Jump to content

Ediția 8 de Miss & Mister B-Zone a început. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

RW Y3

Tow Truck Co. - Aplică pentru funcţia de tester / Apply for the tester function

Recommended Posts

Nume (real): Narcis

Varsta: 17

Nume in joc si rank in factiune: Jankos., rank 4.

Cate ore poti juca pe zi?: 2-3 ore.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa aceasta si dupa parearea mea, este o functie foarte importanta. Mereu mi-a placut sa ajut incepatorii cu intrebari si nelamuriri, sa ii ajut sa inteleaga cu ce se mananca unele chestii pe server. Si un fapt destul de important este acela ca membrii sunt de nota 10, daca nu erau asa, sigur nu aplicam la aceasta functie.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Deoarece stiu cu ce se ocupa aceasta si consider ca am destula experianta in aceasta. Consider ca am o activitate decenta si pot aduce cat mai multi candidati in factiune. Nu consider ca trebuie sa ma acceptati, eu mereu am mers dupa principiul ''Toti avem drepturi egale".

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Cu experienta si seriozitatea mea. Am mai avut aceasta functie o data in aceasta factiune, iar conducerea acesteia a fost foarte multumita de munca mea prestata. Mereu le dadeam SMS-uri candidatilor dupa o sesiune de recrutari.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament intern si ghidul incepatorului.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Da.

Alte precizari: - 

Edited by Jankos

Nume (real): Alexandru

Varsta: 18 ani.

Nume in joc si rank in factiune: Syconic. - rank 4

Cate ore poti juca pe zi?: Cam 2-3 ore, avand in vedere ca mai am 2 conturi de care trebuie sa ma ocup.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Deoarece pot spune ca e prima data cand am o sansa sa iau tester in TTC, pentru ca nu prea am fost prin aceasta factiune, si, daca acum am avut sa intru in ea, sa dobandesc un rank mare, am zis de ce sa nu incerc si la tester. (Stiu care e treaba cu functia de Tester, in caz ca va intrebati :) )

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Experienta mea ca rank 4+ in diferite factiuni isi spune cuvantul, am picat multi playeri la vremea mea, insa cateodata merita si ei o sansa. Consider ca experienta de rank4+ din spate isi spune cuvantul si aici.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Pai, voi ajuta cu tot ce imi sta in putere pentru a avea o factiune cat mai organizata, bine pusa la punct, fara membrii ce nu-si au rostul prin factiune.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament Intern & Regulament Factiuni Pasnice, Tractari legale & Ilegale, Informatii

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Desigur.

Alte precizari: Multumesc pentru tot.

@Jankos, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul pozitiv. Contactează-mă în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

@Syconic, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul NEGATIV. Te asteptăm data viitoare cu o altă aplicație.

0.3 Să aveți la momentul aplicării minimum 50 de posturi făcute pe forum.

Nume (real): Mario

Varsta: Am 15 ani.

Nume in joc si rank in factiune: KwebJr. (5)

Cate ore poti juca pe zi?: 1/2, Depinde de zi.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa aplic la aceasta functie deoarece am experienta foarte mare, iar cunosc foarte bine regulamentul acestei factiuni, mi se pare o factiune foarte buna, pot sa ajut cu foarte multe si nu o sa va dezamagesc! Sunt un om responsabil si stiu sa tin de o functie, am mai fost in trecut.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Dupa parerea mea, ar fii un motiv bun ca am 120 de zile, plus in trecut peste 105, am mai avut tester si stiu cu ce se mananca acest rol, am experienta si cunosc tot regulamentul, cred ca pot ajuta aceasta factiune.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Am vazut că uneori testerii nu fac față numărului de candidați, toți vor să dea testul odată iar testerii nu se pot împărți pentru toți. Fiind un membru activ m-am gândit să vin în ajutorul acestora.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri):  Regulament intern si Ghidul incepatorilor.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Desigur ca da.

Alte precizari: Mersi, va pup!

@oC Kweb, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul NEGATIV. 

