Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-zone e praf


MiHaY111
 Share

Recommended Posts

m-am referit la faptul ca vin multi de pe servere jucate si ca se lauda cu ele pe b-zone. atunci de ce mai joaca aici? 

n-am zis-o nici cumva impotriva b-zone, ba, din contra, fix ca sa iau apararea comunitatii

iar template-ul l-am folosit pentru a exprima o anumita prostie, ca sa nu zic chiar la ce m-am referit, iar literele si mari si mici, din acelasi motiv

iar cand te iei de ei fac spume si clabuci, credeam ca veti inteleg :)

in fine, fiecare ce-i place

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MiHaY111 BahaosFAMILY said:

m-am referit la faptul ca vin multi de pe servere jucate si ca se lauda cu ele pe b-zone. atunci de ce mai joaca aici? 

n-am zis-o nici cumva impotriva b-zone, ba, din contra, fix ca sa iau apararea comunitatii

iar template-ul l-am folosit pentru a exprima o anumita prostie, ca sa nu zic chiar la ce m-am referit, iar literele si mari si mici, din acelasi motiv

iar cand te iei de ei fac spume si clabuci, credeam ca veti inteleg :)

in fine, fiecare ce-i place

multumim de explicatie 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MiHaY111 BahaosFAMILY said:

2yz0qd.jpg

Cred ca ati dat de nabi d-astia

daca v-a placut, 1+ va rog

am dat de tine

Link to comment
Share on other sites

Just now, TLG Matrix said:

Chiar azi imi spusese unu ca e mort serverul si cand il intrebam de ce joaca imi raspunde cu: "Pentru ca am raport"  :| :|

nu ai dreptul sa vorbesti, e 1-1 

 

8 hours ago, MiHaY111 BahaosFAMILY said:

2yz0qd.jpg

Cred ca ati dat de nabi d-astia

daca v-a placut, 1+ va rog

da e smecher

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.