Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Sign in to follow this  
eB DaNiElSaN

Aplica pentru functia de tester / Apply for the tester function

Recommended Posts

Nume (real): Mihnea

Varsta: 17 ani.

Nume in joc si rank in factiune: .Mihnea, detin rank 4.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Imi doresc a aplic la functia de tester al factiunii, deoarece ma consider pregatit sa pot sa dau teste cu jucatorii acceptati.

Ma consider o persoana capabila sa detin aceasta functie, fiind nevoie de un om care prezinta seriozitate, discretie si dedicatie, eu avand aceste 3 calitati importante.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie pentru ca am o experienta destul de vasta in aceasta factiune, acumuland un total de 200 de zile in aceasta factiune. De asemenea sunt o persoana discreta si pot sa pastrez Test-Logul un secret bine pastrat.

Cu ce crezi ca poti ajuta News Reporters odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Cred ca pot ajuta factiunea News Reporters detinand functia de tester prin sustinerea testelor cand e nevoie, deoarece ma consider suficient de activ pentru a putea sa le sustin atunci cand este nevoie.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulament Intern, Ghidul reporterului, Informatii si Anunturi Importante.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Da.

Alte precizari: Multumesc pentru atentia acordata, succes.

Nume (real): Vlad

Varsta: 17 ani.

Nume in joc si rank in factiune: Vlad.., rank 4.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Doresc sa primesc aceasta functie de tester pentru a da teste evident, insa ma leaga ceva de acest fapt, ci anume ca am inceput sa dau teste in LV Taxi si mi-a placut foarte mult, plus ca ma implicam si acceptam/respingeam destul de multi jucatori in timpul aplicatiilor si este o experienta destul pe care doresc sa o repet de fiecare data cand intru intr-o factiune, de orice tip.

Cu ce crezi ca poti ajuta News Reporters odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Pot da multe teste in locul subliderului/liderului odata cu primirea acestei functii, deoarece am o activitate destul de mare pe server si pot tine in siguranta test log-ul nedistribuindul jucatorilor care urmeaza sa intre in factiune.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Regulamentul factiunii, Regulamentul General al Factiunilor Pasnice si Ghidul reporterului.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?:  Da.

Alte precizari: Bafta!

Edited by RW Vlad..

Nume (real): Darius

---------------------------------------

Varsta: 16

Nume in joc si rank in factiune: ZakeNN.JR, rank 5.

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Aceasta functie o doresc deoarece am cateva zile in aceasta factiune si experienta in aceasta functie deoarece acum cateva luni am mai facut parte din aceasta echipa si sa ne intoarcem la subiect eu doresc aceasta functie deoarece imi doresc sa dau teste cu jucatorii acceptati sa facem o treaba buna in cea mai rapid moment ca respectivul candidat sa nu depaseasca timpul limitat duratei de ''dare'' a testului. 

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat?Nu pot spune ca pot fi acceptat deoarece toata lumea are o sansa la aceasta functie, dar pot spune ca am dobandit suficienta experienta in aceasta factiune.

Cu ce crezi ca poti ajuta News Reporters odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri):  Pot sa cred si sunt sigur ca pot sa ajut aceasta factiune odata cu primirea functiei de tester deoarece vreau sa ajut conducerea factiunii intr-o masura constanta pentru acordarea de teste, vreau ca acesti membri care vor intra sa fie capabili de aceasta factiune si sa nu greseasca din orice motiv. 

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Sursele pe care ma voi baza atunci cand adresez unui candit o intrebare vor fi cunostiintele mele si ma voi ajuta si dupa topicurile: ''Regulament Intern'', ''Informatii'' si Regulamentul General al Factiunilor Pasnice.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Desigur voi accepta.

Alte precizari: O seara placuta! Si acum mult succes! :) 

Edited by oC ZakeNN

Nume (real): Rodica

Varsta: 17

Nume in joc si rank in factiune: Rodi, rank 4

De ce doresti sa aplici pentru functia de tester? (minim 2 randuri): Imi doresc sa aplic la functia de tester, deoarece ma consider destul de pregatita pentru aceasta functie. Cunostintele mele, atat in factiunea News Reporters, dar cat si in limba romana sunt destul de vaste si mi-ar face mare placere, daca am colabora impreuna.

De ce te crezi potrivit pentru aceasta functie si de ce ar trebui sa te acceptam pe tine si nu pe alt candidat?: Consider ca sunt destul de potrivita pentru aceasta functie, avand in vedere ca am avut tester in toate factiunile in care am fost pe contul principal (Rody) si pot spune ca mi-am facut treaba destul de bine si am fost foarte implicata in acordarea cat mai multor teste.

Cu ce crezi ca poti ajuta News Reporters odata cu primirea functiei de tester? (minim 2 randuri): Pot ajuta News Reporters cu acordarea testelor candidatilor atunci cand este nevoie, deoarece ma consider destul de activa si dedicata acestei factiuni.

Care sunt sursele pe care te vei baza atunci cand adresezi unui candidat o intrebare? (enumera minim 2 topicuri): Sursele pe care ma voi baza sunt atat cunostintele mele, dar cat si topicurile: ''Regulament Intern'', ''Informatii'' si Regulamentul General al Factiunilor Pasnice.

Iti vei accepta pedeapsa in cazul in care vei incalca regulamentul factiunii si regulile impuse pentru functia de tester?: Da.😞

Alte precizari: Multumesc! Pupici! ❤️

Edited by oC Rody

@eB Mihnea, aplicația ta a fost analizată de către conducerea News Reporters, iar răspunsul este unul pozitiv. Te astept în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

@RW Vlad.., aplicația ta a fost analizată de către conducerea News Reporters, iar răspunsul este unul pozitiv. Te astept în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

@oC ZakeNN, aplicația ta a fost analizată de către conducerea News Reporters, iar răspunsul este unul pozitiv. Te astept în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

@oC Rody, aplicația ta a fost analizată de către conducerea News Reporters, iar răspunsul este unul pozitiv. Te astept în joc pentru a susține testul de acordare a funcției de tester.

Nume: DaNiElSaN..

Am sustinut testul cu: .Mihnea

Rezultat proba teoretica: 0.5/3

Rezultat proba practica: x/3

Rezultat final: Admis - inainte de departajare

Alte precizari: -

Nume: DaNiElSaN..

Am sustinut testul cu: Vlad..

Rezultat proba teoretica: 1/3

Rezultat proba practica: x/3

Rezultat final: Admis - inainte de departajare

Alte precizari: -