În ultima perioadă activitatea ta a fost una foarte scăzută, fapt ce nu-mi conferă siguranța că vei putea fi disponibil pentru sesiunile de recrutare. Fii explicit  și oferă-mi motive clare, ce te determină, ce motivație ai, nu doar să-mi spui c-ai mai avut tester și gata. Plus de asta ai folosit aceiasi aplicatie de mai bine de 3 ori, se vede cat de mult iti doresti aceasta functie, te astept cu un nivel de ore mai mare si cu o alta aplicatie. Succes data viitoare!

Nume (real): Alexandru

Varsta: 18 ani.

Nume in joc si rank in factiune: Syconic. - rank 4

Cate ore poti juca pe zi?: Cam 2-3 ore, avand in vedere ca mai am 2 conturi de care trebuie sa ma ocup, insa fac fata la toate cele trei conturi.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Deoarece pot spune ca e prima data cand am o sansa sa iau tester in TTC, pentru ca nu prea am fost prin aceasta factiune, si, daca acum am avut sa intru in ea, sa dobandesc un rank mare, am zis de ce sa nu incerc si la tester. E o sansa unica sa ii zic asa si nu as avea de ce sa o ratez, mna. Aduc si eu un + factiunii prin testele date. (Stiu care e treaba cu functia de Tester, in caz ca va intrebati :) )

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Experienta mea ca rank 4+ in diferite factiuni isi spune cuvantul, am picat multi playeri la vremea mea, insa cateodata merita si ei o sansa. Multi se bazeaza ca e TL usor, ca aia aia, insa daca pica cu un tester ca mine cu un TestLog vai de mama lui, incurcat pana in gat, ti se ia tot cheful de joc, pentru ca am patit si eu la randul meu sa dau de unu asa, si nu e placut deloc.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Pai, voi ajuta cu tot ce imi sta in putere pentru a avea o factiune cat mai organizata, bine pusa la punct, fara membrii ce nu-si au rostul prin factiune.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament Intern & Regulament Factiuni Pasnice, Tractari legale & Ilegale, Informatii

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Desigur.

Alte precizari: Multumesc pentru tot.

@Syconic, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul pozitiv. Contactează-mă în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

Nume (real): Mario

Varsta: Am 15 ani.

Nume in joc si rank in factiune: KwebJr. (5)

Cate ore poti juca pe zi?: 1/2, Depinde de zi.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa aplic pentru functia de tester deoarece este o functie destul de importanta intr-o factiune, fiind a 3-a dupa lider si sublider. Doresc sa primesc aceasta functie deoarece as vrea sa ajut factiunea cu membrii cat mai capabili. In aceasta factiune mi-am petrecut ultimele 3 luni, fiind o factiune in care ma simt foarte bine si as dori sa o ajut din toate punctele de vedere.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Consider ca nici un membru care a ajuns pana la rank 4 nu este mai potrivit decat altul deoarece in fiecare zi putem sa invatam ceva nou. Eu ma consider pregatit deoarece am mai avut functia de tester pe un alt cont si dupa parerea mea m-am descurcat destul de bine, avand grija sa nu bag orice player in factiune pentru un test "dat gresit" sau trecand de la mine.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa ajut aceasta factiune din mai multe puncte de vedere cu ajutorul functiei de tester. In primul rand doresc sa ajut liderul sa aiba niste membrii capabili si care sa respecte regulamentul factiunii din care face parte si sa nu-l incalce la orice ocazie. In al doilea rand doresc sa ajut colegii care deja au aceasta functie si nu pot face fata cererii de testare care vine dupa o sesiune de aplicatii.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Ghidul incepatorului, Regulamentele atat al factiunii cat si al serverului, Tractari ilegale / legale.

Alte precizari: Suntem in 17, adica 1h pe zi e ok.

@oC Kweb, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul pozitiv. Contactează-mă în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

Nume (real): Vlad Istrate

Varsta: 16 ani

Nume in joc si rank in factiune: ElecTroNeZz.HYENA

Cate ore poti juca pe zi?: in jur de 3-4

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri):Doresc sa aplic pentru functia de tester deoarece imi place foarte mult sa interactionez cu oamenii , sa ii testez , si in al doilea rand am mai fost tester in aceasta factiune (pe secundar) si mi-a placut foarte mult!

