Jump to content

Paramedics - Propuneri | Suggestion


Pikovit
 Share

Recommended Posts

Nick: Fekete
Rank: (2)
Propunere:

Bună ziua.

Dacă liderul și sub-liderul au acces la comanda de a schimba rank ul mașinilor, m-am gândit că dacă aș propune să facem într-un fel sau altul ca  în zilele de Luni și Marți să avem toate mașinile începând de la rank 1.

În caz de nu este bună propunerea mea am putea face altfel, in care vom face un nou topic cu Descrierea ‘ Paramedics - Beneficiul săptămânii sau Benefit of the week’ în care liderul sau sub-liderii să posteze în topic una dintre mașinile pe care le avem de la rank 1-4.

un mic exemplu mai în jos

Ex:‘’Nick: Fekete
Ex:Rank: 6
Ex: / Elicopterul: Ranger

Ex:Rank ul mașinii: 1

Ex:Timp precizat: 20-xx-xxxx - 27-xx-xxxx

Ex:Alte precizari: Have fun guys ‘’

Iar dupa ce se termina saptamana respectivă să pună altă mașina și tot așa.
Alte precizari: Sper să vă placă idea mea :D

Edit: mici corectari

Edited by Fekete
Link to comment
Share on other sites

Nick: LiKeE
Rank: 4 
Propunere: Introducere de motoare in factiune, pentru o rapiditate in a da healuri. Sa nu zic de introducerea de Infernusuri sau masini mai rapizi pentru a putea ajunge mai repede la pacienti.
Alte precizari: Ca si cei din departamente, sa ne puna si nou la dispozitie motoare pentru a ne deplasa mai repede la urgente. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, LikEeE said:

Nick: LiKeE
Rank: 4 
Propunere: Introducere de motoare in factiune, pentru o rapiditate in a da healuri. Sa nu zic de introducerea de Infernusuri sau masini mai rapizi pentru a putea ajunge mai repede la pacienti.
Alte precizari: Ca si cei din departamente, sa ne puna si nou la dispozitie motoare pentru a ne deplasa mai repede la urgente. 

Salut. Nu ne este permis sa adaugam noi vehicule.

 

18 hours ago, Manzocaru said:

Nick:Mrc_Donatelo
Rank:2
Propunere:Salut,ma gandeam la urmatoarea activitate obligatorie sa facem o parada cu vehiculele factiuni,daca se poate sa facem o colaborare si cu departamentele de politie.
Alte precizari:Mersi ca mi-ai citit propunerea.Pupici

O sa iau in considerare si asta. Chiar o sa incerc cat de curand posibil.

 

2 hours ago, Fekete said:

Nick: Fekete
Rank: (2)
Propunere:

Bună ziua.

Dacă liderul și sub-liderul au acces la comanda de a schimba rank ul mașinilor, m-am gândit că dacă aș propune să facem într-un fel sau altul ca  în zilele de Luni și Marți să avem toate mașinile începând de la rank 1.

În caz de nu este bună propunerea mea am putea face altfel, in care vom face un nou topic cu Descrierea ‘ Paramedics - Beneficiul săptămânii sau Benefit of the week’ în care liderul sau sub-liderii să posteze în topic una dintre mașinile pe care le avem de la rank 1-4.

un mic exemplu mai în jos

Ex:‘’Nick: Fekete
Ex:Rank: 6
Ex: / Elicopterul: Ranger

Ex:Rank ul mașinii: 1

Ex:Timp precizat: 20-xx-xxxx - 27-xx-xxxx

Ex:Alte precizari: Have fun guys ‘’

Iar dupa ce se termina saptamana respectivă să pună altă mașina și tot așa.
Alte precizari: Sper să vă placă idea mea :D

Edit: mici corectari

O idee foarte buna ! O sa te contactez in joc pentru mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Fekete
Rank: Paramedic *2*
Propunere: Propun ca sa schimbam si noi interiorul hq-ului, deoarece acesta este foarte mic si plictisitor. 
Alte precizari: Daca va place idea de a schimba interiorul hq-ului, va rog sa apasati pe -->
 cats111.jpg, multumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Fekete said:

Nick: Fekete
Rank: Paramedic *2*
Propunere: Propun ca sa schimbam si noi interiorul hq-ului, deoarece acesta este foarte mic si plictisitor. 
Alte precizari: Daca va place idea de a schimba interiorul hq-ului, va rog sa apasati pe -->
 cats111.jpg, multumesc.

