Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug Playeri sau v4


South Edward NissaN

Recommended Posts

Nick: Edward_NissaN
Server: RPG1


Descrierea bugului: Aveam contract pe un player, am mers dupa el sa-l omor, m-am pozitionat si nu il vedeam. M-am dus sa vad unde e pozitionat ( credeam ca e ascuns ) si cand ajung langa el aparea doar checkpoint-ul ). Dau [/id] si observ ca nu este AFK. Dupa ~3 secunde acesta incepe sa se miste dar tot nu se vedea.

Colegul meu de clan Andu. a intalnit acest bug acum cateva zile, am raportat player-ul respectiv pe Website dar tind sa cred ca este ceva bug. Astept sa vad ce ziceti si voi. Parte ciudata a fost cand l-am prins din urma cand dadea o amenda unui playeri iar acolo l-am putut vedea. ( am video complet daca este nevoie ).

Dovezi: Click!

Link to comment
Share on other sites

Nu e nici bug, nu are nici cod.

Jucatorul era AFK, de aia statea pe loc initial.

Apoi cand a revenit in joc, vedeai CP pe jos pe pamant, dar in realitate el era in elicopter sau avion (asa se comporta jocul, CP se pune pe pamant).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.