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Cum am spus si mai sus imi place foarte mult sa interactionez cu oameni noi si sa ii supun unor teste , si ca am mai fost si stiu ce trebuie sa fac.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Prin admiterea celor mai bun candidati.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament intern si Ghidul incepatorului

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Da

Alte precizari: 1. Stiu ca nu am respectat minumul de randuri. 2. Si stiu ca nu este acelasi nume de pe aplicatia de pe website , dar acea aplicatie am luat o si eu la randul meu de la altcineva , ca acum serios la inceput cine statea sa isi faca singur aplicatia.

@ElecTroNeZz, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul NEGATIV. Te asteptăm data viitoare cu o altă aplicație.

0.7 Să nu fi avut sanctiuni grave in ultimele 30 zile. (FW, Jail, Mute, Ban etc.)

Nume (real):Cosmin.

Varsta:Am varsta de 14 ani.

Nume in joc si rank in factiune:CaDe3(4).

Cate ore poti juca pe zi?:Pot juca 5-6 ore, depinde de zi, fara [/sleep].

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri):Doresc sa fac parte din echipa de testeri  a factiuni deoarece stiu cu ce se ocupa aceasta echipa si de aceea am aplicat la aceasta functie. Deoarece vreau sa ajut factiunea si totodata liderul.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri):Eu cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece am o experienta necesara sa fac fata tuturor provocarilor care imi ies in fata. Consider ca am cei 7 ani de acasa si ma bazez pe principiul ,, Respecta si vei fi respectat,,. Dupa parerea mea cred ca o sa fiu acceptat deoarece am un comportament excelent si ma port frumos cu toti playeri.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri):Eu cred ca pot ajuta Tow Truck Company deoarece stiu cum e treaba de tester. Sunt un om responsabil si stiu sa tin de o functie si sa muncesc pentru a ajuta aceasta factiune, tot timpul pe care il voi petrece pe samp il voi acorda acestei functii si acestei factiuni.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Eu ma bazez pe regulamentul intern si restul topicurilor de pe forumuL Tou Truck Company. Ma bazez pe cunostintele mele acumulate in factiune.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Da, imi asum aceste consecinte si sper sa nu mi se intample.

Alte precizari: Va multumesc pentru citirea aplicatiei mele!

Nume (real): Mihai

Varsta: 17 ani.

Nume in joc si rank in factiune: MiHai350T, rank 5

Cate ore poti juca pe zi?: 1-2

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): As dori sa ajut dezvoltarea facțiunii, intrucat este factiunea in care mi-am petrecut foarte multe timp si vreau sa o fac sa arate bine cu jucatori seriosi care sa se tine de treaba. Consider ca in acest mod putem sa transformam factiunea aceasta in mai bine. In alta ordine de idei, consider că mi-am pus amprenta destul de bine pe activitatea factiunii in perioada de pana acum si as mai vrea sa contribui, după pauza din aceasta functie.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Consider că sunt mai experimentat decat ceilalti, având undeva la 630 de zile in aceasta factiune, unde am deținut funcția de tester mai bine de 350 de zile si intr-un timp am fost chiar responsabil pe testeri, unde am dat sfaturi la randul meu celor cu functia de tester. Aceasta vechime, cred eu, ma ajuta sa cunosc foarte bine unii jucatori si cum sa ii abordezi in diferite cazuri.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa spun ca pot ajuta factiunea in mai multe moduri. Treaba mea de tester e sa trec printr-un filtru mai serios jucătorii acceptați de lider. Consider că atunci când stii pe cine ai in factiune ti-e mai usor sa lucrezi cu membrii respectivi, stii ca te poti baza pe ei si iti ofera siguranta. In alta ordine de idei, cu cat jucatorii sunt mai seriosi, factiunea se dezvolta mult mai repede.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri):Regulament intern, Informatii si Ghidul Incepatorului.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Normal, ce se strica se plătește.

Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by eB MiHai350T

@S O R I N, aplicatie acceptata! Contacteaza-ma in joc pentru a sustine testul de acordare a functiei de tester. 

@eB MiHai350T, aplicatie acceptata! Contacteaza-ma in joc pentru a sustine testul de acordare a functiei de tester.

Varsta: 16 ani.

Nume in joc si rank in factiune: Adrian.YourSnowPet, rank 4.

Cate ore poti juca pe zi?: 3-4 ore zilnice.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa aplic pentru functia de tester pentru a face o factiune din ce in ce mai buna si sa ajut la dezvoltarea acesteia in bine, sa nu mai ntreaca toata lumea pe pile.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Sunt potrivit pentru aceasta functiie deoarece am mai avut-o de multe ori in alte factiune si m-am descurcat chiar foarte bine, putem spune ca am ceva experienta.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Pot ajuta Tow Truck Company sa se dezvolte in membri mai buni si sa dau test cu ei.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Voi pune accent pe siguranta raspunsului si pe calitatea raspunsului.

Alte precizari: Multa bafta.

Edited by AdrianIonutP

@AdrianIonutP, aplicația ta a fost analizată de către conducerea Tow Truck Company, iar răspunsul este unul POZITIV. Contactează-mă în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

Nume (real): Câmpean Alex.

Varsta: Am varsta de 16 ani.

Nume in joc si rank in factiune: Obliviousair_. Rank 4.

Cate ore poti juca pe zi?: Pot juca in jur de 5 ore pe zi.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri):Deoarece pot spune ca e prima data cand am o sansa sa iau tester in TTC, pentru ca nu prea am fost prin aceasta factiune, si, daca acum am avut sa intru in ea, sa dobandesc un rank mare, am zis de ce sa nu incerc si la tester. E o sansa unica sa ii zic asa si nu as avea de ce sa o ratez. Aduc si eu un + factiunii prin testele date.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Consider ca sunt potrivit acestei functii doarece am cei 7 ani de acasa, stiu sa ma comport, ajut oamenii in general, asa ca as putea sa ajut factiunea cu noi candidati.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri):Pai, voi ajuta cu tot ce imi sta in putere pentru a avea o factiune cat mai organizata, bine pusa la punct, fara membrii cenu-si au rostul prin factiune.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament intern si ghidul incepatorului.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?:  Da

Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat.

@Obliviousair029, aplicație acceptata!  Contacteaza-mă în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester

*Nume in joc si rank in factiune: Visarion. si detin R(4)

*Cate ore poti juca pe zi?: 1/2, Depinde de zi.

*De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa aplic la aceasta functie deoarece am experienta foarte mare, iar cunosc foarte bine regulamentul acestei factiuni, mi se pare o factiune foarte buna, pot sa ajut cu foarte multe si nu o sa va dezamagesc! Sunt un om responsabil si stiu sa tin de o functie, am mai fost in trecut.

*De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Am mai avut tester si stiu cu ce se mananca acest rol, am experienta si cunosc tot regulamentul, cred ca pot ajuta aceasta factiune.

*Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Am vazut că uneori testerii nu fac față numărului de candidați, toți vor să dea testul odată iar testerii nu se pot împărți pentru toți. Fiind un membru activ m-am gândit să vin în ajutorul acestora.

*Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri):  Regulament intern si Ghidul incepatorilor.

*Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Desigur ca da.

Alte precizari: Mersi, va pup!

@Edi Stan, aplicatia ta a fost analizata de conducerea Tow Truck Company, iar raspunsul este unul negativ. Te asteptam cu o noua aplicatie cand iti maresti activitatea! (~15 ore/luna)

Nume (real): Fedorca Bogdan.

Varsta: 20 de ani.

Nume in joc si rank in factiune: Playaboy, rank 4.

