Jump to content

Ediția 10 de Miss&Mister B-Zone a început. Aplicați aici

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

Andrada

Paramedics - Aplicatii pentru functia de tester / Applications for the tester function

Recommended Posts

teste.png

logo.png

Acest topic este dedicat membrilor rank 4+ care doresc sa detina functia de tester in cadrul factiunii Paramedics.

In acest topic vor posta membrii care isi doresc functia si vor primi un raspuns de la lider.

**Cerințe:

- Să știe să folosească forumul.
- Să dețină minim 50 post-uri pe forum.
- Să prezinte un comportament decent și să fie serios.
- Rank 4+ în facțiune.

**Model de postare:

* Nume:
* Rank:
* Link Website către cont:
* De ce dorești această funcție?:
* Ai cunoștințe de limba engleză?:
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:
* Alte precizări:

imageproxy.png

This topic is dedicated to the rank 4+ members who want to be part of the Paramedics testers.

In this topic will post only the members who want the function and then they will receive an answer from leader.

**Requirements:

- To know how to use the forum;

- To have a minimum of 50 posts on the forum;

- To show a decent behavior and would be seriously;

- Rank 4+ in the faction.

**Posting model:

* Name:

* Rank:

* Link Website:

* Why do you want this function?:

* Do you speak english?:

* Do you think that you can help us with the candidates?:

* Anything else:

Edited by TLG SPIKE
Update 23/05/2020

* Nume: Sniper
* Rank: 4
* Bară RPG (cea mică): Sniper.png 

* De ce dorești această funcție?: Pentru a cunoaste si a da teste in factiune cu viitori noi colegi.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal.
* Alte precizări: #Primul

Nume: Mydoom
* Bară RPG (cea mică):Mydoom.png
* De ce dorești această funcție?: Ar fi un pas inainte, pentru a fi un membru mai activ, un membru mai implicat. Pentru a avea un rol mai mare in factiune. Pentru a cunoaste mai bine posibil viitorii colegi. 
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da!
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur.
* Alte precizări: As vrea si altceva, nu doar heal-uri(dar totusi astea-s de baza). PwP!!!

@Sniper123 @Mydoom, raspunsul meu este unul pozitiv, prin urmare veti primi functia de tester in factiune. Aveti grija la ceea ce faceti, stiti regulile.

Nume: Klaus
* Bară RPG (cea mică): Klaus.png
* De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand, doresc sa ajut la dezvoltare factiunii noastre, sa usurez munca liderul si subliderului prin sustinearea a mai multor teste de intrare in factiune, de preferat cat de multe posibil. Am experienta necesara, stiu cum se sustie un teste de intrare, teoretic cat si practit. Daca voi obtine aceasta functie care este foarte importanta promit sa fiu foarte activ si sa sustin cat mai multe teste posibil.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, a little.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, am mentionat asta mai sus.
* Alte precizări: Va doresc o seara excelenta in continuare. 

8 minutes ago, C o d r u t said:

Nume: Klaus
* Bară RPG (cea mică): Klaus.png
* De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand, doresc sa ajut la dezvoltare factiunii noastre, sa usurez munca liderul si subliderului prin sustinearea a mai multor teste de intrare in factiune, de preferat cat de multe posibil. Am experienta necesara, stiu cum se sustie un teste de intrare, teoretic cat si practit. Daca voi obtine aceasta functie care este foarte importanta promit sa fiu foarte activ si sa sustin cat mai multe teste posibil.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, a little.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, am mentionat asta mai sus.
* Alte precizări: Va doresc o seara excelenta in continuare. 

Acceptat. Ai obligatia de a respecta regulamentele. Cand vei gresi, iti voi scoate functia.

Se recruteaza testeri! Membrii de rang 4+ care indeplinesc cerintele pot aplica.

Edited by Andrada

* Nume: Merisor.HYENA
* Bară RPG (cea mică): 
MeRiSoR.HYENA.png 

*De ce dorești această funcție?: Vreau să ajut conducerea, să dau eu teste cu toți candidații pentru a le economisi timpul celor cu rang mai mare, să nu mai aibă grija testelor.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: yes
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, tocmai ce am zis.
* Alte precizări: Sper să primesc șansa.

Edited by South Merisor
Bug bara rpg

Nume:Xrayy6

Rank:4

Bara rpg(cea mica)Xrayy6.png

De ce doresti aceasta functie:Doresc aceasta functie deoarce vreau sa testez viitori colegi.

Ai cunostinte de limba engleza?:Yes 

Crezi ca ne poti ajuta candidatii?:Normal.

