Jump to content

bug /raport


Wishh

Recommended Posts

Nick-ul tau: Wish.
Server: rpg3
Descrierea bugului: dupa ce dau /ticket /ms etc nu mi contorizeaza puncte la "orice actiune in cadrul factiuni" si nici la "amenzi" nici la " wanted /su "

Circumstantele in care s-a produs bugul: eram pe sv si dupa vreo 10 amenzi si 2-3 /su am vazut ca nu mi se puncteaza acolo punctele pe /raport . abia dupa 15-20 amenzi a inceput sa mi contorizeze acolo la amenzi , /su , si orice actiune in cadrul factiunii si cred ca nu imi da corect puncte la orice actiune in cadrul factiunii . puncte de raport nu sunt la fel ca pe website 
Screenshot(s): dovada /ticket , si la /su trebuie sa ma credeti pe cuvant .. ca nu avea rost sa va mint . dovada website . https://imgur.com/a/dlHO16H

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, drag coleg. Inainte sa fii pus porcaria asta la bugs, ai fii putut sa intrebi pe cineva. Explicatie logica: Punctul ti s-a pus la rubrica amenzi, deoarece ai avut 3/5, iar dupa acordarea amenzii a devenit 4/5. Imediat de vei mai acorda o amenda (5/5), celelalte amenzi se vor putea incadra la "Alte actiuni in factiune". Sper ca te-am lamurit. Noroc.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kurtis said:

Salut, drag coleg. Inainte sa fii pus porcaria asta la bugs, ai fii putut sa intrebi pe cineva. Explicatie logica: Punctul ti s-a pus la rubrica amenzi, deoarece ai avut 3/5, iar dupa acordarea amenzii a devenit 4/5. Imediat de vei mai acorda o amenda (5/5), celelalte amenzi se vor putea incadra la "Alte actiuni in factiune". Sper ca te-am lamurit. Noroc.

Alo , fratelo pana sa faci tu afirmații înțelege ca după 10 amenzi cam așa a început sa crească punctele pentru rubrica amenzi , înțelegi ? Am dat vreo 8-9 amenzi și tot 0/5 apărea .

si in momentu când am făcut filmarea 4/5 s a făcut 5/5 după 5-6 amenzi. Înainte sa fac filmarea sa dau /raport tot 4/5 aveam și înainte , nu 3/5 și după ce am dat sa făcut 4/5 era 4/5 și după încă 5-6 amenzi s a făcut 5/5 .  Am avut 4/5 am dat amenda și tot 4/5 a rămas înțelegi ? + alte amenzi și nu se punctau niciunde 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic nu sunt buguri care să țină de website ci mai degrabă de scriptul serverului. Voi muta topicul în secțiunea corectă să se ocupe scripterii de problema ta.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.