Cate ore poti juca pe zi?: Intre 1 si 4 depinde de zi.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Deoarece mi se pare o functie foarte importanta pentru factiune, tu decizi pe cine inviti deci practic, depinde si de tine grupul din TTC. Mi-ar placea sa ajut cu recrutarea pentru ca ma consider un om capabil si este o noua provocare pentru mine, imi doresc sa aflu cum e sa fii tester si sa ajut cat de mult pot in a face din TTC un loc cu oameni care stiu ce au de facut, sa ma asigur ca invata regulamentul si sa fie cat mai putine demiteri pe motivul tractare ilegala.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Ma consider potrivit pentru aceasta functie deoarece, cum scrie si in cerinte, sunt un om ordonat, stiu sa gestionez, stiu sa lucrez pe forum, nu cred ca exista vreun coleg cu care sa am vreo cearta sau o discutie pana in momentul de fata. Pe de alta parte cunosc bine regulamentul si daca va fii nevoie sa zicem, dupa un test, daca un canditat reuseste sa treaca testul cu dificultati, mi-ar placea sa ii mai dau sfaturi pentru a nu face greseli pe viitor. Iar fata de ceilalti nu ma consider superior si consider ca toti avem sanse egale.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Pai pot ajuta prin a ma asigura ca candidatul a invatat si ca nu o sa intre cu o mare usurinta pentru ca stim cu totii, daca nu inveti, faci greseli, iar eu ca tester vreau sa ma asigur si sa fiu convins ca membrii factiunii o sa stie foarte bine ce au de facut. Imi doresc, cum am scris si mai sus ca o sa se reduca demiterile pe motivul "tractare ilegala". 

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament intern si Ghidul incepatorului.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?:  Da.

Alte precizari: Stiu ca am doar rank 4 si nu sunt la fel de experimentat ca si colegii mei de rank 5 dar eu am voita sa ajut si sper sa consitutie un avantaj. :)

@Playaboy, aplicatie acceptata! Contacteaza-ma in joc pentru a sustine testul  de acordare a functiei de tester.

Nume (real): Slavic Miron.

Varsta: Am varsta de 17 ani.

Nume in joc si rank in factiune: Nick99 Supervisor (4)

Cate ore poti juca pe zi?: Pot juca in jur de 5-7 ore pe zi.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Deoarece pot spune ca e prima data cand am o sansa sa iau tester in TTC, pentru ca nu prea am fost prin aceasta factiune, si, daca acum am avut sa intru in ea, sa dobandesc un rank mare, am zis de ce sa nu incerc si la tester. E o sansa unica sa ii zic asa si nu as avea de ce sa o ratez. Aduc si eu un + factiunii prin testele date.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Consider ca sunt potrivit acestei functii doarece am cei 7 ani de acasa, stiu sa ma comport, ajut oamenii in general, asa ca as putea sa ajut factiunea cu noi candidati.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri):Pai, voi ajuta cu tot ce imi sta in putere pentru a avea o factiune cat mai organizata, bine pusa la punct, fara membrii cenu-si au rostul prin factiune.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament intern si ghidul incepatorului.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Desigur!

Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Nick99

@Nick99, aplicatie acceptata! Contacteaza-ma in joc pentru a sustine testul  de acordare a functiei de tester.

Nume (real): Ionut

Varsta: 18.

Nume in joc si rank in factiune: [Mr]Ionut69 rank 4.

Cate ore poti juca pe zi?: 2-3-4 ore pe zi dar acum sunt la lucru.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri):Eu mi-am dorit de foarte  multa vreme aceasta functie intr-o factiune si cred ca a avenit momentul sa aplic pentru aceasta functie de tester.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat? (minim 2 randuri): Eu cred ca toti care aplica pentru functia de tester avem sanse egale dar in plus cred ca 100% sunt pregatit pentru aceasta functie.

Cu ce crezi ca poti ajuta Tow Truck Company odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Eu pot sa ajut Tow Truck Company cu testarea noiiilor candidati care vor sa intre in  Tow Truck Company.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri):  Ghidul incepatorului, Regulamentul intern, Informatii.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?:  Da imi voi acceptat pedeapsa.

Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat!

Edited by IonutBrinduse