Alte precizari:Sper sa accepti aceasta aplicatie.

* Nume:Cris_Cash
* Rank:4
* Bară RPG (cea mică):Cris_cash.png 
* De ce dorești această funcție?: Pentru a usura munca actualilor testeri si pentru a sustine testele cu urmatorii candidati, in speranta terminarii mai repede a recrutarii.

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Desigur
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Bineinteles. Am mai detinut aceasta functie si m-am descurcat grozav.

* Alte precizări: O zi mirobolanta.

53 minutes ago, South Merisor said:

* Nume: Merisor.HYENA
* Bară RPG (cea mică): 
MeRiSoR.HYENA.png 

*De ce dorești această funcție?: Vreau să ajut conducerea, să dau eu teste cu toți candidații pentru a le economisi timpul celor cu rang mai mare, să nu mai aibă grija testelor.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: yes
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, tocmai ce am zis.
* Alte precizări: Sper să primesc șansa.

Acceptat. Ai obligatia de a respecta regulamentele. Cand vei gresi, iti voi scoate functia.

@CrisCash196 @Xrayy, va astept data viitoare cu aplicatii!

Nume:Popman
* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): popman.png

* De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand, doresc sa ajut la dezvoltare factiunii noastre, sa usurez munca liderul si subliderului prin sustinearea a mai multor teste de intrare in factiune, de preferat cat de multe posibil. Am experienta necesara, stiu cum se sustine un test de intrare,deoarece am mai fost tester in alta factiune  teoretic cat si practit. Daca voi obtine aceasta functie care este foarte importanta promit sa fiu foarte activ si sa sustin cat mai multe teste posibil.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, am mentionat asta mai sus dasta am si aplicat sa ajut factiunea  si sa usurez munca voastra.

* Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat o seara frumoasa!

Edited by krpopman

* Nume: Biancaftw
* Bară RPG (cea mică): Biancaftw.png
* De ce dorești această funcție?: Pentru că am mai fost tester, sunt activă, consider că mă descurc și din câte am observat sunt foarte puțini testeri.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, pot.
* Alte precizări: Mulțumesc.

Edited by RW Biancaftw

On 5/13/2019 at 9:01 PM, RW Biancaftw said:

* Nume: Biancaftw
* Bară RPG (cea mică): Biancaftw.png
* De ce dorești această funcție?: Pentru că am mai fost tester, sunt activă, consider că mă descurc și din câte am observat sunt foarte puțini testeri.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, pot.
* Alte precizări: Mulțumesc.

Acceptata. Ai obligatia de a respecta regulamentele. Cand vei gresi, iti voi scoate functia.

On 5/12/2019 at 8:47 PM, krpopman said:

* De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand, doresc sa ajut la dezvoltare factiunii noastre, sa usurez munca liderul si subliderului prin sustinearea a mai multor teste de intrare in factiune, de preferat cat de multe posibil. Am experienta necesara, stiu cum se sustine un test de intrare,deoarece am mai fost tester in alta factiune  teoretic cat si practit. Daca voi obtine aceasta functie care este foarte importanta promit sa fiu foarte activ si sa sustin cat mai multe teste posibil.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur, am mentionat asta mai sus dasta am si aplicat sa ajut factiunea  si sa usurez munca voastra.

* Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat o seara frumoasa!

Te astept cu o aplicatie data viitoare!

* Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat o zi frumoasa!

Edited by krpopman

15 minutes ago, krpopman said:

* Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat o zi frumoasa!

Momentan nu recrutez.

Se recruteaza testeri, va rog sa completati modelul si sa cititi primul post din topic.

On 4/9/2019 at 9:52 PM, Andrada said:

logo.png

Acest topic este dedicat membrilor rank 4+ care doresc sa detina functia de tester in cadrul factiunii Paramedics.

In acest topic vor posta membrii care isi doresc functia si vor primi un raspuns de la un sublider sau de la lider.

**Cerințe:

- Să știe să folosească forumul.
- Să dețină minim 50 post-uri pe forum.
- Să nu dețină sancțiuni grave.
- Să prezinte un comportament decent și să fie serios.
- Rank 4+ în facțiune.

**Model de postare:

* Nume:
* Rank:
* Bară RPG (cea mică):
* De ce dorești această funcție?:
* Ai cunoștințe de limba engleză?:
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:
* Alte precizări:

**Testeri actuali:

• .Andra
  • DragosD
  • Biancaftw
  • Merisor.HYENA

imageproxy.png

Reveal hidden contents

This topic is dedicated to the rank 4+ members who want to be part of the Paramedics testers.

