Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug achievements 6.000 minutes job fermier.


furnica22

Recommended Posts

Nick-ul tau: Furnica22
Server: rpg2
Descrierea bugului: Nici nustiu cum sa incep, o sa fie o descriere lunga..
Deci:  Am facut skill 5 la job fermier si nu mi s-a deblocat acel achievement cu 6.000 minute, poate ma insel, poate nu, dar luandu-ma dupa alt achievements, (fiindca atunci cand s-au facut nu s-a publicat si un progres, ca la /skills ma refer, x/240...intelegeti voi la ce ma refer.
Achievementul dupa care m-am luat, suna in felul urmator: "Be a farmer and farm for at least 30 minutes. (Eu il am deblocat de 449 de ori), dupa calculul meu 30x449 = 13.470..(minute)?? Sau la ce se refera acolo?
Daca teoria mea este corecta, inseamna ca trebuia sa se deblocheze deja, daca nu asta este, inseamna ca nu am calculat eu ceva bine sau nu am inteles eu ceva.
Multumesc pentru intelegere.

Screenshot(s): https://imgur.com/a/ucvkvuq

Link to comment
Share on other sites

Nu a facut 30 de minute de 449 de ori, a facut 10 minute de 449 de ori. Primul achievement il iei dupa 3 ture (30 minute), apoi  fiecare tura (10 minute) se adauga la "Times achieved". Un scripter o sa va confirme asta. Daca primul achievement de la jobul "Farmer" era "Be a farmer and farm for at least 10 minutes" era mai usor de inteles.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.