Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Server closed connection


AlexandraIoana

Recommended Posts

Kelton daca vezi accest mesaj baga cat mai repede updateul la HOUSE UPGRADE CA M-AI BAGAT IN FALIMENT CU UPDATE-UL TAU

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexandraIoana said:

Nick-ul tau:[Alexandra]
Server:RPG4
Descrierea bugului:am iesit de 3-4 ori din joc si am intrat iar ca am testat niste moduri si cand am intrat a cincea  oara am  primit  server closed connection. si acum cand incerc sa intru tot asa nu ma lasa 
Screenshot(s https://imgur.com/LOLl6S8

Nici pana acum n-ai reusit?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pesuu said:

 

Adi007 cand bagi updateul la house upgrade?

1 hour ago, Adi007 said:

Nici pana acum n-ai reusit?

Adi007 cand bagi updateul la house upgrade??

Link to comment
Share on other sites

Salut, pe viitor pentru a nu mai primi ''Server Closed the Connection'' îţi recomand să scoţi router-ul din priză pentru 30s, după îl pui la loc şi nu-ţi va mai apărea această problema.
@Pesuu Salut, nu mai face OFF-Topic aiurea, dă-i un PM lui Kelton pentru a rezolva astfel de probleme.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Adi007 said:

Nici pana acum n-ai reusit?

 

Să nu-mi spui că nu știai de prostia asta. Am crezut că tu ai făcut nu stiu ce la server să nu se abuzeze. 

 

 

Dacă te conectezi pe server de mai multe ori într-un timp relativ scurt pe același ip, îți va da serverul kick.

Poți testa cu modul de mai sus cu ajutorul comenzii /reconnect (trebuie doar să apară Joined to the server sau cum era ..)

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.