Jump to content
uV Pikovit

Paramedics - Propuneri / Suggestion

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Fekete
Rank: (2)
Propunere:

Bună ziua.

Dacă liderul și sub-liderul au acces la comanda de a schimba rank ul mașinilor, m-am gândit că dacă aș propune să facem într-un fel sau altul ca  în zilele de Luni și Marți să avem toate mașinile începând de la rank 1.

În caz de nu este bună propunerea mea am putea face altfel, in care vom face un nou topic cu Descrierea ‘ Paramedics - Beneficiul săptămânii sau Benefit of the week’ în care liderul sau sub-liderii să posteze în topic una dintre mașinile pe care le avem de la rank 1-4.

un mic exemplu mai în jos

Ex:‘’Nick: Fekete
Ex:Rank: 6
Ex: / Elicopterul: Ranger

Ex:Rank ul mașinii: 1

Ex:Timp precizat: 20-xx-xxxx - 27-xx-xxxx

Ex:Alte precizari: Have fun guys ‘’

Iar dupa ce se termina saptamana respectivă să pună altă mașina și tot așa.
Alte precizari: Sper să vă placă idea mea :D

Edit: mici corectari

Edited by Fekete

Nick: LiKeE
Rank: 4 
Propunere: Introducere de motoare in factiune, pentru o rapiditate in a da healuri. Sa nu zic de introducerea de Infernusuri sau masini mai rapizi pentru a putea ajunge mai repede la pacienti.
Alte precizari: Ca si cei din departamente, sa ne puna si nou la dispozitie motoare pentru a ne deplasa mai repede la urgente. 

30 minutes ago, LikEeE said:

Nick: LiKeE
Propunere: Introducere de motoare in factiune, pentru o rapiditate in a da healuri. Sa nu zic de introducerea de Infernusuri sau masini mai rapizi pentru a putea ajunge mai repede la pacienti.
Alte precizari: Ca si cei din departamente, sa ne puna si nou la dispozitie motoare pentru a ne deplasa mai repede la urgente. 

Salut. Nu ne este permis sa adaugam noi vehicule.

18 hours ago, Manzocaru said:

Nick:Mrc_Donatelo
Rank:2
Propunere:Salut,ma gandeam la urmatoarea activitate obligatorie sa facem o parada cu vehiculele factiuni,daca se poate sa facem o colaborare si cu departamentele de politie.
Alte precizari:Mersi ca mi-ai citit propunerea.Pupici

O sa iau in considerare si asta. Chiar o sa incerc cat de curand posibil.

2 hours ago, Fekete said:

Rank: (2)
Propunere:

Bună ziua.

Dacă liderul și sub-liderul au acces la comanda de a schimba rank ul mașinilor, m-am gândit că dacă aș propune să facem într-un fel sau altul ca  în zilele de Luni și Marți să avem toate mașinile începând de la rank 1.

În caz de nu este bună propunerea mea am putea face altfel, in care vom face un nou topic cu Descrierea ‘ Paramedics - Beneficiul săptămânii sau Benefit of the week’ în care liderul sau sub-liderii să posteze în topic una dintre mașinile pe care le avem de la rank 1-4.

un mic exemplu mai în jos

Ex:‘’Nick: Fekete
Ex:Rank: 6
Ex: / Elicopterul: Ranger

Ex:Rank ul mașinii: 1

Ex:Timp precizat: 20-xx-xxxx - 27-xx-xxxx

Ex:Alte precizari: Have fun guys ‘’

Iar dupa ce se termina saptamana respectivă să pună altă mașina și tot așa.
Alte precizari: Sper să vă placă idea mea :D

Edit: mici corectari

O idee foarte buna ! O sa te contactez in joc pentru mai multe detalii.

Rank: Paramedic *2*
Propunere: Propun ca sa schimbam si noi interiorul hq-ului, deoarece acesta este foarte mic si plictisitor. 
Alte precizari: Daca va place idea de a schimba interiorul hq-ului, va rog sa apasati pe -->
 cats111.jpg, multumesc.