 

Salut, asta v-am mai spus si eu, dar mi-ati comunicat ca doriti sa ramanem cu asta. Voi face o sedinta in curand ca sa clarificam tot.

Link to comment
Share on other sites

Nick:  LiKeE
Rank: 4
Propunere:  Propun modificarea regulii privind intrebarea unui jucator daca doreste heal/rehab. In ce va consta: 

  • In cazul civililor, gangsterilor sa se intrebe ce serviciu doreste , heal sau rehab
  • In cazul membrilor din departamente , sa nu se mai puna aceasta intrebare( multi politisti fac misto de acest lucru, avand in vedere ca nu ai cum sa le dam REHAB) 

Alte precizari:  PACE

 

 

Nick:  LiKeE
Rank: 4
Propunere:  Posibilitatea membrilor de rank 4+ sa adauge pe blacklist  jucatorii "necivilizati"  fara acordul liderului. Totoadata daca este reclamat sa aibe dovezile pentru care acel jucator a fost pus pe blacklist. Totodata sa posteze intr-un topic nou creat( sau in lista blacklist ) dupa un model , persoana aferenta cu dovezile aferente.

Alte precizari: VOUA 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Fekete
Rank: Paramedic *2*
Propunere: Bună ziua! Propunerea mea este ca că să fie readaugata misiunea săptămânală dar să nu fie obligatorie poate alții nu au timp și nu vreau să se obosească. Să fie trei locuri în care poți câștiga raport-înjumătățit, skin la alegere pe o saptamana și 150k-125k-100k ca să fie mult mai atractiv - mai distractiv. Iar deoarece am văzut că doar tu esti mereu cel care se ocupa de facțiune, aceasta rol de postarea misiunii săptămânale trebuie să le oferi celor doi sublider sau celor de rank 5. Dacă o să îi alegi pe cei de rank 5 să facă acest lucru promit personal ca fac un PM și o să le adaug fiecărui care trebuie să posteze. 
Alte precizari: Am pierdut la pocker și vreau bani de skin Platinum. Apasă pe acest buton dacă ți-a placut propunerea mea —> cats111.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nick: DoarGeorge.
RankParamedic Field Chief (5)
Propunere: Ma gandeam sa modificam ceva la factiune si care sa te ajute si pe tine in acest timp. Ziceam ca membrii de rank 4 si rank 5 sa aiba de postat pe fiecare luna 2 respectiv 3 concursuri, atractive pentru ceilalti membrii si sa renuntam la activitatile optionale cu care toti sau obisnuit si sunt cam aceleasi mereu. Asa membrii de rank 4 si 5 vor avea treaba pe forum, vor posta concursuri si e tot acelasi lucru cu activitatile doar ca nu mai depun asa multa munca, si te mai scapa si pe tine de forum. PS: Sper sa va placa ideea mea, nu dureaza mult sa postezi un concurs: gen cele mai multe heal-uri intr-o zi, sau cele mai multe rehab-uri etc. O seara placuta!
Alte precizari: Sper sa va placa! Astept un UP-VOTE!

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2019 at 11:50 AM, LikEeE said:

Nick:  LiKeE
Rank: 4
Propunere:  Propun modificarea regulii privind intrebarea unui jucator daca doreste heal/rehab. In ce va consta: 

  • In cazul civililor, gangsterilor sa se intrebe ce serviciu doreste , heal sau rehab
  • In cazul membrilor din departamente , sa nu se mai puna aceasta intrebare( multi politisti fac misto de acest lucru, avand in vedere ca nu ai cum sa le dam REHAB) 

Alte precizari:  PACE

 

 

Nick:  LiKeE
Rank: 4
Propunere:  Posibilitatea membrilor de rank 4+ sa adauge pe blacklist  jucatorii "necivilizati"  fara acordul liderului. Totoadata daca este reclamat sa aibe dovezile pentru care acel jucator a fost pus pe blacklist. Totodata sa posteze intr-un topic nou creat( sau in lista blacklist ) dupa un model , persoana aferenta cu dovezile aferente.

Alte precizari: VOUO

1.Vom actualiza regula. 

2.Exista un responsabil ce se ocupa de topicul de BlackList.

