Jump to content

Cele mai noi detalii de dupa fuziune aici

TLG Niggachu

LV Police Department - STATISTICA LUNARA A ACTIVITATII MEMBRILOR / MONTHLY MEMBERS ACTIVITY

Recommended Posts

Posted (edited)

2CRjadT.png

Limba romana

In acest topic se va posta lunar o statistica cu activitatea membrilor in luna respectiva. Topic-ul e creat cu scopul de a creste activitatea membrilor, intrucat dupa ce s-a adaugat noul sistem de raport, multi membrii au devenit inactivi si ocupa un loc in plus in factiune. Fiind inceputul lunii, prima statistica va fi postata la inceputul iunie mai. Impreuna cu un admin, am decis si sanctiunile: 

• Orice membru care nu va acumula un minim de 15 ore pe luna si isi va completa doar in mod minimal raportul, va fi considerat inactiv si va fi dat afara din departament.

• Orice membru care va avea intre 15-20 ore jucate pe luna respectiva (inclusiv) si isi va completa in mod minimal raportul, va primi un Avertisment Verbal la prima abatere, iar daca nu isi imbunatateste activitatea in luna urmatoare, Faction Warn. Aceasta metoda va decurge succesiv in cazul in care si in urmatoarele 2 luni membrul va avea aceeasi activitate. 

Deci, va ramane cu un minim de 20 de ore pe care trebuie sa le jucati in fiecare luna. Nu consider ca este mult, ba din contra. Lucrul asta inseamna sa joci cel mult o ora pe fiecare zi din luna. In plus, se contorizeaza si [/sleep]. 

Membrii care vor acumula mai mult de 85 de ore jucate pe luna vor fi recompensati cu 50,000$ si o saptamana la alegere de raport injumatatit in luna respectiva. 

English

In this topic will be posted monthly a statistic with the activity of the members in the respective month. The topic is created to increase members' activity, as after the new report system has been added, many members have become inactive and occupy an extra seat in the faction. At the beginning of the month we will be posting the statistic, the first statistic will be posted at the beginning of June. Together with an admin, we also decided the sanctions:

• Any member who does not accumulate a minimum of 15 hours per month and he is only minimally completing the report will be considered inactive and will be kicked out of the department.

• Any member who will have between 15-20 hours played on that month (including) and will minimally complete the report, will receive the first defeat a Verbal warning and if he does not improve his activity in the next month, Faction Warn. This method will be successive if the member will have the same activity in the next 2 months.

So, it will stay with a minimum of 20 hours that you have to play every month. I do not think there is much, but on the contrary. This means playing at most one hour every day of the month. In addition, it also counts [/sleep]-hours-made.

Members who manage to make more than 85 hours per month will be awarded with 50,000$, and a halved-week in that month chosen by the member. That's means players who manage to make the hours required will have the ability to ask for a free week when they will have to do only the half of the activity report.

Edited by CouldnoT

Posted (edited)
Statistica activității in martie

Assistant Chief (6) Members

AnnaSerrano. (activitate medie) - Mersi pentru ajutor, activitatea dvs. este medie, va cer sa incercati mai bine luna viitoare sau va trebui sa parasiti locul pentru altcuiva care merita mai mult.

aNaKoNDa (activitate bună) - Good activity, you're doing your report and you're making enough hours played, getting a sub-leader doesn't mean you should give up, i want to see the same activity next month or you will have to give this function to someone else who deserves more.

Captain (5) Members

Rey_GsB69 (Activitate slaba spre medie) - Activitatea dvs. este acceptabila, dar trebuie sa fi mai activ daca lucrezi pentru functia de subleader, vreau sa te vad facand raportul tau de activitate.

EdyPetcovici (Activitate slaba) - Înteleg ca ai examene, încerci sa fi mai activ data viitoare, sau vei fi sanctionat.

Lieutenant (4) Members

Hiro.iNTERZiSUL (activitate bună) - activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat. - Vei primi 50.000$ si raportul injumatit pentru o săptămână în luna iunie.

IUK.Bass.ARMAT (activitate bună) -  activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat. - Vei primi 50.000$ si raportul injumatit pentru o săptămână în luna iunie.

Sergeant (3) Members

Porc (activitate medie) - Activitatea ta este una ok fata de restul colegilor tai, ai un comportament ok in joc. 

Jmeck (activitate bună) - activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat. Vad ca postezi dovezi la timp si esti ponctuel, felicitari. - Vei primi 50.000$ si raportul injumatit pentru o săptămână în luna iunie.

Vlad_YouTuber (activitate bună) - activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat.

Pesuu (activitate bună) - activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat. - Vei primi 50.000$ si raportul injumatit pentru o săptămână în luna iunie.

Detective (2) Members

UltraGaboruThau (activitate medie) - Ai o activitate ok, dar trebuie sa fii mai activ.

.Narcis. (activitate bună) - activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat.

Clim (activitate bună) - activitatea ta este foarte buna, n-am nimic de reprosat. - Vei primi 50.000$ si raportul injumatit pentru o săptămână în luna iunie.

.Mariius69 (activitate medie) - Ai o activitate ok, dar trebuie sa fii mai activ.

Officer (1) Members

RafaelluX.eXe (activitate bună) - Nu am ce sa-ti reprosez, activitatea ta este buna din toate punctele de vedere, esti activ in joc, iti faci treaba, incerci sa ajuti atunci cand poti, totul este in regula. - Vei primi 50.000$ si raportul injumatit pentru o săptămână în luna iunie.

DanielADR0 (activitate medie) - Activitatea dvs. este acceptabila, încerci sa o cresti dupa examene.

Drake (activitate bună) - Tocmai ai intrat ieri, încerci sa faci o activitate buna, bine ai venit în familie.

Gabi.AmSilent (activitate bună) - Faci o treaba buna, felicitari. - Banat

Sergiu_HYENA (activitate medie) - Activitatea dvs. este acceptabila, încerci sa o cresti dupa examene.

Mentions:

Toți ați făcut o treabă minunată și vreau să văd asta din nou luna viitoare, dacă aveți ceva de spus, PM pe forum.
Nu am sanctionat pe cineva pentru activitate deoarece stiu ca aveti examene.

Dar după examene, îi voi sancționa pe toți cei care sunt inactivi.

Lider-ul dvs. va iubește!

Edited by CouldnoT
  • Like 1

Posted (edited)
Statistica activității in iunie

afkDp7a.png

Mentions:

Toți ați făcut o treabă minunată și vreau să văd asta din nou luna viitoare, dacă aveți ceva de spus, PM pe forum.

Mulțumiri speciale Rafaellu pentru că a fost cel mai activ în această lună, si cei care au castigat premiul, nu va fie rusine sa ma contactati pe joc.

Lider-ul dvs. va iubește!

Edited by CouldnoT
  • Like 1
  • Upvote 1

uk32.png

Because of the hard period last time weeks and the fusion, i have decided to don't post the statistic this month so no one gets sanctioned.

ro32.png

Din cauza perioda grea din ultimele săptămâni și fuziunii, am decis să nu public statistică luna asta, astfel încât nimeni să nu fie sancționat.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.