Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 5 a început. Te poți înscrie aici

Sign in to follow this  
SokoL

Texicano - Mayor RPG2 | /ad si castiga pana la 1.5kk (1.500.000 $)

Recommended Posts

Texicano - Mayor RPG2

Cum pot castiga bani folosind acest serviciu?: Poti castiga bani foarte simplu, iti alegi un pachet de mai jos, iar apoi vi si postezi dovezi cu [/ad]-urile date.

Cum iti spun cand am terminat un pachet?: Poti lasa un reply cu modelul de mai jos. Recomand incarcarea pozelor pe imgur.

• Nick:
  • Poze cu [/ad]:
  • Pachetul:
  • Alte precizari:

Ce pachete pot lua?: Unul din cele de mai jos.

• 10 anunturi - $50.000
  • 20 anunturi - $120.000
  • 35 anunturi - $250.000
  • 50 anunturi - $500.000
  • 100 anunturi (pachet bonus) - $1.500.000

Ce anunturi pot da?: Iti alegi un pachet (cate anunturi vrei sa dai) si poti da oricare din [/ad]-urile de mai jos.

Iti doresti ca luna aprilie sa fie plină de eventuri de neuitat? Atunci ai un nevoie de un primar bogat! #Texicano #Mayor!

Luna aprilie va fi mai frumoasa daca alegi Texicano primar. #Eventuri de neuitat cu un primar bogat #Texicano #Mayor!

Nu uita sa-l votezi pe Texicano primar pe luna aprilie! #PrimarBogat #EventuriDeNeuitat #Texicano #Mayor!

Exista anunt suplimentar care poate fi dat in numar de 3 / pachet si va fi recompensat cu $50.000 in plus la pachet, anume:

Dai un [/ad] de $100 si primesti pana la $1.500.000 Check Forum > RPG2 > General > Services > Texicano - Mayor RPG2.

Intervalul orar in care pot fi publicate anunturile este 11:30-01:00.

• Upvote 1

Posted (edited)
On 3/26/2019 at 2:59 AM, Texicano said:
  • Nick:
  • Poze cu [/ad]:
  • Pachetul:
  • Alte precizari:
Edited by Tekashi

• Nick: Akyy
  • Poze cu [/ad]: 20 de ad-uri click + bonus
  • Pachetul: 20 + 3 bonus
  • Alte precizari: Succes în ceea ce îţi doreşti!

Posted (edited)

@akyy dovada transferului o ai aici https://imgur.com/a/ixkHbsM

Dragi jucatori si scumpii mei sustinatori, tin sa va dezamagesc ca am fost descalificat din cursa electorala. Raspunsul l-am primit de la adminul @Nicolae, care sustine ca nu are nevoie de asa primar cu alte cuvinte. Desigur, suntem in Romania, doar asa aici se rezolva concurenta. Imi pare rau ca luna de luna avem doar "PRIMARI" ce vor functia nu pentru a face ceva p/u jucatori ci doar sa o aiba acolo in log. Desigur ca @Nicolae nu are nevoie de asa primar, care a organizat pana acum zilnic evenimente cu sume grandioase de 500k chiar de cateva ori pe zi, si care si-a alocat 50kk pentru alte eventuri, distractia playerilor si ajutarea celor nevoiasi. Si ce daca serverul exclama ca il vor pe "Texicano Mayor" ca e unul dintre putinii ce organizeaza ceva frumos si se tine de cuvant. Da. si apropo, am observat ca de ficare daca cand faceam un event vinea direct si "Pomana serverului", adica ce folos ca Texi aduce playerii pe server noi nu avem nevoie de el pt ca a dat cu TP 2 luni in urma. Halal sever, continuati asa, inlaturati concurenta absolutistilor. Bye, Texicano se retrage, "Pân' aici a mers ostasul". 

Interesant ce parere ai tu @Kelton sii tu @Bobo.

Cei care m-au sustinut cu cate un /ad, v-as ruga ca pana la 23:59 sa postati dovezile pentru a va acorda premiile, pentru ca Texicano se tine de cavant indiferent de circumstante.

Edited by Texicano

Posted (edited)
  • Nick: BoJaN.KiiNG
  • Poze cu [/ad]: https://imgur.com/a/1rxB2XZ
  • Pachetul: cel de 100 + 3 bonus
  • Alte precizari: Am incercat sa-l pun pana in ora specificata, dar am incercat sa termin pachetul. Sper ca nu e prea tarziu, a durat ceva.
Edited by CocostarK