 

 

On 9/6/2019 at 1:42 PM, Fekete said:

Nick: Fekete
Rank: Paramedic *2*
Propunere: Bună ziua! Propunerea mea este ca că să fie readaugata misiunea săptămânală dar să nu fie obligatorie poate alții nu au timp și nu vreau să se obosească. Să fie trei locuri în care poți câștiga raport-înjumătățit, skin la alegere pe o saptamana și 150k-125k-100k ca să fie mult mai atractiv - mai distractiv. Iar deoarece am văzut că doar tu esti mereu cel care se ocupa de facțiune, aceasta rol de postarea misiunii săptămânale trebuie să le oferi celor doi sublider sau celor de rank 5. Dacă o să îi alegi pe cei de rank 5 să facă acest lucru promit personal ca fac un PM și o să le adaug fiecărui care trebuie să posteze. 
Alte precizari: Am pierdut la pocker și vreau bani de skin Platinum. Apasă pe acest buton dacă ți-a placut propunerea mea —> cats111.jpg

Voi încerca pe când posibil sa organizez câte un concurs pe săptămână. Asta e în locul misiunii săptămânale. 

 

 

On 9/15/2019 at 9:13 PM, DoarGeorgeOfficial said:

Nick: DoarGeorge.
RankParamedic Field Chief (5)
Propunere: Ma gandeam sa modificam ceva la factiune si care sa te ajute si pe tine in acest timp. Ziceam ca membrii de rank 4 si rank 5 sa aiba de postat pe fiecare luna 2 respectiv 3 concursuri, atractive pentru ceilalti membrii si sa renuntam la activitatile optionale cu care toti sau obisnuit si sunt cam aceleasi mereu. Asa membrii de rank 4 si 5 vor avea treaba pe forum, vor posta concursuri si e tot acelasi lucru cu activitatile doar ca nu mai depun asa multa munca, si te mai scapa si pe tine de forum. PS: Sper sa va placa ideea mea, nu dureaza mult sa postezi un concurs: gen cele mai multe heal-uri intr-o zi, sau cele mai multe rehab-uri etc. O seara placuta!
Alte precizari: Sper sa va placa! Astept un UP-VOTE!

Voi vorbi cu Pikovit sa modificam regula cu activități in:

1. Membrii de rank 4 trebuie sa organizeze cel puțin o activitate opțională pe luna. 

2. Membrii de rank 5 trebuie sa organizeze cel puțin o activitate obligatorie pe luna. 

 

Legat de concursuri, cred ca este suficient un concurs pe săptămână. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: George.Tradatorul a.k.a TNT.George/ TNT Beleaua/ TNT.Karol.
Rank: Am rank 5 si 225 de zile in aceasta factiune minunata.
Propunere: Deci ma gandeam sa bagam iar antrenamentele sambata si duminica, iar unul din membrii sa primesca o suma de bani pentru prezenta. Ceva in genul asta.
Alte precizari: In capul meu suna bine dar nu prea stiu sa ma exprim.

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2019 at 5:59 PM, George.Tradatorul said:

Nick: George.Tradatorul a.k.a TNT.George/ TNT Beleaua/ TNT.Karol.
Rank: Am rank 5 si 225 de zile in aceasta factiune minunata.
Propunere: Deci ma gandeam sa bagam iar antrenamentele sambata si duminica, iar unul din membrii sa primesca o suma de bani pentru prezenta. Ceva in genul asta.
Alte precizari: In capul meu suna bine dar nu prea stiu sa ma exprim.

O sa fac o sedinta si o sa ne sfatuim cat mai rapid de putiinta. Momentan nu pot lua un verdict singur.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Narcis2000
Rank: 1
Propunere:Salut!Propunerea ar fii aceea ca noi, toti membrii Paramedics daca avem nevoie de o masina de rank mai mare sa il intrebam pe lider/sublideri(adica practic cei care sunt in lista cu cel mai bun raport saptamanal sa poata lua orice masina din HQ doar cu acordul liderului sau subliderilor) .Asta ar putea ridica activitatea raportului.As mai vrea sa precizez ca daca se pot lua orice masina de la HQ doar dar doar cei 3 membrii cu cel mai mare raport saptamanal si cei cu rank-ul disponibil pentru a lua acele vehicule.Daca liderul/subliderii nu sunt online atunci nu pot lua nici o masina de rank superior.Aa da, si mai propun schimbarea interiorului de HQ, este cam inghesuit pe acolo(parerea mea) propun sa votam daca sa schimbam interiorul HQ-ului sau daca nu.Atat am avut de spus.Multumesc pentru atentia acordata!

