Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Posthunterii ăştia...


.Lizard
 Share

Recommended Posts

Just now, Lizard WARMACHINE said:

Nu e nevoie sa jignesti persoane...

Daca ai tai nu ti-au oferit educatia necesara nu demonstra asta.

Da te-am jignit cumva pe tine sau doar mi-am exprimat parerea despre meme?

Uite, pentru ca esti o zână firavă, o sa schimb modul in are m-am adresat. =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lewoo said:

Da te-am jignit cumva pe tine sau doar mi-am exprimat parerea despre meme?

Mai mult ai jignit...

Fa tu un meme sa vedem ce poti tu.

Nu mai judeca ca nu esti Dumnezeu...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lizard WARMACHINE said:

Mai mult ai jignit...

Fa tu un meme sa vedem ce poti tu.

Nu mai judeca ca nu esti Dumnezeu...

Omule, meme-urile le pui aici pentru a fi vazute de alte persoane, iar ei sa-si exprime opinia despre el, daca vrei doar sa le vada prietenii tai sau oricine vrei tu, trimite-le direct lor.

Si da, te judec fiindca pot, iar daca nu-ti face placere sa fi judecat, uite un pont: NU MAI POSTA MEME-URI.

Daca chiar vrei sa vezi toate meme-urile postate de mine, te invit in topicul [B-GAG] - HOT MEMES

 

 

Edited by Lewoo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lewoo said:

Omule, meme-urile le pui aici pentru a fi vazute de alte persoane, iar ei sa-si exprime opinia despre el, daca vrei doar sa le vada prietenii tai sau oricine vrei tu, trimite-le direct lor.

Si da, te judec fiindca pot, iar daca nu-ti face placere sa fi judecat, uite un pont: NU MAI POSTA MEME-URI.

Daca chiar vrei sa vezi toate meme-urile postate de mine, te invit in topicul [B-GAG] - HOT MEMES

 

 

Iti dau cu parerea, nu faci munca persoanelor ''cacat''

Link to comment
Share on other sites

Ca sa-ti demonstrez de ce e de "c*cat", vorba lui @Lewoo, meme-ul tau. CLICK aici si vei vedea.

Quote

Ce se considera posthunt:
- raportarea unui membru de factiune care face ceva ce nu te afecteaza in mod direct (ex: anunturi date de cei din NR).
- raportarea unui admin de level mare pentru ca nu-ti convine decizia finala a acestuia (ex: nu-ti convine raspunsul unui admin mai mic si-l raportezi iar adminul de level mare spune ca a procedat corect, apoi raportezi inclusiv adminul de level mare).
- raportarea unui lider ca a respins aiurea un alt jucator care a aplicat in factiune.
- raportarea unui lider ca nu a raspuns la timp la reclamatii fara ca tu sa ai o reclamatie activa la factiunea respectiva.
- raportarea unui lider ca nu posteaza pe forum anumite sanctiuni/evidente fara ca tu sa faci parte din acea factiune sau ca tu sa fi fost cel sanctionat/testat, etc.
- raportarea unui helper ca greseste un raspuns fara ca tu sa fii cel caruia i se raspunde (exceptie pentru mesaje jignitoare/vulgare).
- raportarea unui jucator/lider/admin care te-a sanctionat doar pentru a vedea dovada, stiind ca ai fost sanctionat corect.
- raportarea unui admin/lider care a sanctionat gresit pe altcineva in afara de tine.
- raportarea unui membru taxi atunci cand ii ceri acestuia sa te duca in locatii necunoscute/care nu se afla in regulament.
- alte situatii pe care poate le-am omis.

dos equis facepalm GIF by Dos Equis Gifs to the World

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.