Jump to content

Prezentare Gab1op


Gabii.
 Share

Recommended Posts

 Nick-ul tau:Gab1op.
- Prenume:Gabriel Madalin.
- Varsta:18.
- Locatia:Tecuci, judetul Galati.
- Ocupatie:Elev
- Jocul(rile) preferat(e):Gta San Andreas Multiplayer, Euro Tuck Simulator 2
- Hobby-urile tale:Filmatul, fotografiatul evenimentelor ce au loc la mine in localitate, fie placute sau neplacute. Sunt fondatorul unei pagini de presa locala.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut! Sunt un baiat brunet, inalt la 1:80 si imi place sa ajut oamenii. Nu imi place sa fiu mintit, ma prind foarte repede. Sunt o fire calma, rar ma enerverz. De suparat, nu ma supar repede.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Totul a inceput prin 2014 cand juca LecturadelaAlaZ la noi, pe rpg2.Mi-a placut ceea ce facea asa ca am zis sa ma joc si eu. 
- Alte precizari?: O seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Domnule admin, inainte să postezi într-o secțiune trebuie sa citești regulamentul. 

Eu înțeleg că postezi pentru a face posturi, da' înainte citește regulamentele ălea.

 

"Își vor face topic de prezentare doar membrii noi. Membrii care revin sau pleacă sunt rugați să o facă în liniște."

 

T/C.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.