Edited by Narcis2000
Link to comment
Share on other sites

Nick:Mr.Rolex
Rank:5
Propunere: Am observat mai multe plangeri in ultimul timp in legatura cu acest subiect. Atunci cand suntem on duty intr-un vehicul specific factiunii si ne efectuam raportul, sunt momente cand apasam din greseala F sau ne scot alti playeri din ambulanta(se poate face acest lucru, am patit, nu stiu daca e bug) si suntem pusi off duty automat. Propun sa se faca un update prin care sa fim pusi off duty automat dupa 20 de secunde(am dat un exemplu, poate dura mai putin sau mai mult) ,exact ca la job-uri(ex:quarry,trucker,curier).Multi actuali si fosti membrii paramedic de rank mare au propus acest lucru in joc sau au fost de acord cu mine cand le-am spus aceasta idee, dar din pacate nu am avut cand sa o impartasim cu adminii. Este de asemenea si un dezavantaj atat pentru membrii noi, cat si pentru veteranii factiunii ca sa spun asa deoarece de multe ori paramedicii sunt la raport cu duty off si cand ii intreb de ce nu sunt on duty, ei imi spun ori ca au dat un ad, ori ca au coborat din greseala din ambulanta si multe alte motive. La inceput nu ii credeam si imi spuneam ca uitau sa se puna duty on, dar apoi am verificat daca spun adevarul si am stat la cnn langa ei ca sa supraveghez. Intr-adevar, aveau dreptate si apoi am realizat ca defapt si mie mi se intamplau lucruri de genul, dar imi aduceam aminte imediat sa repun duty on.
Alte precizari: Sper sa fiti de acord cu mine si sa realizati acest update. Multumesc ca v-ati facut timp sa imi cititi propunerea!

Link to comment
Share on other sites

Nick: LightningShot
Rank: 3
Propunere: Propunerea mea este ca membrii factiunii Paramedic sa poata lua medkit-uri din HQ.Iar pentru a putea lua un medkit va trebui sa dețină minim:  rank 3.Pentru a nu exista abuzuri va trebui sa fie permisa luarea unui medkit într-un interval de 1 ora.Aceasta idee este o combinatie dintre job-ul Drugs Dealer si Police Departament.(La Drugs Dealer skill 3 este permisă luarea drogurilor cu count de 1 ora iar in Police Departament la rank 3 se primesc punctele pentru mandate iar avocații cumpara acele mandate pentru a scoate infractorii din jail.La fel poate fi si in Paramedic:Cei cu rank 3+ sa poata lua un medkit intr-un interval de 1 ora si sa il vanda playerilor pentru a se vindeca in situatii critice(Exact cum fac si cei din News Reporters cu ziarele).Unii au spus ca acest update daca ar fi pus in practica automat job-ul chimist ar deveni inuti dar este totaal neadevarat deoarece la job-ul chimist din cate am auzit poti deține un singur medkit la skill 1 iar un Paramedic ar putea deține maxim 15.Iar daca aceasta idee este buna ar putea fi  asociată la raportul de activitate si cu News Reporters (News Reporters vand ziare iar Paramedicii sa vândă Medkit-uri).
Alte precizari:Pot oferii si mai multe detalii Dacă este nevoie.

Multumesc pentru citirea acestei propuneri!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Danieeel

Rank: 3

Propunere: Propun că membri rank 4+ ce doresc funcția de tester sa facă o aplicație pe forum (să se implementeze un topic special), o aplicație în care sa spună de ce își doresc această funcție, cât timp au de gând să stea în facțiune etc. Aceste aplicatii sa poată primi răspuns din partea altor testeri sau a celor de rank 6+, consultând-se si cu ceilalți membri din conducere. 

Alte precizari: Mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2020 at 12:57 AM, Narcis2000 said:

Nick: Narcis2000
Rank: 1
Propunere:Salut!Propunerea ar fii aceea ca noi, toti membrii Paramedics daca avem nevoie de o masina de rank mai mare sa il intrebam pe lider/sublideri(adica practic cei care sunt in lista cu cel mai bun raport saptamanal sa poata lua orice masina din HQ doar cu acordul liderului sau subliderilor) .Asta ar putea ridica activitatea raportului.As mai vrea sa precizez ca daca se pot lua orice masina de la HQ doar dar doar cei 3 membrii cu cel mai mare raport saptamanal si cei cu rank-ul disponibil pentru a lua acele vehicule.Daca liderul/subliderii nu sunt online atunci nu pot lua nici o masina de rank superior.Aa da, si mai propun schimbarea interiorului de HQ, este cam inghesuit pe acolo(parerea mea) propun sa votam daca sa schimbam interiorul HQ-ului sau daca nu.Atat am avut de spus.Multumesc pentru atentia acordata!