20 hours ago, Fekete said:

Propunere: Propun ca sa schimbam si noi interiorul hq-ului, deoarece acesta este foarte mic si plictisitor. 
Alte precizari: Daca va place idea de a schimba interiorul hq-ului, va rog sa apasati pe -->
 cats111.jpg, multumesc.

Salut, asta v-am mai spus si eu, dar mi-ati comunicat ca doriti sa ramanem cu asta. Voi face o sedinta in curand ca sa clarificam tot.

Nick:  LiKeE
Propunere:  Propun modificarea regulii privind intrebarea unui jucator daca doreste heal/rehab. In ce va consta: 

• In cazul civililor, gangsterilor sa se intrebe ce serviciu doreste , heal sau rehab
  • In cazul membrilor din departamente , sa nu se mai puna aceasta intrebare( multi politisti fac misto de acest lucru, avand in vedere ca nu ai cum sa le dam REHAB) 

Alte precizari:  PACE

Propunere:  Posibilitatea membrilor de rank 4+ sa adauge pe blacklist  jucatorii "necivilizati"  fara acordul liderului. Totoadata daca este reclamat sa aibe dovezile pentru care acel jucator a fost pus pe blacklist. Totodata sa posteze intr-un topic nou creat( sau in lista blacklist ) dupa un model , persoana aferenta cu dovezile aferente.

Alte precizari: VOUA 

Propunere: Bună ziua! Propunerea mea este ca că să fie readaugata misiunea săptămânală dar să nu fie obligatorie poate alții nu au timp și nu vreau să se obosească. Să fie trei locuri în care poți câștiga raport-înjumătățit, skin la alegere pe o saptamana și 150k-125k-100k ca să fie mult mai atractiv - mai distractiv. Iar deoarece am văzut că doar tu esti mereu cel care se ocupa de facțiune, aceasta rol de postarea misiunii săptămânale trebuie să le oferi celor doi sublider sau celor de rank 5. Dacă o să îi alegi pe cei de rank 5 să facă acest lucru promit personal ca fac un PM și o să le adaug fiecărui care trebuie să posteze. 
Alte precizari: Am pierdut la pocker și vreau bani de skin Platinum. Apasă pe acest buton dacă ți-a placut propunerea mea —> cats111.jpg

Nick: DoarGeorge.
RankParamedic Field Chief (5)
Propunere: Ma gandeam sa modificam ceva la factiune si care sa te ajute si pe tine in acest timp. Ziceam ca membrii de rank 4 si rank 5 sa aiba de postat pe fiecare luna 2 respectiv 3 concursuri, atractive pentru ceilalti membrii si sa renuntam la activitatile optionale cu care toti sau obisnuit si sunt cam aceleasi mereu. Asa membrii de rank 4 si 5 vor avea treaba pe forum, vor posta concursuri si e tot acelasi lucru cu activitatile doar ca nu mai depun asa multa munca, si te mai scapa si pe tine de forum. PS: Sper sa va placa ideea mea, nu dureaza mult sa postezi un concurs: gen cele mai multe heal-uri intr-o zi, sau cele mai multe rehab-uri etc. O seara placuta!
Alte precizari: Sper sa va placa! Astept un UP-VOTE!

On 9/6/2019 at 11:50 AM, LikEeE said:

Propunere:  Propun modificarea regulii privind intrebarea unui jucator daca doreste heal/rehab. In ce va consta: 

• In cazul civililor, gangsterilor sa se intrebe ce serviciu doreste , heal sau rehab
  • In cazul membrilor din departamente , sa nu se mai puna aceasta intrebare( multi politisti fac misto de acest lucru, avand in vedere ca nu ai cum sa le dam REHAB) 

Alte precizari:  PACE

Propunere:  Posibilitatea membrilor de rank 4+ sa adauge pe blacklist  jucatorii "necivilizati"  fara acordul liderului. Totoadata daca este reclamat sa aibe dovezile pentru care acel jucator a fost pus pe blacklist. Totodata sa posteze intr-un topic nou creat( sau in lista blacklist ) dupa un model , persoana aferenta cu dovezile aferente.

Alte precizari: VOUO

1.Vom actualiza regula. 

