ai in modloader, skinuri,etc,tot ce merge bagi cu img editor in gta, si apoi stergi topicu modloader

@Tom Corleone RPG4 poti sa imi dai skype-ul tau ca nu rausesc deloc, am incercat si l.am stricat mai rau!

2 hours ago, uS VARUL iPOST said:

@Tom Corleone RPG4 poti sa imi dai skype-ul tau ca nu rausesc deloc, am incercat si l.am stricat mai rau!

justinian.rpg3 

@Byrryandy Da, am si modleader folder si modleader.asi am strazi si vegetatie etc pe acest mod.

se pare ca da de la modloader, deci clar un mod care nu e compatibil.

@uS VARUL iPOST, mi-a fost dor de tine.

@Remus si nu o pot rezolva nu? nu le am fratemiu cu astea :D

La fel si mie fratemiu:D:D

Instalezi gta curat apoi inca unul de exp GTA1 si GTA2. In GTA2 bagi modpack-ul( presupunand ca ala e contul pe care joci cel mai mult). In GTA1 bagi fisierele care te ajuta sa te conectezi pe mai multe servere( fixes). Deschizi samp selectezi GTA2 ca folder sursa te loghezi pe cont apoi pentru celelalte conturi selectezi GTA1.

Posted (edited)

@uS VARUL iPOST

Cum a zis si @Remus, problema e de la modloader.asi care acesta nu iti permite sa ai mai multe tab-uri de gta deschise, insa exista o varianta, daca vrei, poti instala strazile, vegetatie etc(care au formatul txd/dff) in gta3.img sau poti incerca si  varianta lui @Wizzle.

Edited by Byrryandy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.