Propunere respinsa. Nu ne permite server-ul sa acordam masini unor membri cu rank mai mic decat cel stabilit, iar daca modificam rank-ul standard toti le vor folosi. 

 

 

On 3/11/2020 at 1:40 AM, Rolex123 said:

Nick:Mr.Rolex
Rank:5
Propunere: Am observat mai multe plangeri in ultimul timp in legatura cu acest subiect. Atunci cand suntem on duty intr-un vehicul specific factiunii si ne efectuam raportul, sunt momente cand apasam din greseala F sau ne scot alti playeri din ambulanta(se poate face acest lucru, am patit, nu stiu daca e bug) si suntem pusi off duty automat. Propun sa se faca un update prin care sa fim pusi off duty automat dupa 20 de secunde(am dat un exemplu, poate dura mai putin sau mai mult) ,exact ca la job-uri(ex:quarry,trucker,curier).Multi actuali si fosti membrii paramedic de rank mare au propus acest lucru in joc sau au fost de acord cu mine cand le-am spus aceasta idee, dar din pacate nu am avut cand sa o impartasim cu adminii. Este de asemenea si un dezavantaj atat pentru membrii noi, cat si pentru veteranii factiunii ca sa spun asa deoarece de multe ori paramedicii sunt la raport cu duty off si cand ii intreb de ce nu sunt on duty, ei imi spun ori ca au dat un ad, ori ca au coborat din greseala din ambulanta si multe alte motive. La inceput nu ii credeam si imi spuneam ca uitau sa se puna duty on, dar apoi am verificat daca spun adevarul si am stat la cnn langa ei ca sa supraveghez. Intr-adevar, aveau dreptate si apoi am realizat ca defapt si mie mi se intamplau lucruri de genul, dar imi aduceam aminte imediat sa repun duty on.
Alte precizari: Sper sa fiti de acord cu mine si sa realizati acest update. Multumesc ca v-ati facut timp sa imi cititi propunerea!

Propunere respinsa. Aici o sa intervina mai multe dezavantaje printre care un motiv de FW, acela fiind folosirea /duty in masina personala. Sa iti explic de ce, tu dupa ce distrugi ambulanta, inca mai ai 20 secunde de /duty, iar daca intri intr-o masina personala si cineva iti face post, esti expus unei sanctiuni si nu cred ca vrei sa stai dupa fiecare rr sa faci poza ca dovada pentru excluderea acestui motiv de post. Si un alt motiv e ca nu cred ca e asa greu sa tastezi /duty.

 

 

On 3/11/2020 at 3:52 AM, LightningShot said:

Nick: LightningShot
Rank: 3
Propunere: Propunerea mea este ca membrii factiunii Paramedic sa poata lua medkit-uri din HQ.Iar pentru a putea lua un medkit va trebui sa dețină minim:  rank 3.Pentru a nu exista abuzuri va trebui sa fie permisa luarea unui medkit într-un interval de 1 ora.Aceasta idee este o combinatie dintre job-ul Drugs Dealer si Police Departament.(La Drugs Dealer skill 3 este permisă luarea drogurilor cu count de 1 ora iar in Police Departament la rank 3 se primesc punctele pentru mandate iar avocații cumpara acele mandate pentru a scoate infractorii din jail.La fel poate fi si in Paramedic:Cei cu rank 3+ sa poata lua un medkit intr-un interval de 1 ora si sa il vanda playerilor pentru a se vindeca in situatii critice(Exact cum fac si cei din News Reporters cu ziarele).Unii au spus ca acest update daca ar fi pus in practica automat job-ul chimist ar deveni inuti dar este totaal neadevarat deoarece la job-ul chimist din cate am auzit poti deține un singur medkit la skill 1 iar un Paramedic ar putea deține maxim 15.Iar daca aceasta idee este buna ar putea fi  asociată la raportul de activitate si cu News Reporters (News Reporters vand ziare iar Paramedicii sa vândă Medkit-uri).
Alte precizari:Pot oferii si mai multe detalii Dacă este nevoie.

