Jump to content

Perere calculator


Recommended Posts

Salut, stiu ca este un model, insa, nu mi-am dat seama cum as putea sa completez acolo.

Ce problema am? O nelamurire mai exact. As dori sa stiu si eu, cam ce pret as putea cere pe calculatorul meu.

1. Procesor: I5  2400 CPu 3.10 GHz

2. 4GB RAM

3. Placa:  ATI Radeon  HD 4600 Series

4. Un monitor NEC(LCD195NX), ce poate fi modificat in urmatoarele moduri: Inaltime si rotire

5. Vechime: 3 ani cam asa(cu totul).

6.  https://imgur.com/a/BjK54OZ

7. Imi cer scuze inca odata, dar nu am stiut unde sa postez si am considerat ca aici ar fi locul.

8. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Băi PC-ul nu e cine știe, văzusem un PC mult mai bun la 1080 lei, însă nu venea cu monitor. Nu știu, în jur de 1000 lei să-l dai, părerea mea. Mai așteaptă să vezi ce răspunsuri primești.

 

Imagine cu PC-ul pe care voiam eu să-l iau.

Screenshot_20190503-151328.jpg?width=237

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Konny said:

Băi PC-ul nu e cine știe, văzusem un PC mult mai bun la 1080 lei, însă nu venea cu monitor. Nu știu, în jur de 1000 lei să-l dai, părerea mea. Mai așteaptă să vezi ce răspunsuri primești.

 

Imagine cu PC-ul pe care voiam eu să-l iau.

Screenshot_20190503-151328.jpg?width=237

Multumesc mul frate.

Mai astept pareri si de la ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Un sistem ca al tau pe preturibune.ro ajunge la 480 lei + placa video care se invarte pe la 80/150 lei + monitorul care tot asa, undeva pe la 150. In total ar veni 800 de lei +/-.

Edited by RISKY
Link to comment
Share on other sites

  • Vlad locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.