In this topic will post only the members who want the function and then they will receive an answer from the leader / subleader.

**Requirements:

- To know how to use the forum;

- To have a minimum of 50 posts on the forum;

- Must not hold sanctions;

- To show a decent behavior and would be seriously;

- Rank 4+ in the faction.

**Posting model:

* Name:

* Rank:

* RPG Bar (the small one):

* Why do you want this function?:

* Do you speak english?:

* Do you think that you can help us with the candidates?:

* Anything else:

**Testers:

• .Andra
  • DragosD
  • Biancaftw
  • Merisor.HYENA

/spoiler

* Nume: FricaLuiKonny
* Bară RPG (cea mică): FricaLuiKonny.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece imi doresc foarte mult sa aduc un beneficiu acestei factiuni testand noii candidati. Eu consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie deoarece am o vasta experienta in testele de factiune. Daca as primi aceasta functie as respecta-o, as da testele corect si nu as dezamagi conducerea. Promit sa fiu activ, sa ma ocup de candidati si sa evit conflictele/greselile cu/fata de candidatii.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, desigur.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal, o sa imi dau silinta in a da cat mai multe teste posibil. 
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat, o zi faina.

Edited by WG Flavius

16 hours ago, WG Flavius said:

* Nume: FricaLuiKonny
* Bară RPG (cea mică): FricaLuiKonny.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece imi doresc foarte mult sa aduc un beneficiu acestei factiuni testand noii candidati. Eu consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie deoarece am o vasta experienta in testele de factiune. Daca as primi aceasta functie as respecta-o, as da testele corect si nu as dezamagi conducerea. Promit sa fiu activ, sa ma ocup de candidati si sa evit conflictele/greselile cu/fata de candidatii.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, desigur.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal, o sa imi dau silinta in a da cat mai multe teste posibil. 
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat, o zi faina.

* Nume: iNfusion
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică):  iNfusion.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece doresc sa ajut factiunea prin testarea candidatilor.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal, asta este planul meu.
* Alte precizări: O zi buna.

21 hours ago, iNfusion said:

* Nume: iNfusion
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică):  iNfusion.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece doresc sa ajut factiunea prin testarea candidatilor.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal, asta este planul meu.
* Alte precizări: O zi buna.

Acceptat. Ai obligatia de a respecta regulamentele. Cand vei gresi, iti voi scoate functia. Nu te voi adauga in PM momentan.

Se recruteaza testeri, va rog sa completati modelul si sa cititi primul post din topic.

Edited by Andrada

* Nume:ElecTroNeZz_HYENA
* Rank:5
* Bară RPG (cea mică):ElecTroNeZz_HYENA.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece am detinut-o si in alte factiuni si mi-a placut foarte mult!
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da.
* Alte precizări:Sper sa primesc o sansa!

Nume: [Raduku1sB4ck3]
Rank: 4 - Paramedic Ambulance Commander
Bară RPG (cea mică): "][Raduku1sB4ck3.png]
De ce dorești această funcție?: Doresc sa ajut playerii ce isi doresc cu adevarat acest lucru sa intre in factiune.
Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, foarte bune.

Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Mai mult ca sigur, am destula experienta ca Tester.
Alte precizări: Va pup si va iubesc. Este posibil ca pe unele browsere Bara RPG sa nu fie afisata corect, este pentru ca am " ] " in nume, nu am ce face in legatura cu asta. Am aici linkul corect catre pagina.

On 8/9/2019 at 10:20 PM, ElecTroNeZz said:

* Nume:ElecTroNeZz_HYENA
* Rank:5
* Bară RPG (cea mică):ElecTroNeZz_HYENA.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece am detinut-o si in alte factiuni si mi-a placut foarte mult!
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da.
* Alte precizări:Sper sa primesc o sansa!

4 hours ago, Raduku Is Back said:

Nume: [Raduku1sB4ck3]
Rank: 4 - Paramedic Ambulance Commander
Bară RPG (cea mică): "][Raduku1sB4ck3.png]
De ce dorești această funcție?: Doresc sa ajut playerii ce isi doresc cu adevarat acest lucru sa intre in factiune.
Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, foarte bune.

Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Mai mult ca sigur, am destula experienta ca Tester.
Alte precizări: Va pup si va iubesc. Este posibil ca pe unele browsere Bara RPG sa nu fie afisata corect, este pentru ca am " ] " in nume, nu am ce face in legatura cu asta. Am aici linkul corect catre pagina.

Acceptati! Va voi baga in PM-ul testerilor dupa ce va ofer gradul pe joc. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.