Multumesc pentru citirea acestei propuneri!!

Propunere partial acceptata. Il voi ruga pe Maff96 sa propuna mai departe aceasta propunere putin modificata.

 

 

On 3/11/2020 at 9:28 AM, Danieeel said:

Nick: Danieeel

Rank: 3

Propunere: Propun că membri rank 4+ ce doresc funcția de tester sa facă o aplicație pe forum (să se implementeze un topic special), o aplicație în care sa spună de ce își doresc această funcție, cât timp au de gând să stea în facțiune etc. Aceste aplicatii sa poată primi răspuns din partea altor testeri sau a celor de rank 6+, consultând-se si cu ceilalți membri din conducere. 

Alte precizari: Mulțumesc!

Propunere acceptata. Vom implementa aceasta actualizare in perioada urmatoare.

Link to comment
Share on other sites

Nume: AFmV

Rank: 2

Propunere: Salut, as vrea sa propun in felul urmator, ca medicul saptamanii sa aiba voie fara restrctie la masina de r4 (range ul de politie) [tin sa precizez ca nu tinem cont de ce rank are] <un rank 4+ il spawneaza la cerere> , sau sa-i fie permis sa mearga cu orice skin al factiunii, ar creste motivatia activitatii. [ TOATE ASTEA O SINGURA SAPTAMANA ] .

O alta idee ar fi, sa se   colecteze o suma de bani de la toti membrii si pusa in seif, si cu acei bani sa creasca premiile pentru activitatile saptamanale sau chiar premiile la medicul saptamanii, poate ca banii nu i motiveaza pe cei de r3+ , dar cel putin o sa fie activitate sporita de la rankurile incepatoare.

Ai putea incerca sa vorbesti cu cei superiori tie pentru introducerea masinii de pompieri ca pe vremuri, si pentru a evita <abuzurile> sa fie pusa la rank 5 , unde cred eu, nu ajung toti limitatii care sa faca prostii.

Daca prin absurd ar fii posibila aceasta schimbare, vehiculele sa fie repartizate astfel:

Ambulance: Rank 1

Raindance: Rank 2

Ranger Police: Rank 3/4

Masina de pompieri: Rank 5 

<De ce optez pentru elicopter la rank 2?!, cei care vin noi cu rank 1, o sa fie activi prima saptamana, o sa si dea tot interesul, si doar <-10> puncte la raport de la rank 1, la rank 2, este putin, si cred ca un vehicul nou deblocat le-ar spori cheful. Desigur ambulanta este drapelul factiunii,dar pana la urma te plictisesti si de ea.>

Si despre absentele nemotivate la activati, sa nu le mai scoti Fw-ul asa rapid, mai lasa-i sa simta si ei ca au gresit ceva, nu ai timp te invoiesti, nu te invoiesti suporti consecintele, ca daca nu vine la activitate si primeste fw, si peste 4-5 zile liderul scoate fw, nu s-a facut nici-o treaba, sauu macar sa fie si o amenda de 100k+, in asa fel incat sa simta.

Toate rankurile care fac doar raportul obligatoriu sa plateasca 50k la seif, sa fie un minim de raport obligatiru+ bonusul, nu conteaza daca raportul este injumatatit sau nu, sa fie ambele facute.

Imi pare rau sa spun eu de rank 2 asta, dar trebuie sa se puna piciorul in prag, se doarme prea mult, sunt colegi din factiune pe care eu nu i am vazut de loc.

Niste <sedinte> sau mai bine zis niste intalniri cu membrii factiunii, sa mai discutam sau macar sa mai destindem atmonsfera factiunii [neprezentare, amenda 100k] si asa facem $ pentru cei activi.

Cam atat as avea eu de spus. Si sper sa incerci  schema cu masina de pompieri . 

Edited by AFmV
Link to comment
Share on other sites

Nume: sijei69inbrat

Rank: 3

Propunere: Salut, ca tot a sters  AFmV praful din topicul asta am zis sa vin si eu cu cateva propuneri destul de interesante, ca o continuare, chiar daca cel mai probabil nu toate vor fi luate in considerare. Bun, una dintre propuneri ar fi, ca preturile de la heal si rehab sa fie marite, macar un heal sa fie echivalentul a $500 deoarece nu pot spune ca suma actuala este foarte atractiva. Inca o idee  ar fi sa poti oferii heal detinutilor din inchisoare, astfel un membru ng sa nu fie obligat sa isi mai bata capul cu asta. As mai opta si prentu niste vehicule noi, mai performante si mai rapide cu care sa ajungem in timp util in cazul in care este o urgenta si cineva este ranit. Inca ceva, creearea unei echipe de asasini care sa plece in cautarea jucatorilor cu blacklist si sa ii faca sa il plateasca ar aduce mai multa actiune.

