Jump to content

Let'sHelpTogether!


Recommended Posts

Ea este Cristina, moderatoare a categoriei de Design de pe forumul B-Zone, designer, trader şi jucătoare pe RPG1. În aceste momente are nevoie de ajutorul nostru pentru a putea trece peste problemele ei de sănătate, fiind diagnosticată cu o formă rara de cancer osos la maxilar. Noi am făcut deja o donaţie în contul ei, însă mai sunt necesare multe altele pentru a putea atinge suma de 40.000 Euro.

Cine doreşte să doneze pentru Cristina, o poate face în contul deschis la Raiffeisen Bank, pe numele

DUMITRU ANDREEA CRISTINA: RO71 RZBR 0000 0600 2065 2646

 

Comunitatea B-Zone este alături de tine!

 

https://www.observatorulph.ro/exclusiv/108488-povestea-elevei-de-la-colegiul-toma-socolescu-din-ploiesti-diagnosticata-cu-o-forma-rara-de-cancer-la-maxilar-la-18-ani-ea-se-lupta-pentru-fiecare-zi-

 

AVETI TOT DREPTUL SA DISTRIBUITI, sa se faca auzita! #impreunapentruCristina

 

La imagen puede contener: 1 persona, sonriendo, exterior y primer planoLa imagen puede contener: 1 persona, de pie

Link to comment
Share on other sites

  • robica pinned this topic
On 12/13/2019 at 6:22 PM, TLG.Kizzy said:

Nu mai raspunde nimeni. Este bine sau nu?

Am făcut operația, radioterapia și în prezent fac o chimioterapie adjuvantă, asta însemnând că este chimioterapia de final. Osteosarcomul a dispărut. Sunt în recuperare.

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2019 at 10:28 PM, Cristina said:

Am făcut operația, radioterapia și în prezent fac o chimioterapie adjuvantă, asta însemnând că este chimioterapia de final. Osteosarcomul a dispărut. Sunt în recuperare.

Ok Cristina. Speram sa te faci bine de tot si sa te recuperezi complet.

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2019 at 12:28 AM, Cristina said:

Am făcut operația, radioterapia și în prezent fac o chimioterapie adjuvantă, asta însemnând că este chimioterapia de final. Osteosarcomul a dispărut. Sunt în recuperare.

Insanatosire grabnica!

Link to comment
Share on other sites

  • uSp unpinned this topic
  • uSp locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.