Jump to content

Marathon - Season 2 [RPG Event]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Un update frumos însă chestia cu ”Reset vehicle KM” sigur nu va fi folosită de nimeni căci acu e bătaie pe KM, noua modă. Înainte dacă avea mulți KM era învechită și prețul era mai scăzut, acum la 2000KM e de „colecție”, mă rog, mulțumim de maraton, frumoase premiile cele noi.

Link to comment
Share on other sites

Great I Love it But Please Don't Do this like 1 month nothing 1 month marathon, it is just too soon and keep it like every 3 months or something so it gets balanced or else people will get piled up with these rewards and it will not feel like a grinding thing for levels, job skill & Stuff

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Opak RPG2 said:

De exemplu daca fac 10 zile din maraton, avand varianta non-premium, apoi imi cumpar varianta pro, mai pot colecta acele premii de la varianta pro?

Da.

Link to comment
Share on other sites

a fost interesant, dar am o nelamurire.

daca de exemplu azi cumpar varianta pro pot lua cu gold tot astazi toate premiile ?

 

ps, @Kelton cum fac sa imi acorzi si mie rolul de donator?

cum iti dau informatiile de la contul de shop sa vezi ca donez angro !?

Edited by Catanaa
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Catanaa said:

a fost interesant, dar am o nelamurire.

daca de exemplu azi cumpar varianta pro pot lua cu gold tot astazi toate premiile ?

 

ps, @Kelton cum fac sa imi acorzi si mie rolul de donator?

cum iti dau informatiile de la contul de shop sa vezi ca donez angro !?

Nu poți lua toate premiile din prima zi deoarece fiecare premiu se deblochează în ziua atribuită lui. Adică azi e deblocat premiul din ziua 1, mâine cel din ziua 2 și așa mai departe.

Pentru donator găsești toate detaliile necesare aici https://forum.b-zone.ro/donator/

Pentru probleme te așteptăm cu un ticket aici https://forum.b-zone.ro/support/ 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.