2.Exista un responsabil ce se ocupa de topicul de BlackList.

On 9/6/2019 at 1:42 PM, Fekete said:

Propunere: Bună ziua! Propunerea mea este ca că să fie readaugata misiunea săptămânală dar să nu fie obligatorie poate alții nu au timp și nu vreau să se obosească. Să fie trei locuri în care poți câștiga raport-înjumătățit, skin la alegere pe o saptamana și 150k-125k-100k ca să fie mult mai atractiv - mai distractiv. Iar deoarece am văzut că doar tu esti mereu cel care se ocupa de facțiune, aceasta rol de postarea misiunii săptămânale trebuie să le oferi celor doi sublider sau celor de rank 5. Dacă o să îi alegi pe cei de rank 5 să facă acest lucru promit personal ca fac un PM și o să le adaug fiecărui care trebuie să posteze. 
Alte precizari: Am pierdut la pocker și vreau bani de skin Platinum. Apasă pe acest buton dacă ți-a placut propunerea mea —> cats111.jpg

Voi încerca pe când posibil sa organizez câte un concurs pe săptămână. Asta e în locul misiunii săptămânale. 

On 9/15/2019 at 9:13 PM, DoarGeorgeOfficial said:

Nick: DoarGeorge.
RankParamedic Field Chief (5)
Propunere: Ma gandeam sa modificam ceva la factiune si care sa te ajute si pe tine in acest timp. Ziceam ca membrii de rank 4 si rank 5 sa aiba de postat pe fiecare luna 2 respectiv 3 concursuri, atractive pentru ceilalti membrii si sa renuntam la activitatile optionale cu care toti sau obisnuit si sunt cam aceleasi mereu. Asa membrii de rank 4 si 5 vor avea treaba pe forum, vor posta concursuri si e tot acelasi lucru cu activitatile doar ca nu mai depun asa multa munca, si te mai scapa si pe tine de forum. PS: Sper sa va placa ideea mea, nu dureaza mult sa postezi un concurs: gen cele mai multe heal-uri intr-o zi, sau cele mai multe rehab-uri etc. O seara placuta!
Alte precizari: Sper sa va placa! Astept un UP-VOTE!

Voi vorbi cu Pikovit sa modificam regula cu activități in:

1. Membrii de rank 4 trebuie sa organizeze cel puțin o activitate opțională pe luna. 

2. Membrii de rank 5 trebuie sa organizeze cel puțin o activitate obligatorie pe luna. 

Legat de concursuri, cred ca este suficient un concurs pe săptămână. 

Nick: [H]I[T]L[E]R
Rank: 5
Propunere:  Sa ramana activitatile de rank 4,5 OPTIONALE PERMANENT!

On 9/25/2019 at 6:24 PM, HIT said:

Nick: [H]I[T]L[E]R
Rank: 5
Propunere:  Sa ramana activitatile de rank 4,5 OPTIONALE PERMANENT!

Momentan vom incerca varianta propusa de mine mai sus. 

Nick: George.Tradatorul a.k.a TNT.George/ TNT Beleaua/ TNT.Karol.
Rank: Am rank 5 si 225 de zile in aceasta factiune minunata.
Propunere: Deci ma gandeam sa bagam iar antrenamentele sambata si duminica, iar unul din membrii sa primesca o suma de bani pentru prezenta. Ceva in genul asta.
Alte precizari: In capul meu suna bine dar nu prea stiu sa ma exprim.

On 10/9/2019 at 5:59 PM, George.Tradatorul said:

Nick: George.Tradatorul a.k.a TNT.George/ TNT Beleaua/ TNT.Karol.
Rank: Am rank 5 si 225 de zile in aceasta factiune minunata.
Propunere: Deci ma gandeam sa bagam iar antrenamentele sambata si duminica, iar unul din membrii sa primesca o suma de bani pentru prezenta. Ceva in genul asta.
Alte precizari: In capul meu suna bine dar nu prea stiu sa ma exprim.

O sa fac o sedinta si o sa ne sfatuim cat mai rapid de putiinta. Momentan nu pot lua un verdict singur.