Iar acum sa trecem la niste propunei mai ''SF'' cum ar zice marea majoritate a membrilor..

1. Factiunea sa fie impartita in jumatate, o jumatate sa se ocupe cu vindecarea jucatorilor, iar alta jumatate sa fie asa zisul ''Fire Departament'' in care membrii sa sara in ajutorul masinilor sau caselor care au luat foc. Spre exemplu daca ia foc masina unui jucator, sau e aproape de asta, jucatorul sa aiba posibilitatea de a alege intre explodarea masinii sau venirea unui echipaj de pompieri sa stinga focul in cel mai scurt timp. Sau la un anumit moment sa ia foc o casa unde pompierii sa ajunga in cel mai scurt timp sa stinga focul.

2. Ca tot suntem in plina pandemie, cum ar fi sa creeam o pandemie si pe server? Unde jucatorii sa se infecteze random cu un virus, iar viata jucatorilor sa scada brusc mai repede. Acestia putand fi tratati doar de catre medici la unu dintre spitalele din cele 3 orase. Acestia putand fi transportati doar cu ambulanta, asa zisa izoleta. Jucatorii sa fie obligati sa poarte masti, iar daca nu o fac sa primeasca amenzi din partea politistilor, astfel avem de castigat si noi, paramedicii, dar si politistii.

Nu s-a mai adus nimic nou in factiunea asta de ceva vreme si cred ca merita sa primeasca mult mai multa atentie deoarece are un potential enorm si se pot face foarte multe lucruri cu aceasta. Stiu ca nu e usor dar cu putina vointa sunt sigur ca se poate face ceva frumos, unde membrii sa isi fac din placere raportul si sa aiba o activitate mult mai crescuta. Merci fain ca ti-ai pierdut timpul citind propunerile si sper ca macar cateva dintre propuneri sa fie posibile. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Nick: SimpleX
Rank: 1
Propunere: Eliminarea acelui cooldown și acordarea punctului de raport în cazul acordării ambelor servicii ( heal și rehab ), astfel încât un jucător dorește și heal și rehab să se poată facă fără acel timp dintre primele două servicii.
Alte precizari: Mulțumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: KrOKy

Rank :4

Propunere :

Salut! 

Alianță cu lspd a luat sfârșit și m-am gândit la o noua alianță ce ne poate ajuta și pe noi! 

M-am gândit sa facem alianță cu lvsi sau sfsi pentru a primii și noi licențele gratuit! 

Sau dacă în caz aceasta propunere nu este buna, ma gândeam la o alianță cu un alt departament! 

Alte precizari :Mulțumesc mult și sper sa fie acceptata aceasta propunere! 

Link to comment
Share on other sites

Nick: sijei69inbrat

Rank: Paramedic Field Chief (5)

Propunere: Ca tot vin sarbatoriile, zic ca merita sa ne distram si noi putin, prin urmare am adus urmatoarele propuneri pe durata lunii decembrie:

 

1. Sa putem folosi vehiculele factiunii in scopuri personale, dar si sa le putem modifica (pus nitro, hidraulice, culoare).

2. Sa putem folosi orice skin, indiferent de rank. (inclusiv cel de rank 6+).

3. Sa nu mai fie nevoie sa anuntam cand luam un vehicul.

 

Alte precizari: -

Edited by sijeiy
Link to comment
Share on other sites

Nick: Janel

Rank: Paramedic Field Chief

Propunere: Masina de pompieri cu scara la R5 sau de preferat la R2

Alte precizari: Call the admins

Edited by Janel
Link to comment
Share on other sites

Nick: JaysoN.

Rank: Paramedic Field Chief

Propunere: Sa nu mai anuntam cand luam sau cand respawnam o ambulanta pentru ca este inutil avand in vedere ca sunt atat de multe ambulante.

Alte precizari: Sper sa o luati in considerare.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Propuneri | Suggestion

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.