Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

AOTW #14


Andrada
 Share

Recommended Posts

v1 - Efectele alese si textul nu se incadreaza bine in imagine.

v2 - Destul de reusita, pare cam blurata insa in comparatie cu celelalte arata cu mult mai bine.

v3 - La fel este reusita insa efectele folosite iti fac imaginea sura, plus ca ai folosit mult sharpen din ce se vede pe marginea personajului.

v4 - Efectele folosite iti fac imaginea ,,dark'', la fel se vede sharpen pe marginea personajului, text-ul si pozitionarea acestuia nu este bine aleasa, aceeasi chestie si cu border-ul.

In final am sa votez v2.

Link to comment
Share on other sites

Votez datorita Andradei. Votez lucrarea cu numarul 2.

In prima, ar trebui ca toata atentia sa cada asupra personajului, dar din cauza backgroundului, acest lucru nu prea mai e posibil. 

A treia lucrare putin cam prea blurata si luminozitatea putea sa fie mai scazuta.

A patra lucrare, scuze, dar imi place cel mai putin. Nu-mi place acel border-gif, iar textul secundar putea sa aiba alt font care sa se potriveasca mai bine.

A doua lucrare, desi cea mai simpla, a reusit sa-mi atraga atentia intr-un mod placut.

Link to comment
Share on other sites

v1 nu imi place textul și efectul

v2 nu imi place efectul

v3 nu imi place ca si a scris numele  si albastrul ala de la mantie de unde e scris numele arată cam nașp

v4 arata mai bine fara flăcările alea

V2 mi se pare cel mai ok chiar dacă nu are text!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.